PDA

View Full Version : Iskam da dadam 1 syvet na vsi4ki mom4eta...



dasdsdasasdads
02-13-2007, 17:10
Ako iskate da izbegnete da stanete "tatko" pro4etete slednite mi syveti...
1.Hubavo e da pravite seks s prezervativ NO bez da svyrshvate v momi4eto....
2.Ako e bez prezervativ pravete go ot pyrviq do desetiq den i ot 20-tiq nagore...pri nqkolko osobenosti...sled vseki tek otivaite i uriniraite(kolkoto moje pove4e za da se otmiqt ostanalite spermatozoiidi v penisa)
syshto go miite s sapun sled vseki pyt...obyrnete vnimanie na dnite...tova e moq li4en syvet i e efikasen
aa i oshte neshto predi pyrviq pyt kogato ste vyzbudeni mnogo , penisa otdelq taka nare4enata predqkulacionna te4nost , predi da zapo4nete akta go izbyr6ete pone nqkyde ama hubavo...syvet...dano sym vi pomognal s syvetite si , ako gi spazvate nqma da ima problemi...:)

mini_bebe
02-13-2007, 17:37
:smt005 :lol: :smt005 :lol: :smt005
яко заблудено чаве :smt005 :lol: :smt005 :lol: :smt005

RebelA
02-13-2007, 18:52
Ako iskate da izbegnete da stanete "tatko" pro4etete slednite mi syveti...
1.Hubavo e da pravite seks s prezervativ NO bez da svyrshvate v momi4eto....


Абе тоя презерватив е измислен за да можеш спокойно да свършиш в момичето-отделен е вьпроса че се правят гафове от небрежност : :evil:

BorderManager
02-13-2007, 18:54
Чудесно! =D>
Сега, генийче малко, обясни ми какво да правя, ако искам да стана "татко", че не знам. :roll:

gangbang
02-13-2007, 19:21
Аз че си вода записки :lol:

02-13-2007, 20:27
Ako iskate da izbegnete da stanete "tatko" pro4etete slednite mi syveti...
1.Hubavo e da pravite seks s prezervativ NO bez da svyrshvate v momi4eto....
2.Ako e bez prezervativ pravete go ot pyrviq do desetiq den i ot 20-tiq nagore...pri nqkolko osobenosti...sled vseki tek otivaite i uriniraite(kolkoto moje pove4e za da se otmiqt ostanalite spermatozoiidi v penisa)
syshto go miite s sapun sled vseki pyt...obyrnete vnimanie na dnite...tova e moq li4en syvet i e efikasen
aa i oshte neshto predi pyrviq pyt kogato ste vyzbudeni mnogo , penisa otdelq taka nare4enata predqkulacionna te4nost , predi da zapo4nete akta go izbyr6ete pone nqkyde ama hubavo...syvet...dano sym vi pomognal s syvetite si , ako gi spazvate nqma da ima problemi...:)




Край!Спаси гаджет0 ми 0т нежелана бременн0ст!Ти си върха!Благ0даря ти!Искам да се зап0знаем!М0же преди секс да ми г0 избаршеш!След т0ва да ме измиеш със сапун!И разбира се да ме изикаеш! =D>

sexy_anji_
02-13-2007, 21:02
Ako iskate da izbegnete da stanete "tatko" pro4etete slednite mi syveti...
1.Hubavo e da pravite seks s prezervativ NO bez da svyrshvate v momi4eto....
2.Ako e bez prezervativ pravete go ot pyrviq do desetiq den i ot 20-tiq nagore...pri nqkolko osobenosti...sled vseki tek otivaite i uriniraite(kolkoto moje pove4e za da se otmiqt ostanalite spermatozoiidi v penisa)
syshto go miite s sapun sled vseki pyt...obyrnete vnimanie na dnite...tova e moq li4en syvet i e efikasen
aa i oshte neshto predi pyrviq pyt kogato ste vyzbudeni mnogo , penisa otdelq taka nare4enata predqkulacionna te4nost , predi da zapo4nete akta go izbyr6ete pone nqkyde ama hubavo...syvet...dano sym vi pomognal s syvetite si , ako gi spazvate nqma da ima problemi...:)




Край!Спаси гаджет0 ми 0т нежелана бременн0ст!Ти си върха!Благ0даря ти!Искам да се зап0знаем!М0же преди секс да ми г0 избаршеш!След т0ва да ме измиеш със сапун!И разбира се да ме изикаеш! =D>


пропусна 4астта да се изпикае6 колкото се може пове4е хахахах

Ей по темата: съветите ти куцат от сякъде и КАЗВАМ НА ВСИ4КИ НА4ИНАЕЩИ да не обръ6тат внимание на тос 'акер дето от 2 дена ебе и ве4е много му знае устата и тръгнал дори да съветва :) 6те си пи6ем пак след 1 2 седмици в твоята тема : "моми4е на 13 е бременно от мен, правихме го без презерватив и се изпуснах" .... айде по живо по здраво и се образовай малко ако оби4а6 преди да дава6 съвети за6тото има такива който се връзват :smt014 :smt013 :smt018

ThePainIsReaL
02-13-2007, 21:05
Дано никой никога не се излъже да ти повярва , щото .. знаем какво става .

FikyScHetOo
02-13-2007, 21:15
Прави си, проблеми няма да има...ама ще има друго - бебетаааа :-D

MoHuTo
02-13-2007, 23:02
ОооО определено добри съвети дава човека!!!Ако всички тръгнат да го слушат, не ми се мисли ко ще стане... ](*,) :mrgreen: :::

koalka
02-14-2007, 05:34
Момчетата и сами могат да мислят.

theworldleader
02-14-2007, 10:53
За какво да слагам гума, след като няма да свършвам в нея?
Слага се за да се предпази, но и за да мога да свърва в 'нея' ;)

krem4et0
02-14-2007, 11:24
За какво да слагам гума, след като няма да свършвам в нея?
Слага се за да се предпази, но и за да мога да свърва в 'нея' ;)
Защото,ако има дори и малко въздух в презерватива точно,когато еякулираш той може да се спука. получава се по-голямо налягане и бам-бебета!

Excu
02-14-2007, 12:05
Ako iskate da izbegnete da stanete "tatko" pro4etete slednite mi syveti...
1.Hubavo e da pravite seks s prezervativ NO bez da svyrshvate v momi4eto....
2.Ako e bez prezervativ pravete go ot pyrviq do desetiq den i ot 20-tiq nagore...pri nqkolko osobenosti...sled vseki tek otivaite i uriniraite(kolkoto moje pove4e za da se otmiqt ostanalite spermatozoiidi v penisa)
syshto go miite s sapun sled vseki pyt...obyrnete vnimanie na dnite...tova e moq li4en syvet i e efikasen
aa i oshte neshto predi pyrviq pyt kogato ste vyzbudeni mnogo , penisa otdelq taka nare4enata predqkulacionna te4nost , predi da zapo4nete akta go izbyr6ete pone nqkyde ama hubavo...syvet...dano sym vi pomognal s syvetite si , ako gi spazvate nqma da ima problemi...:)


1-во Няма правда няма ред, вадим к*ро и напред!
2-ро Любовта е болест и като всяка такава се лекува в леглото
3-то Не е важното да е дълъг и да ти бърка в червата, важното е да е дебел и да ги пука
--
:smt015

NiksaN4o
02-14-2007, 12:06
хахаха :smt005 :smt005 :smt005 след като прочетох това вече спокойно мога да правя секс... научиха ме как ставало правилно :smt005 досега съм бил бати заблудения #-o :smt005
нз по голяма глупост не бях чел ](*,) :smt005 ](*,)

ista
02-14-2007, 12:14
ахахахаха :arrow: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

ista
02-14-2007, 12:19
За какво да слагам гума, след като няма да свършвам в нея?
Слага се за да се предпази, но и за да мога да свърва в 'нея' ;)

аха... дам, то и без кондом като си правиш секс няма начииииин да се забремене, неееее... в никакъв случай

:smt005 :smt005 :smt005

theworldleader
02-14-2007, 12:24
За какво да слагам гума, след като няма да свършвам в нея?
Слага се за да се предпази, но и за да мога да свърва в 'нея' ;)

аха... дам, то и без кондом като си правиш секс няма начииииин да се забремене, неееее... в никакъв случай

:smt005 :smt005 :smt005


Не ме разбра ;)

theworldleader
02-14-2007, 12:26
За какво да слагам гума, след като няма да свършвам в нея?
Слага се за да се предпази, но и за да мога да свърва в 'нея' ;)
Защото,ако има дори и малко въздух в презерватива точно,когато еякулираш той може да се спука. получава се по-голямо налягане и бам-бебета!


Кремче знам го, но в крайна сметка внимава, не напъвам и не се насилвам да я ***** като животно.

Бе презерватива се слага за да се предпази, обаче ако се скъса, да чукна на дърво, има постинор, но в крайна сметка така се губи удоволствието ако не свършиш в нея

`Death`Whore`
02-14-2007, 12:28
Чукала съм се като животно с презерватив и му нямаше нищо.

theworldleader
02-14-2007, 12:30
Чукала съм се като животно с презерватив и му нямаше нищо.



И аз.

krem4et0
02-14-2007, 13:21
Вски го е правил,но пак казвам,че ако има въздух тогава е опасно! А постинорът е гадна работа. По-добре да го извадиш,отколкото да тъпчеш приятелката си с Постинор. Ама не,вие мъжете искате на вес да ви е кеф максимално,а тя да си страда-какво от това!

theworldleader
02-14-2007, 14:20
Вски го е правил,но пак казвам,че ако има въздух тогава е опасно! А постинорът е гадна работа. По-добре да го извадиш,отколкото да тъпчеш приятелката си с Постинор. Ама не,вие мъжете искате на вес да ви е кеф максимално,а тя да си страда-какво от това!

О душа грешиш..

Един единствен път съм свършвал в бившата и веднага и казах и знаеш ли защо стана така?
Защо се скъса презерватива.. е и ?
Един път се случи..

Винаги се внимава.. дай да не правим секс, защото може да се скъса..
дай да не излизаме на вън, че може да ни изнасилят и т.н.

тъпо е да кажеш, че мислим само за нас!

`Death`Whore`
02-14-2007, 14:23
И с презерватив е гадно...защото ако се скъса, има голяма вероятност да се забременее...

krem4et0
02-14-2007, 14:36
Вски го е правил,но пак казвам,че ако има въздух тогава е опасно! А постинорът е гадна работа. По-добре да го извадиш,отколкото да тъпчеш приятелката си с Постинор. Ама не,вие мъжете искате на вес да ви е кеф максимално,а тя да си страда-какво от това!

О душа грешиш..

Един единствен път съм свършвал в бившата и веднага и казах и знаеш ли защо стана така?
Защо се скъса презерватива.. е и ?
Един път се случи..

Винаги се внимава.. дай да не правим секс, защото може да се скъса..
дай да не излизаме на вън, че може да ни изнасилят и т.н.

тъпо е да кажеш, че мислим само за нас!
1 пъти тичай до аптеката за Постинори. Ама горкото момиче си бере последствията с месеци,защото това е хормонална бомба. И с моя приятел сме късали презерватив 1 път само,но понеже той си знае да не свършва докато е в мен си го беше извадил и белята стана по крака ми!

ultra
02-17-2007, 01:00
Всъщност защо се изсмяхте на автора на темата?
:-s
Той се опита да даде акъл на по-малките и неопитни,а всички му скочихте на главата като всезнаещи!
Всъщност добре го е написал и си мисля,че повечето пубери ако прочетат това,ще даде някакъв резултат и няма да се пускат едни и същи постове по 20 пъти на ден :!: :!: :!:

gamercheto_
02-17-2007, 11:35
еките савети.... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ако приятелката ми ме пита що си го избърсвам ще и кажа щот един мозак ме посаветва да правя така....за да не те надуя :smt005 :smt005 :smt005 :smt005