PDA

View Full Version : i still love you



Ashley Owsen
02-13-2007, 17:52
use6tam 4e po4ti postoqnno mislq za edno mom4e, s koeto predi se haresvahme, no ve4e nqma ni6to m/u nas. Absolqtno vseki den mislq za nego, pitam se kakvo li pravi sega, dali i toi misli za men... no ne mislq 4e go haresvam; problema e 4e ne se razbrahme, az ne znaeh kakvo iskam, nito puk toi.Sega se vijdame po4ti vseki den...i tezi misli napravo me tormozqt ve4e. ponqkoga si kazvam-krai; no toi stava tolkova mil; drug put si kazvam za6to puk da ne opitame zaedno(da se gadjosame), no toi sqka6 ne me zabelqzva. Toi ne e nqkuv "ma4o" poznavam go, znam 4e si prili4ame; samo da go pogledna i razbiram kakvo mu e na du6i4kata. Oba4e ne znam kakvo da pravq, zagatka e za men kakvo moje6e da bude ako....znaehme kakvo iskame; no mai i dvamata ne bqhme dostatu4no zreli da go znaem. Ponqkoga se use6tam 4e malko mi trqbva i sum s nego, no ne znam kakvo misli toi po ?
use6tam 4e ponqkoga taini4ko me gleda, a kogato i az go pogledna otmestva pogled.(za6to? ot sram, ili ne iska da me zablujdava)
az se durjah malko gadno s nego, za6toto toi mnogo me haresva6e a az ne znaeh kakvo da pravq. No i toi me narani s postupkite si. Kakvo da pravq?

koalka
02-13-2007, 17:55
Написала си, че не го харесваш, така че не виждам проблем.Просто се опитай да мислиш по-малко за него.Ако не си сигурна в чувствата си не предприемай нищо, за да се съберете, защото най-вероятно много скоро ще се разделите.

PoisoNGirL
02-13-2007, 17:58
Izqsni si purvo haresvash li go ili ne?Mislish za nego postoqnno,a ne znaesh dali go haresvash?Iskash da si s nego ili samo se chudish kakvo shte e? Ako imash chuvstva kum nego prosto pogovori s momcheto,no samo ako si sigurna.Zashtoto moje toi samo da se zaluje.AKo veche znaete kakvo iskate i ste dostatuchno porasnali zashto i da ne opitate?! No si izqsni chuvstvata kum nego... :smt048 :smt048 i uspeh :smt023

gerinceto
02-13-2007, 18:52
Написала си, че не го харесваш, така че не виждам проблем.Просто се опитай да мислиш по-малко за него.Ако не си сигурна в чувствата си не предприемай нищо, за да се съберете, защото най-вероятно много скоро ще се разделите.