PDA

View Full Version : ЗАЩО ПОДЯВОЛИТЕ ЗАЩО ???!!!



! ! !
02-14-2007, 12:27
За съжаление аз съм момче което се чуства в момента много гадно. Не мога да разбера защо но почти всички момечета в училището ми ме харесват. НО ТЕ НЕ МЕ ОБИЧАТ А МЕ ИСКАТ ЗА РАДИ ПРОКЛЕТИЯТ ШИБАН СЕКС ! ! !

-Моля ви кажете ми какво да направя аз просто искам някое момиче което да ме обича а не което САМО ИСКА ДА ПРАВИ ПРОКЛЕТ СЕКС ПРОСТО МИ ОМРЪЗНА ВЕЧЕ СЕКСЪТ МИ Е ТОЛКОВА ПРОТИВНА ТЕМА ЧЕ ПРОСТО. . . нямам думи. Кажете ми моляви.

ODB36
02-14-2007, 12:30
а знаеш ли как да накараш някое момиче да те обича и да не иска само секс от тебе ?

`Death`Whore`
02-14-2007, 12:32
Не можеш да накараш никой да те обича или да не те обича!

! ! !
02-14-2007, 12:33
а знаеш ли как да накараш някое момиче да те обича и да не иска само секс от тебе ?


не и това е проблемат. Аз никога не съм свалял те са ме свалали и това е проблемат за това моляви кажете ми как на си сваля момиче което ме харесва а не само заради секса ! ! !

mechtaq_za_teb
02-14-2007, 12:34
Ne mi se vqrva 4ak p1k sqko momi4e da iska sex ot teb :lol: spox shte se nameri i takava koqto da te obicha :)

! ! !
02-14-2007, 12:36
Ne mi se vqrva 4ak p1k sqko momi4e da iska sex ot teb :lol: spox shte se nameri i takava koqto da te obicha :)



наистина много ми се иска да си права за това че не е вярно :( :smt010

! ! !
02-14-2007, 12:37
като ги минеш всичките по 100 пъте наи на края ще те оставят :):):)

ХА ХА ХА КОЛКО СМЕШНО ! ! ! :smt019

02-14-2007, 13:29
Всяка ... Не се ли надценяваш малко повечко от колкото трябва !
и мисли , че тарсиш там кадето не трябва ! ако тарсиш сред "готините " мн ясно , че ще намериш само желание за СЕКС !
успех
и Честит Свети Валентин и Трифон Зарезан !

. . .
02-14-2007, 13:50
Всяка ... Не се ли надценяваш малко повечко от колкото трябва !
и мисли , че тарсиш там кадето не трябва ! ако тарсиш сред "готините " мн ясно , че ще намериш само желание за СЕКС !
успех
и Честит Свети Валентин и Трифон Зарезан !


Пак повтарям ще ми се да се надценявам.
да търся сред готините (всеки търси там).
мерси и на теб.

even_in_death
02-14-2007, 14:00
Леле... за първи път чувам момче да се оплаква че момичетата го харесват и искат само за секс а и аз първи път чувам момичетата да го търсят само за това... То извинявай ама някак нереално ми звучи....Но неможе да няма поне ч момиче което да иска да е с теб и да те обича.... нз.. попринцип момчетата искат да са с момичетата за секс-а а не обратното, но кой знае в днешно време вече жените взимат функциите на мъжете и обратно...

никои
02-14-2007, 14:06
Леле... за първи път чувам момче да се оплаква че момичетата го харесват и искат само за секс а и аз първи път чувам момичетата да го търсят само за това... То извинявай ама някак нереално ми звучи....Но неможе да няма поне ч момиче което да иска да е с теб и да те обича.... нз.. попринцип момчетата искат да са с момичетата за секс-а а не обратното, но кой знае в днешно време вече жените взимат функциите на мъжете и обратно...


може и да има такова което да ме обича но аз за сега непознавам такова. А що се отнася за секса просто не го обичам защото Е ПРЕКАЛЕНО ОПАСЕН ! ! !

sladi4ka_vn
02-14-2007, 14:45
mi... nzm spored men trqq da potarsi6 po dobre.... :roll: ima mnogo momi4eta k0it0 iskat nekoi do tqh ne sam0 za sex ami i za ne6ty p0 seri0zn0 :-k Mhm mi...i za tfa ima vreme sPx ne vsi4ki momi4eta iskat sam0 i edinstveno SeX po sk0r0 mom4etata... :lol: .......aaa kak trqq da svali6 nqkoi momi4e....mi ti sam 6e se yseti6 kf0 trqq da naprai6... Hmm :-k.........aIde ysPeH i 4eStIt sV.vAlEnTiN i tRiFoN ZarEzaN... :D
::: :::

koalka
02-14-2007, 17:52
Не можеш да накараш никой да те обича или да не те обича!Права е.Не си попаднал на подходящото момиче, какво друго мога да ти кажа?Като не искаш секс, не го прави с всяко удобно момиче, а се научи да отказваш.

BrokenInnocence
02-15-2007, 04:43
Не обичал секса понеже е мн опасен?? Ти си много интересен човек.

Колкото по темата, да ти кажа малко не ми се вярва момичетата да те връзват с вериги и да те водят до леглото с пистолет опрян в челото... Или май и да казваш "не" е опасно,а?

gerinceto
02-15-2007, 06:54
Ne mi se vqrva 4ak p1k sqko momi4e da iska sex ot teb :lol: spox shte se nameri i takava koqto da te obicha :)i az sam na tva mnenie,a pak i drygoto koeto e ti ne mojesh da opredelqsh koq 6te te obi4a ili pak koq nqma da te obicha.

maybelline
02-15-2007, 07:03
Ако си им показал с нещо,че само за секс те бива...нищо чудно,че са ти се качили на главата:)За да америш момичето,което наистина ще те обича,трябва да си разкараш тази репутация на мъжка курва(аз поне разбрах,че това е проблемът ти).Ти знаеш как е станало така и ти можеш да го оправиш.Може би ако спреш а се сваляш с момичетата(макар че незнам дали го правиш) и да им подсказваш по някакъв начин,че могат да те ползват за сексуална играчка,те ще се усетят и ще спрат.