PDA

View Full Version : Проблем с момичетата



uchuden
02-14-2007, 10:06
Значи,проблема ми е следен..... Движиме компания в която почти сички са с гаджета само аз и още няколко приятеля нямаме.
Дайте ссъвет как да действам,защото явно съм неопитен,понеже знам че много момичета ме харесват,и ме мислят за най-готин а и в училището много момичета знам че ме харесват,приятели са ми казвали а и те ми намекват постоянно,но някакси немога да организирам нещата с нито една.Преди си харесвах една и тя някакси така се отнасяше с мене че също ме харесва,но аз незнам точно как да действам,за да им покажа че аз ги харесвам...Тва е проблема че аз незнам как да покажа на момиче че я харесвам ! :-&

CrIsTiaNo_
02-14-2007, 10:52
am .... dnes e Sv. Valentin idi i i podari cvete pokaniq da izlezete sled nqkolko sre6ti 6te razbere6 dali tq e momi4eto a sled tova 6te si doidat ne6tata na mqstoto ot samosebisi .... improvizirai ....

even_in_death
02-14-2007, 10:57
am .... dnes e Sv. Valentin idi i i podari cvete pokaniq da izlezete sled nqkolko sre6ti 6te razbere6 dali tq e momi4eto a sled tova 6te si doidat ne6tata na mqstoto ot samosebisi .... improvizirai ....

Добре казано... пък и като знаеш че те харесват покани някоя от тях на кафенце ала-бала ... прави намеци и ти ... Ние момичетата много обичаме да бъдем охажвани,а пък и днес на Св.Валентин мисля че е един от най-удобните моменти