PDA

View Full Version : ot4aqna sam!...



02-13-2007, 20:12
predi vreme hodeh sas edno mom4e...hodihme okolko 5 meseca obi4ahme se i vsi4ko be6e perfektno dokato 1 den toi ne zamina na more...dokato be6e tam 1 no6 mi se badi i mi kaza 4e iska da skasame i az mu kazah...ok...vapreki 4e adski mnogo plakah malko ili mnogo go prejivqh...do tuk dobre,no zapo4na u4ili6te...vijdame se vseki den i ot kakto se razdelihme sme se zabivali nqkolko pati...lo6oto e 4e toi vseki pat mi kazva mili dumi i...nali se se6tate...az vse o6te go obi4am a i toi mai ne e izcqlo bezrazli4en,no vse pak naposledak se darji adski gadno predi pone si govorihme(osven 4e se zabivahme) a sega...ne moga da razbera kakvo stava molq vi daite mi savet kakvo da pravq az adski mnogo go obi4am i ne moga da go zabravq molq vi help...

iiirish
02-13-2007, 20:43
примири се, че между вас каквото е имало в миналото, то си остава там. опитай се да го забравиш и просто мисли за други момчета. и не казвай, че не можеш! :-s това е ужасно глупаво! с времето всичко се забравя...

koalka
02-14-2007, 05:30
Говори ти мили думи, а после се държи зле?Е, това е доста тъпо, но на теб да не ти пука.Вече е време да забравиш това момче и да продължиш напред.

SavE`ME`FroM`MyselF
02-14-2007, 06:38
Гледай напред и само напред има и други момчета не е само едно опитай се да не мислиш за миналото, намери друго момче което няма да се държи така с теб

maybelline
02-14-2007, 06:53
По-добре не продължавай да се забиваш с него,а просто го забрави.Това не може да стане преди да си сигурна,че между вас всичко е приключило и по-точно преди ти да поискаш всичко да приключи.От личен опит мога да ти кажа,че повторните връзки с едно и също момче не водят до нищо добро.Аз съм ходила и късала с едно момче цели 3 пъти в рамките на една година и сега с него почти не си говорим или най-много си подмятаме по някоя злобна забележка,а ако знаеш преди какви приказки от 1001 нощ бяха че ще си останем много добри приятели... =P~ :P =D> Егати приятелството излезе обаче :lol:
Както и да е,все пак те съветвам да не продължаваш с него.Причината поради която сте скъсали би трябвало да ти отвори малко очите,но е нормално сега да не разбереш това.На мен ми трябваха 3 връзки с едно момче,за да разбера какъв е той всъщност(т.е. да си отворя очите и да остана меко казано разочарована и неприятно изненадана) и сега вече се радвам,че нямам нищо общо с него.И все пак решението е в твои ръце.В случай,че решиш да тръгнеш с това момче отново,не се чувствай дори леко виновна(заради 'пожеланията' в този форум да не тръгваш с него),а се радвай,че дори да завърши с пълна катастрофа,ще получиш ценен житейски опит,който ще те подготви донякъде за живота като възрастен човек.

evil_lady_in_black
02-14-2007, 07:19
Загърби тази любов , според мен скъса ли се нещо един път не се получава така както преди :roll: :roll: