PDA

View Full Version : Прекъснат полов акт?



02-13-2007, 19:19
колко от вас практикуват този начин на контрацепция и до колко е надежден според вас?

02-13-2007, 19:47
Аз му нямам доверие. Дори и да го съчетаваш с календарния метод, според мен не е сигурен. Те нещата от веднъж стават, аз лично не мога да треперя да ми дойде/направя тест. Ти си решаваш, де, но засега най-надежден е презевратива или поне хапчетата.

Have fun, но и се ПАЗЕТЕ! :)

Barbie
02-13-2007, 19:52
Никой специалист няма да ти препоръча този вид "контрацепция". Води се, че е между 70%-80% процента сигурен, а всъщност е дори по-малко. Демек, ако не ти се живее във вечен страх дали след 9 месеца няма да станеш мама/тати, го избягвай.

Защо не може просто да ползвате презервативи?! :-s

panterata
02-13-2007, 20:05
амии не е достатъчно надежден според мен.. човек прави грешки.. отделно по време на самия акт се изпуска течност от която може да се забременее.. отделно болести.. ;)

krem4et0
02-13-2007, 20:09
"Аз му вярвам и за това правя секс без презерватив." " Ние имаме сериозна връзка и правим секс без презерватив" "Правя секс без презерватив само с постоянната си партньорка" има и още............. Като чета това много се дразня. нима,които правим секс С презерватив нямаме доверие на партньора си? нима връзката не е сериозна? Нима след като с мен прави секс с презерватив,аз не съм постоянната му партньорка? доверието не е метод на котрацепция. 1 на ръка,че има предеякулярна течност,в която има макар и наистина малко сперматозоиди,но какво ще стате,ако така се превъзбуди,че не го извади? Какво ще стане,ако сте в такава поза,при която това става по-трудно-да речем момичето отгоре и той не предупреди навреме да се отдръпнеш? Това може да стане за части от секундата. Аз имам доверие на приятеля сич,е ще пе пази,че ще пази мен и себе си. А за болестите какво да говорим? да си сложим ръка на сърцето-колко от вас са се изследвали за СПИН? колко от вас ходят редовно на уролог и гинеколог? Колко от вас си правят редовно изследвания за сифилис,трипер,хламидия и прочие?
Пазете себе си и човекът,с който правите секс! ползвайте презервативи-не хапят!

02-13-2007, 20:26
Spored men i prezarvativite daje ne sa tolkova sigorni.Nie s moq priqtel sme zaedno ot 1 i 4 meseca i sme pravili sex s prezarvativ okolo 15 pati i ot tezi 15 pati dali ima 3-4 pati v koito prezarvativa da e ostanal zdrav do kraq.kasa se posltoqnno i ako ne go osetim napravo se izhvarlq v men, taka 4e ako si sigoren v svoq partnior i ste si napravili vsi4ki nujni izsledvaniq za da ste spokoini ,nqma nikakav problem da go pravite bez prezarvativ

02-13-2007, 20:34
ами аз като правих секс с приятелката си без презерватив но не свърших в нея колко е вероятността да забременее от течността дето излиза от члена по време на акта?

koalka
02-14-2007, 05:42
Чела съм, че не е много надежден и трябва постоянно да си в някакво напрежение, че нещо може да е станало.Плюс това този метод може да се практикува от една вече женена двойка, а не от тийнейджъри, защото така не са предпазени и от болестите, предавани по полов път.Е, то не е гаранция, че и ако си женен няма да хванеш нещо, но ако човека те обича, проблеми няма да имаш.Но да отидеш на някой купон и да го направите, като използвате тоя начин, просто е изключено, ако те е грижа за здравето ти.

iskamTe_vednaga
02-14-2007, 06:26
"Аз му вярвам и за това правя секс без презерватив." " Ние имаме сериозна връзка и правим секс без презерватив" "Правя секс без презерватив само с постоянната си партньорка" има и още............. Като чета това много се дразня. нима,които правим секс С презерватив нямаме доверие на партньора си? нима връзката не е сериозна? Нима след като с мен прави секс с презерватив,аз не съм постоянната му партньорка? доверието не е метод на котрацепция. 1 на ръка,че има предеякулярна течност,в която има макар и наистина малко сперматозоиди,но какво ще стате,ако така се превъзбуди,че не го извади? Какво ще стане,ако сте в такава поза,при която това става по-трудно-да речем момичето отгоре и той не предупреди навреме да се отдръпнеш? Това може да стане за части от секундата. Аз имам доверие на приятеля сич,е ще пе пази,че ще пази мен и себе си. А за болестите какво да говорим? да си сложим ръка на сърцето-колко от вас са се изследвали за СПИН? колко от вас ходят редовно на уролог и гинеколог? Колко от вас си правят редовно изследвания за сифилис,трипер,хламидия и прочие?
Пазете себе си и човекът,с който правите секс! ползвайте презервативи-не хапят!
БАТИ НЕВЕРОЯТЕН КОМЕНТАР!!!!БРАВО!!! =D> =D> мойте поздравления отбелязала си своето мнение и си го защитила..нямам какво да добавя повече момичето си е казало всичко

SINDEL
02-14-2007, 08:05
Ами има над 20% шанс да станете родители. За мене това си е достатъ4но сериозен процент, 4е да ме откаже от правенето на секс без презерватив.
Освен това, ако гумата не ви харесва, вземете си противоза4атъ4ни. По-добре ли е всеки месец да се 4удите има ли нещо, няма ли? :-s

Addicted-f
02-14-2007, 09:51
колко от вас практикуват този начин на контрацепция и до колко е надежден според вас?


Ами ние с моя приятел го правим без презерватив от близо 2 години той си го изважда накрая и толкова.Досега не се е случвал гаф дано и за напред да няма.Пък и без презерватив е по яко...

`Death`Whore`
02-14-2007, 09:55
А наясно ли сте, че може точно преди да го извади да пръсне малко сперма? Той няма как да се усети от възбудата. Поне като не използвате презервативи, нека мъжът да го вади, когато започне да му идва, и свършването да е далеч от вагината.

krem4et0
02-14-2007, 13:22
"Аз му вярвам и за това правя секс без презерватив." " Ние имаме сериозна връзка и правим секс без презерватив" "Правя секс без презерватив само с постоянната си партньорка" има и още............. Като чета това много се дразня. нима,които правим секс С презерватив нямаме доверие на партньора си? нима връзката не е сериозна? Нима след като с мен прави секс с презерватив,аз не съм постоянната му партньорка? доверието не е метод на котрацепция. 1 на ръка,че има предеякулярна течност,в която има макар и наистина малко сперматозоиди,но какво ще стате,ако така се превъзбуди,че не го извади? Какво ще стане,ако сте в такава поза,при която това става по-трудно-да речем момичето отгоре и той не предупреди навреме да се отдръпнеш? Това може да стане за части от секундата. Аз имам доверие на приятеля сич,е ще пе пази,че ще пази мен и себе си. А за болестите какво да говорим? да си сложим ръка на сърцето-колко от вас са се изследвали за СПИН? колко от вас ходят редовно на уролог и гинеколог? Колко от вас си правят редовно изследвания за сифилис,трипер,хламидия и прочие?
Пазете себе си и човекът,с който правите секс! ползвайте презервативи-не хапят!
БАТИ НЕВЕРОЯТЕН КОМЕНТАР!!!!БРАВО!!! =D> =D> мойте поздравления отбелязала си своето мнение и си го защитила..нямам какво да добавя повече момичето си е казало всичко
Брагодаря! защо 1 от малкото свестни теми в този форум така замря?

malka_sladuranka
02-14-2007, 13:32
[-X не го практикувам, мисля, че не е разумно. иначе съм съгласна с кремчето

BorderManager
02-14-2007, 13:36
Толкова е надежден, че на 45 годишна възраст ще си напълно импотентен.
ИМПОТЕНТЕН, не стерилен.
Да не говорим за задължителните проблеми с простатата... :roll:

`Death`Whore`
02-14-2007, 13:58
Идеята на прекъснатия полов акт не е мъжът да не свърши.

BorderManager
02-14-2007, 14:11
A?
Да свърши отвън ли?

P.S. Извинявам се, мислел съм си за прекъсната еякулация...

`Death`Whore`
02-14-2007, 14:11
Да!

BorderManager
02-14-2007, 14:13
Toгава, в 99,9% от случаите ми на полово сношение го практикувам. \:D/