PDA

View Full Version : какво бихте направили, ако получите това писмо



02-14-2007, 06:56
Здрасти :) второто, което ти казвам от години насам..... още докато пиша това си мисля или по-скоро знам, че никога няма да го прочетеш, но кой знае какво ще ми скимне.
Много ми е тъпо, защото и идея си нямам какво изпитваш към мен и дали въобще изпитваш нещо, но все пак искам да ти кажа, че аз те харесвам хахахаах Смятай колко било трудно да си призная. Бих искала да сме приятели както преди хахахах (в първи клас) и най-вече да си говорим без посредници(бих ви обяснила ама мн дълго ще стане....) не знам, просто ми писна от цялата лапешка история.... и най-тъпото е, че не мога да спра да мисля за теб.... само да уточня, че не винаги, когато се окажем на едно и също място те преследвам :Д. То в нашата история случайността играе главна роля.
През цялото време, докато пиша това си мисля, че ти ще ми се изсмееш в лицето, развявайки писмото ми, но се надявам, че не си толкова нетактичен, поне преди не беше(в първи клас) хахахаах
И накрая искам да те помоля, когато прочетеш писмото, ела и ми кажи какво мислиш-аз не ям хора, мога да говоря и съм готова да приема всичко, въпреки че съм малко момиче ххахахаах и дори да не стане нищо между нас, съм навита да си лафим за всички простотии, които сме правили(не съм само аз, нали?) за да привлечем вниманието на другия или за да бъдем заедно. Пък и за миналото може да се говори хахахах Ех, славни времена бяха.
Ами, надявам се ако не друго поне си посмял на горните редове....... Самоиронията ми е защитна реакция.
Няма подпис, защото съм тъпа страхливка, но ти вече си ме спомняш хахахах Поне в това съм сигурна. И да знаеш, че ако все пак решиш да се подиграеш с мен, в което се съмнявам, ще отричам до дупка, че съм писала това нещо..... ммм забавно ще е, не мислиш ли? Хахахах поне ще си говорим.
И съвсем накрая. Честит ден на Свети Валентин / Трифон Зарезан. Ти решаваш как ще изкараш празника.


да му го дам ли това писмо, при положение, че се познаваме от хиляда години, аз го харесвам от сумати време, той също ме харесва или поне така си мисля? та значи писмото е леко необвързващо и мисля прекаено предпазливо написано, но все пак вие какво ще кажете?

iiirish
02-14-2007, 07:10
написано е с доста ирония, което определено ми харесва ;) лично аз ако бях на мястото на това момче и дори и да не те харесвах не бих пропуснала възможноста да се видим! просто писмото е написано наистина оригинално и при това с толкова простички думи ;) поздравления и стискам палци ;)

Mike-Jones
02-14-2007, 07:16
da stava za edna 4ekiq da si napravq shte svurshi rabota naistina dobro e mnogo poxvalno

koalka
02-14-2007, 07:37
Добре си го написала, харесва ми, а пък и е откровено.Надявам се нещата да се оправят.

CrIsTiaNo_
02-14-2007, 11:04
dai mu go pone izrazqva kakvo to4no misli6 ....

even_in_death
02-14-2007, 11:14
Умно :) и аз ще го пробвам някой път :roll:

marche
02-14-2007, 11:33
emm..da

k0tencet0
02-14-2007, 11:47
написано е с доста ирония, което определено ми харесва ;) лично аз ако бях на мястото на това момче и дори и да не те харесвах не бих пропуснала възможноста да се видим! просто писмото е написано наистина оригинално и при това с толкова простички думи ;) поздравления и стискам палци ;) napulno se suglasqvam s neq!!!

[quote="Анонимко"] Самоиронията ми е защитна реакция.[quote]
vsu6nost i na men i mislq 4e dobre se spravqm kato se samoironiciram 8-[

shemetaa
02-14-2007, 18:14
super qko e ,,dai my go...uspeh :smt016

cherinka
02-14-2007, 20:16
оле бати якото.що и на мен не ми хрумна нещо такоа.. тцтце както и да е иначе тва наистина мноо ми хареса, и по бива от моето ама щото и без тва няма кво да правя - ше пусна и мойто. ето го : хах
Скъпи Данчо,
От много време се опитвах да ти кажа това което мисля и чувствам, но все не смеех, защото, предполагам знаеш, онази несигурност, която те кара да се чувстваш подтиснат, когато не знаеш каква ще бъде реакцията на човека срещу теб. Просто всичкото това мълчание от моя страна през тези 5 месеца от както се познаваме, може би ме е карало малко по малко да си те харесвам все повече и повече…
Отначало даже не ме забелязваше, не подозираше, че съществувам... Аз бях една от многото... Стараех се да бъда близо до теб.. Усмивката ти за мен бе всичко. Когато те видя и буквално цялата омеквах, желаех да те докосна – дори и с пръст и лекичко, желаех да те гушна - силно, и да не спирам да те гушкам! Всеки път когато ми казваше „Здрасти”, и на представа си нямаш как си ме карал да се усмихвам и да си мисля за теб.

02-14-2007, 21:36
Само махни тези хахаха-та.

02-14-2007, 22:27
[quote=anito.sl]написано е с доста ирония, което определено ми харесва ;) лично аз ако бях на мястото на това момче и дори и да не те харесвах не бих пропуснала възможноста да се видим! просто писмото е написано наистина оригинално и при това с толкова простички думи ;) поздравления и стискам палци ;) napulno se suglasqvam s neq!!!


Самоиронията ми е защитна реакция.[quote]
vsu6nost i na men i mislq 4e dobre se spravqm kato se samoironiciram 8-[

Еми да се присъединя и аз към клуба на самоиронизиращите се и на тва че писмото беше мн хубаво!

No_LiMiTe^f
02-14-2007, 22:28
Тва горе бях аз...

neMec`
02-14-2007, 22:55
мдам по-добре утиди и му кажи каквото мислиш ....

DeathRogue
02-15-2007, 01:11
Pismoto e super.Dai mu go i bez tva nqma kvo da gubi6 :)...Nai-mn da si prekarate zaedno dnes!Uspeh

gerinceto
02-15-2007, 07:00
написано е с доста ирония, което определено ми харесва ;) лично аз ако бях на мястото на това момче и дори и да не те харесвах не бих пропуснала възможноста да се видим! просто писмото е написано наистина оригинално и при това с толкова простички думи ;) поздравления и стискам палци ;)