PDA

View Full Version : Разговори с момичета.



?.?
02-14-2007, 07:15
Хора даите някой съвет , много спичам с момичетата .
Просто незнам за какво да си говорим , как да намерим обща тема на разговор , общи интереси. Не само на живо дори понякога и в чата се чудя какво да кажа , защото пак мога да се издъня. А в другия случай на живо пак така просто не искам да изглеждам смешен.

brain_stew
02-14-2007, 07:17
Питаш "Кажи за какво да си говорим!" тя сама си дава темата и готоу!

02-14-2007, 07:22
То тала лесно , ама първо че изглежда тъпо да питаш за какво да си говорим , а и още по тъпо когато ти каже нз .

brain_stew
02-14-2007, 07:28
То тала лесно , ама първо че изглежда тъпо да питаш за какво да си говорим , а и още по тъпо когато ти каже нз .

Ми казваш "Айде де кажи...", ако съответно тя ти каже 'не знам'....или обяснението ти е, че много искаш да я опознаеш, и да разбереш от кво се интересува тя!В никакъв случай не е тъпо!

02-14-2007, 07:40
Нз все пак трябва да се намери някаква тема на разговор , нещо общо между двамата , ама просто нз как да попитам момичето и да стоим и никой нищо да не казва е странно.

teenkopele
02-14-2007, 08:06
Хора даите някой съвет , много спичам с момичетата .
Просто незнам за какво да си говорим , как да намерим обща тема на разговор , общи интереси. Не само на живо дори понякога и в чата се чудя какво да кажа , защото пак мога да се издъня. А в другия случай на живо пак така просто не искам да изглеждам смешен.

Да ти кажа преди години и аз го имах абсолютно същия проблем. Само спичах, притеснявах се и т.н. Импровизация е решението- нито мислиш за какво ще си говорите, нито нищо. Караш на момента и това е. :wink:

DetE-Idi0t
02-14-2007, 08:33
Както каза брейн стю питай за какво иска да си говорите. За мен е ужасно тъпо, но пак е по добре от нищо. В много от случайте ако подхванеш болната и тема тя не спира да говори и доброволно или доброзорно ставаш слушател. Не му мисли много. Много от нещата, за които можеш да си говориш с приятелите ти момчета също можеш и с момиче. Импровизирай на момента. Ако тръгнеш да мислиш става сложно...

priti_kiti
02-14-2007, 08:35
Решението - не мисли :lol:

OtherDimension
02-14-2007, 08:36
.. за Биг Брадър си говорете :mrgreen:

exploitednelognat
02-14-2007, 08:44
импровизирай...
шашни я с някоя смахната реплика...
аз с една мацка се запознах като я питах дали иска да се оженим..

HopeLesss
02-14-2007, 10:22
.. за Биг Брадър си говорете :mrgreen:

Или за глобализацията, тероризма, европейската интеграция на ромите и изчезващите растителни и животински видове :mrgreen:

GLeZoRanA
02-14-2007, 10:30
.. за Биг Брадър си говорете :mrgreen:
Иииииии за най-новата чалга звезда .. и и и и и за любимата сапунка :smt007

sharkybul
02-14-2007, 10:37
То идва от вътре......ако не стане значи не сте един за друг :( де да знам...

аз навремето имах фобия да свалям момичета който харесвам истински,щот ми беше гадно да не се получи....за това си представях че ни ми пука за тех и имаше СУПЕР УСПЕх
пробвай и ти....>БЕЗОТКАЗНО Е :D

bulgarche
02-14-2007, 10:54
Плямпаш някви глупоасти без да ти пука много. Ако го мислиш 5 минути не е интересно. Важното е да не ти млъква устата

`Death`Whore`
02-14-2007, 12:54
И аз преди много се сдухвах...не че много момчета искаха да излизат с мен :wink: :roll:

bulgarche
02-14-2007, 13:05
И аз преди много се сдухвах...не че много момчета искаха да излизат с мен :wink: :roll:
Изказа се този път :)

Аз пък питам "колко ти е гръдната обиколка" или "кога ти идва" 8-[

`Death`Whore`
02-14-2007, 13:06
Не ми говори с намеци. :lol:

bulgarche
02-14-2007, 14:58
Не ми говори с намеци. :lol:
Н бе, нищо не намеквам. Мисля че съм що-годе директна личност.
Може би намеквам само че някой трябва да се ограничава от посещенията във форума, защото има един фактор "пристрастяване", на който ти си податлива :::

HardcorE_AFA
02-14-2007, 15:29
Плямпаш някви глупоасти без да ти пука много. Ако го мислиш 5 минути не е интересно. Важното е да не ти млъква устатадам но все пак непрекалявай че...нее добре [-X

ELiTyYy
02-15-2007, 17:52
kaжииии....днес си много хубава,чак ме заслепи......хаха...де а знам..не е толкова трудно...питай как си,как върви с момчетата...някви тънки намеци пусни.. ;) :roll: (ако си си я харесал)..пък ако сте си само фр-лигави се там...да става шоу ;) ...че да не вземе да заспи момичето от скука..

Muse_of_Madness
02-15-2007, 17:54
Първо се погрижи да говориш с някоя, дето е твоя тип по характер.

Луко
02-15-2007, 19:08
Хора даите някой съвет , много спичам с момичетата .
Просто незнам за какво да си говорим , как да намерим обща тема на разговор , общи интереси. Не само на живо дори понякога и в чата се чудя какво да кажа , защото пак мога да се издъня. А в другия случай на живо пак така просто не искам да изглеждам смешен.

ТЪПО Е ДА СЕ ЧУДИШ КАКВО ДА СИ ПЛЯМПАШ С НЯКОЕ ДЕВОЙЧЕ ПРЕДИ ДА ИМАТЕ ВИЗУАЛЕН КОНТАКТ.ДА НЕ МИСЛИШ, ЧЕ КАТО НАИЗЪСТИШ НЕЩО И КАТО СЕ ВИДИТЕ ВСИЧКО ЩЕ МИНЕ КАКТО СИ СИ ГО МИСЛИЛ.НЕЩАТА ТРЯБВА ДА СТАВАТ СЪВСЕМ СПОНТАННО...