PDA

View Full Version : целувка



никои
02-14-2007, 11:47
Ще ми кажете ли как се целува едно момиче ?




Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

Barbie
02-14-2007, 11:56
Питаш как да целунеш момиче? С нежност.

Гледаш я (по възможност в очите), прибираш нежно някой кичур коса зад ухото й, плъзваш ръка съвсем леко (почти неусетно) към брадичката й, много нежно докосваш брадичката и доближаваш устни до нейните. Другата част от целувката не може да се обясни...тя просто се случва. Това го казвам като пример, защото е една от най-нежните целувки, които съм получавала... Но нещата не стават по рецепта. Не мисли как...а просто го направи :wink:

oTPoBHa
02-14-2007, 12:05
ехе и ти май си новак в тая работа.. :D ми кфо, не е нищо сложно всичко зависи от това как възприемаш нещата. Аз например първия път така се паникьосах, че направо си изкарах езика от устата на момчето и казах че не мога да го направя от страх да не объркам нещо 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ хахаааа ама тфа беше едно време. Попринцип няма някфо правило - първо да оближеш устните после крайчетата на зъбите после небцето или както, подяволите!! там се казваше. тфа са простотии - целувката става по следния начин - вкарваш си езика в устата на другия и просто важното е да не го оставяш на едно място :P и няма никфи начини там и техники.. движението му е майката ;)

Excu
02-14-2007, 12:08
ехе и ти май си новак в тая работа.. :D ми кфо, не е нищо сложно всичко зависи от това как възприемаш нещата. Аз например първия път така се паникьосах, че направо си изкарах езика от устата на момчето и казах че не мога да го направя от страх да не объркам нещо 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ хахаааа ама тфа беше едно време. Попринцип няма някфо правило - първо да оближеш устните после крайчетата на зъбите после небцето или както, подяволите!! там се казваше. тфа са простотии - целувката става по следния начин - вкарваш си езика в устата на другия и просто важното е да не го оставяш на едно място :P и няма никфи начини там и техники.. движението му е майката ;)

Еми има гъдел :-D

marche
02-14-2007, 12:18
ехе и ти май си новак в тая работа.. :D ми кфо, не е нищо сложно всичко зависи от това как възприемаш нещата. Аз например първия път така се паникьосах, че направо си изкарах езика от устата на момчето и казах че не мога да го направя от страх да не объркам нещо 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ хахаааа ама тфа беше едно време. Попринцип няма някфо правило - първо да оближеш устните после крайчетата на зъбите после небцето или както, подяволите!! там се казваше. тфа са простотии - целувката става по следния начин - вкарваш си езика в устата на другия и просто важното е да не го оставяш на едно място :P и няма никфи начини там и техники.. движението му е майката ;)
:smt005 :smt005 :smt005 mn me izkefi kak go obqsni :-D

никой
02-14-2007, 12:19
Нежноста ВИНАГИ МИ Е ПЪРВОТО НЕЩО КОЕТО ПРИЛАГАМ а за езика незнам как да го движа :smt010

SaYoNaRa
02-14-2007, 12:24
Движи го се едно ядеш в нейната уста :lol:

the_uNf0rgIv3n
02-14-2007, 12:28
Ако мислиш за това,как да го направиш - няма нищо да стане! Остави се момента и чувствата да те водят ..

CrIsTiaNo_
02-14-2007, 12:28
ехе и ти май си новак в тая работа.. :D ми кфо, не е нищо сложно всичко зависи от това как възприемаш нещата. Аз например първия път така се паникьосах, че направо си изкарах езика от устата на момчето и казах че не мога да го направя от страх да не объркам нещо 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ хахаааа ама тфа беше едно време. Попринцип няма някфо правило - първо да оближеш устните после крайчетата на зъбите после небцето или както, подяволите!! там се казваше. тфа са простотии - целувката става по следния начин - вкарваш си езика в устата на другия и просто важното е да не го оставяш на едно място :P и няма никфи начини там и техники.. движението му е майката ;)
lol =P~

mechtaq_za_teb
02-14-2007, 12:29
Moqta parva celuvka beshe s mom4eto koeto adski mn haresvah...e tozi mig nikoga nqma da zabravq.Ne misli kak da go pravish,ostavi se chuvstvata da te vodqt :) Samo taka shte se polu4i kakto trqbva

Alerta
02-14-2007, 15:04
:lol: трудно
бду моята първа целувка беше с най-добрата ми приятелка :lol:

My_Infernal_Majesty
02-14-2007, 15:26
Ох болна тема!!!

И мен ме е много страх- просто дори не мога да го опиша- щатоо нне е обикновен страх а е неква фобия, панически животинсик страх!!! Ужасно се чувствам щото имналата неделя момчето което е моя най-добър и близък приятел се опита да ме целуне... и станаха доста гадни признания и т.н. няма да разказвам положението надълго и нашироко щото е сложно, искам само да попитам лошо ли постъпих като го отблъснах и казах "не" когато той почна да преминава към съществената част.... т.е. с език :? :-# ?!???

! ! !
02-14-2007, 15:42
Ох болна тема!!!

И мен ме е много страх- просто дори не мога да го опиша- щатоо нне е обикновен страх а е неква фобия, панически животинсик страх!!! Ужасно се чувствам щото имналата неделя момчето което е моя най-добър и близък приятел се опита да ме целуне... и станаха доста гадни признания и т.н. няма да разказвам положението надълго и нашироко щото е сложно, искам само да попитам лошо ли постъпих като го отблъснах и казах "не" когато той почна да преминава към съществената част.... т.е. с език :? :-# ?!???
ОПРЕДЕЛЕНО МНОГО ЛОШО СИ ПИСТЪПИЛА ! ! !

koalka
02-14-2007, 15:43
Вие пък като сте започнали да питате за тая целувка, защото трудната работа. :lol: Просто си допираш устните до нейните и след това въобръжение.

My_Infernal_Majesty
02-14-2007, 15:46
ОПРЕДЕЛЕНО МНОГО ЛОШО СИ ПИСТЪПИЛА ! ! !

Тц...ох мамка му! А ккаво можех да направя- точно това не биватше дастава и винаги съм си мислела че няма да се случи... не трябваше да става и винаги ще твърдя така :smt009

sledko_f>93
02-14-2007, 16:49
Еми то не е трудно! Просто допираш устни в нейните(ох колко поетичко :lol: ) и леко си вкарваш езика в устата и и почваш да го движиш! И аз първия път сепритеснявах, ама то си е като рефлекс накъде и как да си движиш езика ;)
Няма страшно! Успех :)

My_Infernal_Majesty
02-14-2007, 17:08
е като рефлекс накъде и как да си движиш езика ;)
Няма страшно! Успех :)

Ааа как така бе!? Рефлекс ли?! А аз си мисля че ако тръгне да ме целува направо ще избягам или ще почна да крещя "Не, не не!!!" и да го бутам! :| :smt011

zoben_pitbul
02-14-2007, 19:11
Нежно и едновременно с това само импулса ще ти покаже как ТОЧНО да го направиш най-добре :-D Така че отдай се на емоцията и усещанията си,не мисли кое как се прави :wink:

panterata
02-14-2007, 19:21
с практиката ще се научиш ;) никой не се е родил научен

Barbie
02-14-2007, 19:33
е като рефлекс накъде и как да си движиш езика ;)
Няма страшно! Успех :)

Ааа как така бе!? Рефлекс ли?! А аз си мисля че ако тръгне да ме целува направо ще избягам или ще почна да крещя "Не, не не!!!" и да го бутам! :| :smt011

Не разбрах. Не искаш целувката, защото не харесваш момчето по такъв начин и искаш само приятелство...?

My_Infernal_Majesty
02-14-2007, 19:35
е като рефлекс накъде и как да си движиш езика ;)
Няма страшно! Успех :)

Ааа как така бе!? Рефлекс ли?! А аз си мисля че ако тръгне да ме целува направо ще избягам или ще почна да крещя "Не, не не!!!" и да го бутам! :| :smt011

Не разбрах. Не искаш целувката, защото не харесваш момчето по такъв начин и искаш само приятелство...?

Ох... и аз незнам вече, много е сложно и дълго за обясняване... а той много ме харесва, и лошото е че не е просот харесване... а има силни чувства към мен и иска аз също да ги имам, да ги споделям... но ме е страх..защото не трябваше така да става и защото разума ми говори едно а сърцето което е на заден план друго... и незнам кое да послушам.

gerinceto
02-14-2007, 19:35
Питаш как да целунеш момиче? С нежност.

Гледаш я (по възможност в очите), прибираш нежно някой кичур коса зад ухото й, плъзваш ръка съвсем леко (почти неусетно) към брадичката й, много нежно докосваш брадичката и доближаваш устни до нейните. Другата част от целувката не може да се обясни...тя просто се случва. Това го казвам като пример, защото е една от най-нежните целувки, които съм получавала... Но нещата не стават по рецепта. Не мисли как...а просто го направи :wink:

Barbie
02-14-2007, 20:50
Ох... и аз незнам вече, много е сложно и дълго за обясняване... а той много ме харесва, и лошото е че не е просот харесване... а има силни чувства към мен и иска аз също да ги имам, да ги споделям... но ме е страх..защото не трябваше така да става и защото разума ми говори едно а сърцето което е на заден план друго... и незнам кое да послушам.

:-s След като той има чувства, вие приятелство така или иначе вече нямате. Всичко зависи от това ти какво чувстваш :wink:

My_Infernal_Majesty
02-14-2007, 21:07
:-s След като той има чувства, вие приятелство така или иначе вече нямате. Всичко зависи от това ти какво чувстваш :wink:

Ох..да тук найстина си права. но ... да...боже~ ](*,) можех да се сетя и по-рано -разбира чсе че ен съм му само приятелка, той изобщо не ме възприема така! И вече незнам какво да правя съвсем се притесних и обърках след думите му "Иска ми се да те целуна щом те видя и този път да е за по-дълго" ... това означава че и аз не съм му приятека вече и е толко сложно всичко... не знам кво ще правя- и найстина ако пак се видим в каря на тази седмица...и ако пак тръгне да ме целува... какво да правя тогава!?!!?!?!? :smt009 :smt009 :smt009

HardcorE_AFA
02-14-2007, 21:09
Ще ми кажете ли как се целува едно момиче ?




Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!: ми как...както се целува и едно момче-същото е :-({|=

gerinceto
02-15-2007, 07:24
ехе и ти май си новак в тая работа.. :D ми кфо, не е нищо сложно всичко зависи от това как възприемаш нещата. Аз например първия път така се паникьосах, че направо си изкарах езика от устата на момчето и казах че не мога да го направя от страх да не объркам нещо 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ хахаааа ама тфа беше едно време. Попринцип няма някфо правило - първо да оближеш устните после крайчетата на зъбите после небцето или както, подяволите!! там се казваше. тфа са простотии - целувката става по следния начин - вкарваш си езика в устата на другия и просто важното е да не го оставяш на едно място :P и няма никфи начини там и техники.. движението му е майката ;)

ice_cream_f
02-15-2007, 07:54
Ох болна тема!!!

И мен ме е много страх- просто дори не мога да го опиша- щатоо нне е обикновен страх а е неква фобия, панически животинсик страх!!! Ужасно се чувствам щото имналата неделя момчето което е моя най-добър и близък приятел се опита да ме целуне... и станаха доста гадни признания и т.н. няма да разказвам положението надълго и нашироко щото е сложно, искам само да попитам лошо ли постъпих като го отблъснах и казах "не" когато той почна да преминава към съществената част.... т.е. с език :? :-# ?!???Az na tvoe mqsto 6tqh da mu udarq 6amar 6ot e dosta nelovko nai-dobriqt ti priqtel da te celune izvednuj

`Death`Whore`
02-15-2007, 07:57
Мен се опита да ме целуне едно момче, с което мислех, че мога да имам чисто приятелски отношения...и му бях дала няколко явни знака, че искам да сме само приятели...и повече не се видяхме след това.

ааааалеле
02-15-2007, 15:21
пу да ви таковам в малоумните копелета нафлуудихте темата на момчето :lol: :lol: My_Infernal_Majesty, какво ти пречи мила да драснеш една нова темичка :D току виш сме обяснили подробно и на теб :wink: колкото до онзи който питаше как да си мърда езика - бутай го там, размахвай го нема значение какво е :lol: и да "сбъркаш" евентуално (при все че няма в какво да се сбърка 8) то не се усеща щото всичко кфото правите ще ви е кеф и на двамата :lol: :lol: :lol: тфа е. вие сте две съвършени машини и правите това за което сте програмирани такова нещо като грешка в системата просто не съществува ;-)

oTPoBHa
02-15-2007, 15:23
това бях аз, разбира се :-D

04-20-2007, 13:20
с практиката ще се научиш ;) никой не се е родил научен Що лъжеш вее :twisted: Аз съм се родил научн :smt004 Елада ти вкаръм един езиК да видиш.. само да не загубиш некои заб :smt005 1е езика ми е като бормашина :smt005 врътка-врътка :smt082

oTPoBHa
04-20-2007, 19:54
с практиката ще се научиш ;) никой не се е родил научен Що лъжеш вее :twisted: Аз съм се родил научн :smt004 Елада ти вкаръм един езиК да видиш.. само да не загубиш некои заб :smt005 1е езика ми е като бормашина :smt005 врътка-врътка :smt082 мм верно ли бе :lol: :lol: :lol: айде да ми го вкараш в ... :twisted:

BeBo^^f
04-21-2007, 11:15
offf.....kakvo da vi kaka nqma ni6to slojno v tova da celune6 nqkoi i ne se pretisnqvai,ako tova vi e 1 celuvka ostavete se tq/toi da vi vodi si4ko posle stava lesno....Daje 6te vi haresa .... :lol: :smt008

malkoto_sladur4e
04-21-2007, 11:19
Това става от самосебе си,ако е по план няма да е хубаво! :-({|=

BAYO
04-21-2007, 11:33
Тва е по-лесно от колкото да караш колело бе, кво му го мислите толкоз. Затваряш очи и опитваш на вкус, все едно прайш манджа :smt005

04-21-2007, 12:51
с практиката ще се научиш ;) никой не се е родил научен Що лъжеш вее :twisted: Аз съм се родил научн :smt004 Елада ти вкаръм един езиК да видиш.. само да не загубиш некои заб :smt005 1е езика ми е като бормашина :smt005 врътка-врътка :smt082 мм верно ли бе :lol: :lol: :lol: айде да ми го вкараш в ... :twisted:

oo бабу шти гу фкарам и на полюлейо ше те качим от кеф :twisted: