PDA

View Full Version : Нуждая се от помощ?



Denito
02-13-2007, 15:12
Здравейте!Надявам се да ми дадете правилният савет!Дано само не ви отгчавам!За някои проблема ми е незначителен,нооо аз не издаржам повече!Та така значи иам там 4 приятелки(толкос са ми приятелки де) ии ние сме от един клас!Приятелки сме от около 2 години,нооо аз не мога да ги понасям и тва е само заради ЕДНА от тях!Тя е една лигла която все си налага мнението иии всички я харесват!Всички и лазат по гъза тя просто си ги върти на малкото пръстче,а мен исключително много ме дразни!Иии мноо често тя наговара другите 3 срещу мен иии аз просто оставам сама!И да бяха само тез 3 тя просто наговара всички ииии те както винаги и се подчиняват!МРАЗЯ Я честно да ви кажа!Винаги гледа да се кара с мен!Аз съм сигурна че има и други хора които са на мойто мнение,нооо просто нямат смелост да и го кажат в очите(както и аз де)!Мразя да хода на училище заради нея защото тя винаги ще ми развали настроението иии сдухва всеки!Иииии най-много ме дразни с това че е яко лицемерна!Говори пред ме иии например другите 2 за третата,кво ли не наговори, и после тя кат дойде(вапросната 3-та) иии се праи че нищо не е казвала,а аз съм сигурна че и за мен говори яко и много много много ме нервира!Изпитвам и страх от тва да не се караме нещо защото тогава ще напраи живота ми черен(изпитвала съм го)!иии незнам какво да правя!чакам с нетарпение да свършиме у-ще за да не и гледам тъпата физономия!лелеее ше откача вече от нея!!!Моля ви дайте ми савет какво да правя,защотооо .......

Благодаря ви!!! :)

Bodom_child
02-13-2007, 15:36
Хмм.. така както го описваш май нямаш никакви приятелки, защото ако наистина другите 3 са ти приятелки не биха позволили на онази дето я мразиш да говори зад гърба ти и да ти дига кръвното когато си поиска.
Затова моя съвет е вземи се в ръце и ги зарежи тия "приятелки" и си намери истински приятели(не е задължително да са момичета) които наистина да са ти радост и опора в живота. :)

02-14-2007, 22:04
spox momi4e.i pri mene be6e taka o6te se poqvi tq i ........ vsi4ki i lazt v krakata,pyk da kaje6 ne be6e hubava :smt018 napravo prili4a6e na zombi,no sega vtoriq srok sym ve4e spokoina premestih se v novo daskalo novo na4alo i novi priqteli.vsy6tnost en znam kakvo da te posyvetvam no ponqkoga dori i da ne ti e po silata trqbva da i go priznae6 i nqma da ti teji na syrceto za6toto kakto ti kazva6 misli6 4e iam i dr kato teb,ako naistina e taka v tozi slu4ai otkrii koi sa tezi dr spriqteli se stqh inakraq i nanesete strahoten udar ot koito dosta vreme nqma da se syvzeme i moje bi togava 6te ste spokoini i neobezpokoqvani! KYSMET!!! :)

sWeEt_SeEd
02-15-2007, 11:15
Иииии сега какво? :mrgreen: Като другите са патки и и се водят по акъла,да мреш ли? и никфи приятелки не са ти.Тфа са децки работи дето ги прай тфа момиче,предай и,че една приятелка ти е казала,че е голема комплексарка :smt005

miss_fatty
02-19-2007, 19:26
е такива ги мразя най-много!простоооо............ :smt013

02-21-2007, 13:33
На нея и харесва да ги командва,но не прави тяхната грешка.Тия лицемери нямат истински приятели,бъди сигурна,че по-добре е да си сама отколкото с някакви ''приятелки''.Ами ако те наистина са ти приятелки ще те защитават пред тази,а щом не го правят не заслужават твоето приятелство.Има няколко варианта-караш сама без приятели;намираш си нови;оставаш тая да те командва и ставаш ''приятелка'' с нея и там компанията ти и последният вариант е да и се противопоставиш,да й уцелиш слабото място и да я отстраниш от компанията.

02-21-2007, 13:48
най-лесно е докато момичето което не понасяш заговори за някоя от приятелките ти пред другата да и кажеш нещо от рода
"стига само говорила за марийка[примерно] зад гърба и защо винаги трябва да говориш за другите докато ги няма 100 съм сигурна че говориш и против мен докато ме няма след като те дразним толкова много[визираш теб и 2те ти приятелки] си намери други приятелки или ни кажи какво мислиш за всяка от нас докато сме четирите заедно[и така или ще се скарате и приятелките ти ще разберат че въпросното момиче говори и зад техните гърбове или ще се здобрите и ще направите оргия =D> разбира се последното е шега]

miss_fatty
02-21-2007, 16:28
да,ама да остане сама..... тая идея на мен не ми допада!Просто знам че аз няма да се чувствам ок така пък и ако тая въпросната настрои всички против мен и тва няма да ми хареса иии то въобще!