PDA

View Full Version : Проблем със съученик



Васко
02-13-2007, 21:37
Здрасти.Това е първата ми тема тук,одавна чета форума има доста интересни неща да се прочетат но чак сега като ми дойдоха проблемите до главата се реших да пиша.
Та имам проблем със един съученик където постоянно се заяжда с мене.Смисъл без нищо да съм му направил,идва до мене и почва да ме удря.Не мога да разбера какъв кеф му доставя да го прави.Аз гледам да не му отвръщам само му казвам да престане,щото бой без съпротива не е бой и най накрая ще му омръзне.Не си мислете че съм сдухан,имам приятели из цялото училище и се разбираме много добре но просто тоя човек също е приятел с тях и не мога да викна никой да го постави на мястото му.Ако кажа на тея от квартала те казват "ааа с тоя не се занимавай че ше ти направи големи проблеми " та вече не знам какво да правя.Като цяло човека на физика е като мене,просто не искам да се занимавам с него и искам да се разбереме по мирен начин.Кажете какво да правя??

Hap-a
02-13-2007, 22:45
Imal sym podoben problem...za jalost neuspqh da go resha napylno bez zblusak....beshe s moi star syuchenik...Vednyj doide na mesten PS2 klub i zapochna da me drazni...qvno mu beshe na boi i mi beshe pisnalo ot nego...stanah i go naredih na mqstoto mu s dumi...toi obache ne razbra nameka i naletq na boi...az otkazah da mu napravq koi znae kakvo taka che samo go hvanah i samo ot vreme na vreme mu nalagah malko bolka....taka che da nemoje da se dviji.....sigurno pone 30 minuti go dyrjah i mu kazvah che ne iskam da mu pravq nishto i da se razkara da pomisli kakyv mu e problema i da ne mi se vqsva v syshtoto nastroenie pak......qvno togava prraboti zashtoto poveche ne se e sluchilo da mi se pravi na golamq rabota...daje vseki pyt kogato go vidq me pozdravqva ochtivo.......neznam dali moje da ti pomogne i ne preporychvam da pravish syshtoto poneje Poboq ne e reshenie.Izpolzvai glavata. O:)

02-13-2007, 22:50
emi to idva na momenti, kato na tipi4niq gazar na daskaloto.1 den e spokoen i se darji prili4no na drugite 3 se prai na putka i nalita na boi na po slabite...

koalka
02-14-2007, 05:45
Следващият път се защити и ти го удари.Това не е начин, но явно на него не му омръзва и може така да си те удря и ти какво?Ще стоиш така.

SavE`ME`FroM`MyselF
02-14-2007, 06:19
Определено насилието не е начина за решаването на проблема но щом не престава би трябвало да се защитиш по някакъв начин не може все да му се оставяш да те тъпче

k0tencet0
02-14-2007, 11:04
Определено насилието не е начина за решаването на проблема но щом не престава би трябвало да се защитиш по някакъв начин не може все да му се оставяш да те тъпчеХАХ и аз имам такъв проблем, ама то не е проблем :mrgreen: смисъл човека е кинта и 50, а аз около 170см. и само нещо ме дразни, ама след като го ритнах там...дето не траа се по усмири :smt005 смисъл т`ва малкото само по мене ходеше и само ми се отвараше...ма не смее :mrgreen:
АМА не следвай моя пример! :mrgreen:

Само искам те кажа, че може да го натхитриш или да го затапиш ... ама за т`ва траа много време за да станеш специалист (като мене 8) )

n0mak
02-14-2007, 22:44
Здрасти.Това е първата ми тема тук,одавна чета форума има доста интересни неща да се прочетат но чак сега като ми дойдоха проблемите до главата се реших да пиша.
Та имам проблем със един съученик където постоянно се заяжда с мене.Смисъл без нищо да съм му направил,идва до мене и почва да ме удря.Не мога да разбера какъв кеф му доставя да го прави.Аз гледам да не му отвръщам само му казвам да престане,щото бой без съпротива не е бой и най накрая ще му омръзне.Не си мислете че съм сдухан,имам приятели из цялото училище и се разбираме много добре но просто тоя човек също е приятел с тях и не мога да викна никой да го постави на мястото му.Ако кажа на тея от квартала те казват "ааа с тоя не се занимавай че ше ти направи големи проблеми " та вече не знам какво да правя.Като цяло човека на физика е като мене,просто не искам да се занимавам с него и искам да се разбереме по мирен начин.Кажете какво да правя??

Техниката която трябва да приложиш се нарича "Призрачната лява тупалка", състой се в това да му цапнеш една с дясната, но ако той се усети и те спре ухили се като идиот и му отвърти една яка левачка, че чак феята на дзъбките да му напише чек за тия дето ше ги изплюе щото не си носи толко кеш.

maybelline
02-15-2007, 07:10
Точно заради такива с които исках да се разбера по мирен начин :roll: започнах да тренирам айкидо преди 2 години.
Зная,че идеята ще ти се стори противна,но защо не пробваш да се сприятелиш с него,вместо да се чудиш кой да му пратиш да го пребие?Например като дойде кажи нещо готино или нещо от рода на "Ооо пич как я караш"...някоя простотия,нали се сещаш :) Обикновено на такива гадове като им кажеш нещо,върху което да съсредоточат минималните си количества сиво вещество,те забравят временно за това за което са дошли(в случай,че е било за да те ударят).

Mimka_sweet
02-15-2007, 07:32
Кажи на класната си \:D/ :mrgreen: