PDA

View Full Version : Точно на Св.Валентин ли !?



Евичка
02-14-2007, 12:05
Здравейте.Ако сте прочели поста ми"Моля посъветвайте ме"знаете проблема ми.Вчера той ми върза тенекия,а днес ми съсипа деня.Как ли?Днес бях на кафе с приателка.Той също се появи.Не ми се извини за вчера дори.Бях си купила едно розово сърчице и той ме попита дали си имам гадже.Още преди да му кажа не,той ме попита дали се целуваме!!!Такув тъпанар е :smt013 а когато видя цигарата ми в ръка каза че съм му паднала в очите*(бтв той също пуши)ест.каза го на шегано мн.се ядосах.А той каза че нито пие нито пуши нито гадже си има.Всичко това не е вярно но като ми каза това за гаджето направо откачих.Чудя се дали е вярно или просто се шегува.Тругнах си веднага.Добре че валеше за да не се личат сълзите ми.Вече не знам какво да мисля.Кажете ми какво да правя защото вече :smt010 :smt010 :smt010 ](*,) ](*,) ](*,) :smt012 откачам

mechtaq_za_teb
02-14-2007, 12:09
Varzal ti e tenekiq?I oshte mislish za nego?Q go ostavi...Qvno e ot neserioznite na koito ne im puka osobeno kakvo mislqt u 4uvstvat drugite..Ne iskash takova mom4e da ti e gadje nali?! Uspokoi se...Prosto veche ne se zanimavai s nego.

02-14-2007, 12:13
Здравейте.Ако сте прочели поста ми"Моля посъветвайте ме"знаете проблема ми.Вчера той ми върза тенекия,а днес ми съсипа деня.Как ли?Днес бях на кафе с приателка.Той също се появи.Не ми се извини за вчера дори.Бях си купила едно розово сърчице и той ме попита дали си имам гадже.Още преди да му кажа не,той ме попита дали се целуваме!!!Такув тъпанар е :smt013 а когато видя цигарата ми в ръка каза че съм му паднала в очите*(бтв той също пуши)ест.каза го на шегано мн.се ядосах.А той каза че нито пие нито пуши нито гадже си има.Всичко това не е вярно но като ми каза това за гаджето направо откачих.Чудя се дали е вярно или просто се шегува.Тругнах си веднага.Добре че валеше за да не се личат сълзите ми.Вече не знам какво да мисля.Кажете ми какво да правя защото вече :smt010 :smt010 :smt010 ](*,) ](*,) ](*,) :smt012 откачам
Абе ти си мн тъпа бе. Метни се от някъде.
Е преди 5 мин писах в една тема "Защо жени". Е тва е... той е боклук, а тя милата само за него си мисли. Ако беше свестен, щешше да се мъкне известно време с него и накрая да си намери друг боклук, за който да реве.

CrIsTiaNo_
02-14-2007, 12:21
Varzal ti e tenekiq?I oshte mislish za nego?Q go ostavi...Qvno e ot neserioznite na koito ne im puka osobeno kakvo mislqt u 4uvstvat drugite..Ne iskash takova mom4e da ti e gadje nali?! Uspokoi se...Prosto veche ne se zanimavai s nego.

poprincip to4no v tozi slu4ei podkrepqm 100 % mnenieto ti no spored teb ako horata se razbelqha samo za6toto nqkoi ne e oti6al na sre6ta za6toto e stanalo ne6to ili za6toto ne mu e bilo do teb ili proto se e 4utval gadno i ne e iskam da ti razvalq nastorenieto i na teb !

mechtaq_za_teb
02-14-2007, 12:23
Varzal ti e tenekiq?I oshte mislish za nego?Q go ostavi...Qvno e ot neserioznite na koito ne im puka osobeno kakvo mislqt u 4uvstvat drugite..Ne iskash takova mom4e da ti e gadje nali?! Uspokoi se...Prosto veche ne se zanimavai s nego.

poprincip to4no v tozi slu4ei podkrepqm 100 % mnenieto ti no spored teb ako horata se razbelqha samo za6toto nqkoi ne e oti6al na sre6ta za6toto e stanalo ne6to ili za6toto ne mu e bilo do teb ili proto se e 4utval gadno i ne e iskam da ti razvalq nastorenieto i na teb !Ima i takiva slu4ai.V tova te podkrepqm...no v takava situaciq e pone redno da se izvinish.A toi daje ne se e setil

evi4ka
02-14-2007, 12:30
taka e.Ni6to ne sym mu storila za da se dyrji taka s men.Uj bqhme priateli a toj se dyrji kato typak.Pitame dali imam gadje a toj mnogo dobre znae 4e nqmam.Prosto iska6e da se po4uwstwam gadno ............i uspq

mechtaq_za_teb
02-14-2007, 12:32
taka e.Ni6to ne sym mu storila za da se dyrji taka s men.Uj bqhme priateli a toj se dyrji kato typak.Pitame dali imam gadje a toj mnogo dobre znae 4e nqmam.Prosto iska6e da se po4uwstwam gadno ............i uspqSpri da mu obrashtash vnimanie,otnasqi se s bezrazli4ie kam tapite mu shegi,koito imat cel da te unijat! :) Nqma smisal da ti puka za takav chovek. :)

CrIsTiaNo_
02-14-2007, 12:35
hora spokono de az ne sam na ni4iq strana nedeite taka :D :D ;) ;) da mojel e da se izvini da ne kazvam 4e toi e prav ne kazvam 4e e trqbvalo da go pravi , no zaradi edna negova gre6ka da go zabravi ako tq go haresva nujno li e ne ti li se e slu4valo da ti e gadno i da iska6i na nqkoi drug da mu e gadno da se 4udi6 koi da obidi6 ili da narani6 po nqkakv na4in za da ti stane po dobre na teb i posle da sajelqva6 za tova koeto si kajal ili napravil i da se izvini6 togava ! nikoi nz dali go e napravil naro4no ili prostone e mislil kakvo pravi .....

Евичка
02-14-2007, 12:37
Така е!Права си.ИМа едно момче което мн. ме харесва а и аз не съм бездразлична към него.Той е мн. мил и добър с мен.Днес може би ще излезем,и ако реши ще тръгнем и няма да ми пука от никой.Нито от гадняра който цели да ме унижи.Все пак не е единственият по света има много.Няма да има проблем ако му кажа две три думи :mrgreen: от който 100% ще откачи

CrIsTiaNo_
02-14-2007, 12:54
Така е!Права си.ИМа едно момче което мн. ме харесва а и аз не съм бездразлична към него.Той е мн. мил и добър с мен.Днес може би ще излезем,и ако реши ще тръгнем и няма да ми пука от никой.Нито от гадняра който цели да ме унижи.Все пак не е единственият по света има много.Няма да има проблем ако му кажа две три думи :mrgreen: от който 100% ще откачи

a ti ne si bezrazli4na kam tova mom4e a sigirna li si 4e go obi4a6 i zaradi tova 6te si s nego a ne za6toto prosto iska6 da napravi6 napuk na drugoto mom4e za6toto da se podigrava6 s ne4ii 4uvstva i da si igrae6 s tqh makar i nesaznatelno e mn po-gadno ot tova koeto sa ti napravi li na teb ot tova "unijenie" koeto si izpitala ti ...

iiirish
02-14-2007, 13:12
да ти имам проблемите! това е ужасно глупаво и от твоя и от негова страна! от негова, защото няма право да ти държи сметка дали ще си с някой или не, какво правиш и т.н. От твоя страна, защото ти се чудя как изобщо го харесваш след подобно държание! Такова отношение лично на мен би ми било повече от обидно, от което ще последва най-много да му тегля една!

koalka
02-14-2007, 17:50
Не се занимавай с него, не го заслужава.Какво се ядосваш за глупости?

Bacard1
02-14-2007, 18:51
булкаа.....заеби го тоя ...не те заслужава и не заслужава да мислиш за него....!!!!

gerinceto
02-15-2007, 07:29
Varzal ti e tenekiq?I oshte mislish za nego?Q go ostavi...Qvno e ot neserioznite na koito ne im puka osobeno kakvo mislqt u 4uvstvat drugite..Ne iskash takova mom4e da ti e gadje nali?! Uspokoi se...Prosto veche ne se zanimavai s nego.

bungle
02-15-2007, 09:08
Аз ти казах още тогава да го напсуваш...
Ти- не.., бил по-специален..

На ти го специалния.

OtherDimension
02-15-2007, 09:17
Show must go on ..