PDA

View Full Version : Razibiti mechti!



02-14-2007, 10:39
:smt010 :smt010 :smt010 Dnes e Sv. Valentin i shte byde poslednata mi vecher s gadjeto,zashtoto shte skysame :( Snoshti se skarahme i toi mi kaza che dnes iska da govori mnogo seriozno s men i chte tozi ragovor ne e za po telefona :smt010 Ot edna sedmica se dyrji mnogo studeno s men i az predchustvah che shte se sluchi neshto....kaza che ne iska da praznuvame Sv. Valentin :( A prichinata da skysame navqrno sym az,zashtoto prekaleno mnogo go revnuvam i.......dali dovechera kato doidi da ne mu se izvinq i da go pomolq za tvori shans ili da ostavq neshatat taka....V denq na vliubenite nie shte se razdelim,mnogo mi e kofti :smt010 :smt010

CrIsTiaNo_
02-14-2007, 10:43
gadno pitai go kakav e problema za6to se darji taka s teb i preceni dali e po silite ti da se spravih s problema ako e i ako go obi4ai iskam mu vtori 6ans ako ti dade zna4i ne e bezrazli4en kam teb ako li ne nqma za kakvo da sajelqva6 jivota prodaljava...

even_in_death
02-14-2007, 10:48
Е може да не иска да скъса с теб а да ти е подготвил някаква изненада... има много варианти според мен... но ако наистина е за това което ти си мислиш поговори с него, но едва ли ще скъса с теб на Св.Валентин.. извинявай но в този случай трябва да е най-големия глупак на света...

ЛуДо_вЛюБеН
02-14-2007, 10:49
gadno pitai go kakav e problema za6to se darji taka s teb i preceni dali e po silite ti da se spravih s problema ako e i ako go obi4ai iskam mu vtori 6ans ako ti dade zna4i ne e bezrazli4en kam teb ako li ne nqma za kakvo da sajelqva6 jivota prodaljava...

Няма какво да го пита бе рапон! Тя написа съвсем ясно че довечера ще се видят, защото ТОЙ ИСКА ДА ГОВОРИ С НЕЯ! Което означава, че без да го пита той сам ще си изпее проблема!

От всичко на света винаги съм мразил момиче да ме ревнува или да се съмнява в мен. Вярно че това си е нейно право да го прави, все пак го обича... Но каква е тази обич ако му нямаш доверие ?!

Грешката си е твоя, а не негова и явно на него му е писнало... Прав е да го прави и ако ти даде шанс, значи те обича! Отдай се на шанс-а си и се промени ако и ти го обичаш... Така нищо няма да спечелиш! Вместо да се радвате на моментите заедно - да прекарвате часове с разпити и спорения кой, къде, с кой е бил е направо ЛУДОСТ!

mechtaq_za_teb
02-14-2007, 12:02
Badi spokoina...Seriozen razgovor ne vinagi zna4i "kasane"Eto ti povod da izqsnite nqkoi problemi.Kasmet

4epHo0KaTa_Lady
02-14-2007, 16:06
mno kofti :( :( :( Ama tva ne oznachava che shte skusat..Budipone malko optimistka ;) ;) ;) Uspeh :P

koalka
02-14-2007, 17:44
Говори с него и му се извини за всички тези неща.Покажи му, че го обичаш и искаш да си с него.

Ice_Queen
02-14-2007, 17:55
Не се натъжавай миличка..късайки си нервите,плачейки и страдайки няма нищо да се оправи.Събери си главата и се опитай да говориш с него.Ако каже не ,опитай пак!Ако си обичаш момчето се бори за него и вярвай.Бъди силна!

PerfectStrang3r
02-14-2007, 17:59
Говори с него и му се извини за всички тези неща.Покажи му, че го обичаш и искаш да си с него.

Съгласен съм. Надявам се да не скъсате на свети Валентин.. се пак мен са ме скъсвали на 14ти февруари и знам какво е...