PDA

View Full Version : Toi ne se durji kato bashta...



:(((
02-13-2007, 20:58
az sum mom4e i nikoga ne sum osetil dobro otnoshenie ot strana na bashta si.Nikoga ne si e govoril s men za jeni naprimer ,nikoga ne mi e daval suveti,dori ne se e interisuval dali si imam priqtelka ili ne...ima li mom4eta sus podobren problem?

02-13-2007, 21:31
Хах..спокойно - все едно говориш и за мен!При мен е същото даже може би и по лошо-когато сме двамата заедно само се караме и никога,на каквато и да е била тема не сме споделяли нищо!Интересувал се е само дали си имам пари - да не умра някаде от глад :-s А за другото не го е било грижа,но аз вече поотраснах малко и свикнах да съм по далече от него!Преместих се даже да живея в друг град,да уча и от време на време да заработвам по нещо!Надявам се че поне малко сам ти отговорил...

teenkopele
02-14-2007, 06:04
az sum mom4e i nikoga ne sum osetil dobro otnoshenie ot strana na bashta si.Nikoga ne si e govoril s men za jeni naprimer ,nikoga ne mi e daval suveti,dori ne se e interisuval dali si imam priqtelka ili ne...ima li mom4eta sus podobren problem?

Има и не са никак малко.

sladoled
02-14-2007, 15:48
Опитай ти да го заговориш на теми, които са важни за теб. Дано се получи някакъв разговор. Предполагам, че баща ти ще се зарадва, че търсиш мнението му. Успех!

02-15-2007, 12:36
Понякога и на мен ми писва от моя баща... само шибаното училище и парите ( как съм щял да се издържам сам ) са му в главата. 1 път не ме е питал приятно ли е само за това да ми говори... шибаните пари... шибаната работа... :(
на 17 съм... момче...

sladoled
02-15-2007, 15:21
Там е проблема - не те вижда като човек, а като досада. И след като е трудно да промениш баща си, се променяш ти - в посока по- удобна за съществуването ти.

така си е кърт
02-15-2007, 15:23
Понякога и на мен ми писва от моя баща... само шибаното училище и парите ( как съм щял да се издържам сам ) са му в главата. 1 път не ме е питал приятно ли е само за това да ми говори... шибаните пари... шибаната работа... :(
на 17 съм... момче...

И аз съм като тебе и като по-горните :-D
С мен майка ми и баща ми си говорят само за даскало и за пари и ми натякват.ДАли съм щастлив,дали имам приятели,гадже никой никога не ме е питал нито ги интересува.На 18 съм аз :)

о да..
02-15-2007, 22:48
С приятелите е НАЙ-ВЕСЕЛО!!!! "Ама кой е той, от де го познаваш, ма няма да се возиш при него щом е на 18, кфо като има книжка" Ебатииии... нечовеци са нашите...

FuCk th3 WorLd
02-16-2007, 11:21
Мм ин наще са така...майка ме пита само гладна ли съм и кога ше ставам от компа, за да седне тя.Онзи ден както си уча (по-точно блея на някъде) казах на мама, че не мога да си науча и я попитах кво да прая, а тя ми отвърна "Прави квот искаш, не си учи, само млъкни" ... и тва мн ме нарани.Говорим си сами за нейните проблеми...а като започна аз да и разказвам примерно как съм прекарала деня тя дори не си прави труда да се преструва, че ме слуша или да каже нещо от сорта на "аха","добре","хубаво"
имам чувството, че за тях изобщо не съществувам...

:smt010 :smt009 :smt010 :smt010 :smt009

fuck the world
02-16-2007, 11:22
zabravih sa spomena 4e sym na 12 , f