PDA

View Full Version : Майка й се държи отвратително с нея



When Death Calls
02-14-2007, 09:29
Значи имам една приятелка... майка е ужасна и може би луда.
Постоянно й се кара за глупости, не й взема елементарни неща просто е отвратителна. Не й дава да има приятели, защото не я пуска да излиза абсолютно никъде. Няма такива екстри, като джобни пари. Ако успее да излезе с мен, ще бъде голяма работа.
Майка й искала да бъде отличничка, за да може само да взема стипендия (представете си!!!) и когато първия срок имала две 4-ки майка й вдигнала един скандал, казала й че била супер тъпа и загубена и, че щяла да бърка по кофите, заради това че нямала да взема стипендия. :-s Отделен е въпроса, че тя от тази стипендия нищо не вижда, защото майка й харчи всичко не за нещо, за нея... а за "благото на семейството".
Каква майка може да е това!? Тя няма никакви приятели, заради тази смахната жена! Дори и аз бях на косъм да я зарежа защото майка й никъде не я пуска и не й дава пари. Не защото няма, защото не ще и всичко го използва само за себе си. :smt012
Знам, че не мога да й помогна по никакъв начин. Човек не може да си избира родителите - но съзнателно да съсипваш по такъв ужасен начин живота на детето си... не мога да го проумея. :smt012

02-14-2007, 09:40
na kolko godini e priqtelkata ti?ako e po-malka lo6o,za6toto trqbva da turpi tova o6te nqkolko godini,ako e po-dolqma tq sama moje da si vzima re6eniqta.ti maika i ne moje6 da q promeni6,no kaji na priqtelkata ti da ne q slu6a za vsi4ko i da izpulnqva pokorno tiq zapovedi.kak nqma da q puska da izliza.kazva IZLIZAM i to4ka.ne moje da q vurje u tqh.ako tq sama ne opita da promeni ne6tata taka 6te bude cql jivot. :?

When Death Calls
02-14-2007, 10:33
Ами на 18 години е, ама лошото е, че е прекалено глупава и не казва гък на майка си. Иначе знае само да ми се оплаква, ама майка й като скръцне със зъби и тя се насира в гащите. #-o
Aз не съм човека, който да й помогне. Казах й какво да прави... ама тя си знае нейната.

02-14-2007, 10:41
tova polojenie,v koeto e priqtelkata ti e mnogo slojno i nepriqtno,no tq e dostatu4no golqma da vzeme jivota si v ruce i da spre da slu6a maika si.tq opitvala li e da govori s neq i da i obqsni kak se 4uvstva.vseki roditel obi4a deteto si i ako naistina ne e luda 6te q razbere.moje problema da e,4e mnogo se karat i otno6eniqta im sa lo6i.ako se sblijat pove4e moje da ne e taka.i ako ne6tata sa 4ak tolkova zle.tq moje kato zavur6i da se iznese.da jivee nqkude na kvartira i da rabota.sus sigurnost jivota i 6e e po-hubav ot predi. :roll:

CrIsTiaNo_
02-16-2007, 16:26
Ами на 18 години е, ама лошото е, че е прекалено глупава и не казва гък на майка си. Иначе знае само да ми се оплаква, ама майка й като скръцне със зъби и тя се насира в гащите. #-o
Aз не съм човека, който да й помогне. Казах й какво да прави... ама тя си знае нейната.Еми като не те слуша да я търпи...на 18 е ебати!!! =D>