PDA

View Full Version : едно съчениние моля ви много спешно



..:::Sweet_girl:::..
02-13-2007, 16:26
значи за утре ми трябва съчинение на тема "на кого се доверявате" ако някой може да ми напиши нещо да ми намери или поне някакви идей ще съм му безкрайно благодарна

02-15-2007, 15:14
моля ви много помогнете ще съм ви безкрайно благодарна :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

miminia
02-15-2007, 17:26
ох google google нещо те забравиха друже :roll:

..:::Sweet_girl:::..
02-15-2007, 18:45
ами търсих много и нещо не можах да намера

sherry
02-15-2007, 20:24
За кога ти трябваше това?
Много лесна тема, трябваше просто да помислиш малко и да изразиш своята позиция. Да кажеш на кого разчиташ, дали можеш напълно да се довериш на някого, заслужава ли някой безрезервната ти вяра...
Ако не е минал срока, ето малко идейки:

"Ако протегнеш доверчиво ръце, ще разбереш кой иска да те прегърне и кой - да те прикове към кръстта"

Неизвестен автор


Казват, че е нужно много време, за да спечелиш нечие доверие и само миг, за да го изгубиш завинаги. Човешката същност е противоречива - ние искаме искреност, лоялност и разбиране, но не винаги сме готови да отвърнем със същото. Много от нас са били предавани от хора, на които сме имали доверие. Боли, когато те измамят, именно заради това трябва да се постараем да бъдем по - разумни и да не причиняваме мъка на близките си хора.
В днешно време е много трудно да се довериш напълно на някого. Не знаеш дали човекът срещу теб е такъв, за какъвто се представя. Не знаеш дали след минута няма да се изсмее на наивността ти и да ти забие нож в гърба. Егоизмът и лицемерието царуват неуморно на своите грозни престоли. За да не бъдем наранени, трябва да се научим да разграничаваме думичката "приятел" от "познат" и да разберем, че не всеки заслужава доверието ни. Напълно бих могла да се доверя единствено на себе си.
Приятелите са тези, които са с нас, които споделят радостта ни, които ни озаряват с усмивките си и придават цвят на скучните дни. Но приятели са и тези, които трябва да са с теб, не само в добро, но и в лошо. Лесно е да споделиш щастието си с един човек, трудно е да си му опора, когато целият му свят рухва. Само когато си готов да се впуснеш в това премеждие(дори да рискуваш и ти да паднеш с него), ти си истински приятел. Ти си човек, който заслужава доверие и уважение.

Ето малко идейки....после надолу може да пишеш, че много хора следват интересите си, че лъжат и се правят на приятели, а всъщност не са. Че се възползват от теб, крадат от добротата ти, а после те предават. Не трябва да сме наивни, трябва да се научим да се пазим, да се доверяваме напълно само на себе си. Да разграничим истинските хора от лицемерите...

..:::Sweet_girl:::..
02-16-2007, 11:49
малеее благодаря ни ужастно много просто нямам думи

_fantasy_girl_
02-16-2007, 11:49
а иначе ми е за понеделник

In4iTu_
02-16-2007, 13:08
Пфф абе момиче...."На кого мога да се доверя" - това е съчинение, което ти трябва да напишеш -> ТИ на кого се доверяваш...а не ние....прости хора навсякъде...(имам предвид теб)

02-16-2007, 16:26
po prosta ot teb ima li be xaxaxaxaxaxa