PDA

View Full Version : Предпочита учебниците си пред мен!



02-13-2007, 20:17
Е то това се казва мания... с учебниците става, с учебниците ляга... само учи, учи, учи... като луд. Вече му забравих лицето, защото само е заврян в книгите!!! :|
Каква връзка имаме като трябва да се конкурирам с учебниците по история?! Може би ще съм по-добра компания ако самата аз бях учебник!!! ](*,)
Все не излизаме защото имал много да учи, все нещо имал да прави.
Вижда ме се, за по един час и после пак се затваря с глупавите учебници... не всъщност, те не са глупави... глупавото е, че уж сме гаджета а на мен ми отделя по 2 часа в седмицата!!!
Не спи - учи, не яде - учи... разболя се от това. :smt012 Казах му да забави малко тоя ритъм, че не му се отразява добре... ама той не ме слуша.
Отлага срещите ни пак заради учене... не знам какво да го правя вече!

iiirish
02-13-2007, 20:40
опитай се главно да го разбереш. всеки си има планове за бъдещето, може би той наистина обаче мисли реално над нещата и знае, че ако не се потруди няма да успее. и е напълно прав! не го обвинявай! училището и ученето са най-важни за един ученик, те трябва да бъдат на първо място, а след тях вече да идват всички останали развлечения...
поговорете и само му обясни, че учи прекалено много, но не го спирай и не го насилвай да бъде постоянно с теб ;)

Digital
02-13-2007, 20:47
Ми да, ученето е много важно. Евала на пича. :)
Само че и не може да е сам... той си преценява.

AliceSw
02-13-2007, 20:50
и кво лошо? човекът има цели и е осъзнал как може да ги постигне...или си станала толкова обсебваща, че си търси извинение да не е всяка минута с теб...и все пак по-вероятно е просто да иска да постигне нещо в живота...

minimalist
02-13-2007, 20:51
бейби, точно тва че пича е целеустремен към нещо и иска да постигне нещо в тоя живот, а не да бъде мишка го прави различен - той се занимава с това сега, за да има после всичко /образно казано/ което пожелае...и това го прави различен...
и аз да бях на неговото място, и аз така щех да правя /а и съм го правил/...като не ти оттърва, пътя, чантата и за хляб, лиолиовци, които мислят за само за жени и под път, и над път....няма начин да не си намериш някой...

някоя си там
02-13-2007, 21:02
Хубаво, амбиция да има... ама не виждате ли, какво е написало момичето?! Виждат се за по 2 часа в седмицата!!! Това връзка ли е изобщо или някакъв базик?!
Мила, ако тоя е някакъв книжен плъх и не вижда по-надалеч от носа си го зарежи. :-k

koalka
02-14-2007, 05:26
Колкото и да се грижи за бъдещето си, това е прекалено да учиш толкова много.А и това явно не му се отразява добре, защото не спи и не яде, което е вредно.Говори отново с него, но този път бъди настоятелна и да се надяваме,че ще разбере.Не мисли по този начин, че се състезаваш с учебниците.Просто ученето за него стои на първо място.

Night_lover
02-14-2007, 05:35
я ми кажи кои клас е твойто гадже? ако е 11-12 го разбирам и му прая ЕВАЛА за тва! Момичета много така , че нетря да се коси за тва! А ти ако го обичаш ще тарпиш! така е мацка ама много е важно 1 човек първо да се изучи а после да си гледа кефа! Гадно , но справедливо! Ако и ти седнеш малко над учебниците ще е добре :) ;)
Аз съм 11 клас и ся ходя на уроци 3 пъти в седмицата а събота и неделя съм на село! Смятай аз колко се виждам с гаджето си но все пак изкарваме 3 месец! :)
Всичко е до търпение и любов!
Успех на него и на тебе!

Mike-Jones
02-14-2007, 07:29
axaxaxax :)))))) coolll toq pi4 e lud napravo;) az sam sigoren 4e v tiq u4ebnici ima edna dupka naprail i ruga tam kato jeni sa mu ti si bezpolezna toi si ima 4oveka jeni

krem4et0
02-14-2007, 08:11
Съвет - не се хващайте със зубъри/зубърки... Само ще си късате нервите :wink:
Аз се водя за голяма читанка и наистина,когато имам изпити или контролни се затварям и уча,НО вечерта ми е отделена за приятеля или за приятелките ми. Не може да се учи по 24 часа на ден-изперкулясваш. Аз след 5-6 часа съм парцал(е,по изпити се налага и по 8 часа на ден да се учи).

IlLuSi0nS`
02-14-2007, 10:00
я го питай да си каже тайната да не го мързи хаха че и аз трябва да седна най-после да поуча ама се намирам нещо мнооо по-интересно да правя и не ми се получава, а пък трябва.. та да каже тайната хах

OtherDimension
02-14-2007, 10:09
Е то това се казва мания... с учебниците става, с учебниците ляга... само учи, учи, учи... като луд. Вече му забравих лицето, защото само е заврян в книгите!!! :|
Каква връзка имаме като трябва да се конкурирам с учебниците по история?! Може би ще съм по-добра компания ако самата аз бях учебник!!! ](*,)
Все не излизаме защото имал много да учи, все нещо имал да прави.
Вижда ме се, за по един час и после пак се затваря с глупавите учебници... не всъщност, те не са глупави... глупавото е, че уж сме гаджета а на мен ми отделя по 2 часа в седмицата!!!
Не спи - учи, не яде - учи... разболя се от това. :smt012 Казах му да забави малко тоя ритъм, че не му се отразява добре... ама той не ме слуша.
Отлага срещите ни пак заради учене... не знам какво да го правя вече!

гледай "Красив Ум" :lol:

CrIsTiaNo_
02-14-2007, 10:49
ili u4enieto e ne6to mn vajno za nego (koeto li4no na men ne mi se vqrva ) ili prosto te razmotava pogovori s negoi go pitai koe ot dvete e ako e 1voto po dobre se otkaji za6toto vrazka s 2 4asa na sedmica ...
ako e vtoroto razberi pri4inata i se opitai da q opravi6 ...

miloto_girl_4e
02-14-2007, 11:52
Няма лошо, напълно го подкрепям пича :wink: Макарче аз не мога така, защото съм си мързелче :-D Но е хубаво, че той от сега мисли за бъдещето си и учи, за да може после да има хубав живот :wink: Нищо лично, но шанса да е с теб и след време е малък, такаче за него е по-важно да мисли в перспектива, за нещо, което сто процента ще му се случи - да се сблъска с живота(да е жив и здрав до тогава :!: ), такаче ако не можеш да го разбереш, потърси си двойкар, който винаги ще е свободен за теб :P