PDA

View Full Version : 6te doide v daskaloto...a az?



02-13-2007, 17:10
ehhh zdraveite na si4ki....taka po4vam....da si kaja problema emi zna4i utre edno mom4e koeto haresvam i toi men 6te doide utre v moito daskalo i nqma da e sam s kompaniqta 6te e....6te doide pri men tva onva...a az kvo da praq??? ae pomognete mi obyrkana sym...znam 4e moje da vi zvy4i typo ama se pak HELP me blagodaria predvaritelno :)

XNRG
02-13-2007, 17:13
амииииии виж са може би е малко срамежлив затфа иде с компания ;)...
но се пак виж некой подходящ момент и го изтегли настрана и предполагам знаеш ко да праиш ае късмет :wink:

john_kaleka
02-13-2007, 17:19
Mi za na4alo !nadqvam se da ne te e sram da mu kajesh zdravei!posle go pitai kak e kvo prai i malko po malko zadulbo4avai hubavata tema!pitai go kak e s gadjetata........usmihvai mu se pove4e i nakraia mu kaji :ama ti nali znaesh 4e mnogo te haresvam (ili neshto ot roda)abe skaipa mi e john_kaleka ako iskash podrobnosti mi pishi are 4ao dano sum bil polezen pone malko

koalka
02-13-2007, 18:05
Отпусни се, когато дойдат и не се притеснявай.Просто се вижте, а това момче харесва ли те?Недей да се срамуваш да говориш с него.

PoisoNGirL
02-13-2007, 18:28
Ne vqrvam da e sluchainost,che tochno utre shte doide.Puk i kakvo kato e s kompaniq.Moje da e stesnitelen i s tqh da e po-spokoen.Ako iskash i ti si vikni priqtelka za podkrepa :Pp Druj se estestveno s nego i zashto ne da go drupnesh na strani i da mu kajesh eii dneska e 14ti fevruari i nz za tebe ama az mn te haresvam i vadish edna ubiistvena usmivka:D nqma kak da ne se raztopi... a ne kaza samo toi haresva li te po princip ili ne znaesh?!

gerinceto
02-13-2007, 19:03
амииииии виж са може би е малко срамежлив затфа иде с компания ;)...
но се пак виж некой подходящ момент и го изтегли настрана и предполагам знаеш ко да праиш ае късмет :wink:

krisi_l@loka
02-13-2007, 19:09
Отпусни се, когато дойдат и не се притеснявай.Просто се вижте, а това момче харесва ли те?Недей да се срамуваш да говориш с него.