PDA

View Full Version : Въпрос!?



Rise Agains't
02-13-2007, 19:42
Така начи мразя да питам това , начи въпросът ми е понеже още не съм го ръчкал на никой и сам на 16 срамно ли е , защото има такива дришлиовци който и те не са ебали ама се правят "УЖ" че са и някси ми се хилят не че ми пука ама понякога се замислям за това е това е .

Nadelina
02-13-2007, 19:52
Normalno e .. Nedei da se kosish.. Kogato mu doide vremeto she go bocnesh :)

panterata
02-13-2007, 20:06
ами не е срамно :)

ronka
02-13-2007, 21:03
iskam da vi popitam.. da mi dadete nqkakav sait za falshivi lekarski pe4ati.. :P

Rise Agains't
02-13-2007, 21:07
А мерси викам си са ще на флуудат със смях не че на мене много ми пука ама като знам как мислят днешната младеш просто не виждам на къде вървим с тия безобразни ебания на по 12 13 години иначе мерси за отговорите.

ThePainIsReaL
02-13-2007, 21:09
Повечето момчета , които познавам са на твоите години , някои дори и повече . И са девствени , някои от тях дори гаджета не са имали .. и кво ? Голям праз , за всичко си има време . Не се безпокой , ама въобще .

Rise Agains't
02-13-2007, 21:12
Повечето момчета , които познавам са на твоите години , някои дори и повече . И са девствени , някои от тях дори гаджета не са имали .. и кво ? Голям праз , за всичко си има време . Не се безпокой , ама въобще .


Е батенце на сички ви свалявам вече вярвам че има и неквъ съзнати хора на тоя свят евала :)

AliceSw
02-13-2007, 21:12
що тряя да ти има нещо, колкото и не на място да прозвучи тва ми напомня на една песен на Грийн дей 8-[

Nice guys finish last
Nice guys finish last
Youre running out of gas
Your sympathy will get you left behind

Sometimes youre at your best
When you look the worst

Do you feel washed up
Like piss going down the drain

Pressure cooker pick my brain and tell me Im insane
Im so fucking happy I could cry
Every joke can have its truth and now the jokes on you
I never knew you were such a funny guy

Oh nice guys finish last
When you are the outcast
Dont pat yourself on the back
You might break your spine

Living on command
Youre shaking lots of hands
Kissing up and bleeding all your trust
Taking what you need
Bite the hand that feeds
You kill your memory

добрите момчета винаги са последни, и при мн от приятелите ми го има тва явление

FikyScHetOo
02-13-2007, 21:13
Ми не си на 40,че да е срамно...нито на 13 си 'прое*ал' цял квартал. Спокойно, да не ти пука - всичко идва с времето си

Rise Agains't
02-13-2007, 21:16
- всичко идва с времето си


И аз това викам.

koalka
02-14-2007, 05:37
По-добре, че не се правиш, това говори, че не си някакъв фукльо.Спокойно, напълно нормално е да не си го правил на 16.Имаш време. :wink: