PDA

View Full Version : за хумата



mimetoo
02-13-2007, 15:41
зреавейте!!искам да ви попитам някой използвал ли е хума-тази дето се продава в аптеките.аз за първи път ще я ползвам.препоръчаха ми за лицето(пъпки) и за косата.таа..с какво впечатление сте останали??действа ли?благодаря предварително!! :-D

ABSOLUTme
02-13-2007, 15:59
az sum q polzvala,no nz dali deistva sreshu pupki.moga samo da ti kaja,che mn hubavo pochistva liceto,stqga kojata i mai e tova.kolkoto do izmivane na kosata s huma-be to pishe,che tq e priroden zamestitel na shampoana,ama az samo 1 put sum probvala i poveche nqma-edvam si q izmih ot glavata :lol:

02-13-2007, 16:13
na moqta pi6e6e 4e za kosa se smesva s ocet i az go napravih tova i edvam ne se zadu6ih ne ti prepora4vam da si oravi6 maska za kosa v malko,zatvoreno prostranstvo-eto tova moga da ti kaja

moonbeam
02-14-2007, 11:43
pozlzvah q i za liceto i za kosata,no za liceto-qvno sum alergi4na posle kato se izmih bqh super 4ervena i sega q polzvam samo za kosa i sum dovolna ob6to vzeto

Swinkenhoffer
02-14-2007, 15:48
хумата е хубаво нещо... за лице е просто чудесна. почиства черни точки, за пъпки не мога да гарантирам, но сигурно.
относно косата, ако имаш нерви да я миеш 100 часа после, смесваш хума и зехтин, седи 15 минути и миеш с водъ. това е :)

Lorraine
02-16-2007, 14:07
Аз ползвам хума от близо месец за лицето само..общо взето я бива,но много ми става сухо вече след като се измия и това не ми харесва,а ся за черните точки-маха ги съвсем малко..