PDA

View Full Version : Мразя Свети Валентин



Джон Сняг
02-14-2007, 12:52
Заглавието на темата е достатъчно.А сега да се обосновя.Мразя го.Мразя червените балони навсякъде , розите , постоянно подминаващите ме двоики по улицата.Убива ме.Никога не съм имал шанс да го празнувам.Любов?Никога не съм бил щастлив от нея.На някои от вас може би им звучи егоистично и тъпо.Ето така се чуствам в момента.Защо ги мразя?Може би има завиждам затова че имат нещо което никога не съм имал.Може би от егоизъм.Може би просто съм глупав.Съжалявам..Отчаяние о ме е завладяло напълно.Дали не съм влюбен пак ? Сигурно и какво от това..има ли значение ? Не..няма и да има.Винаги съм бил черноглед.Сигурно и затова съм толкова зле.

CrIsTiaNo_
02-14-2007, 12:56
za vseki ima lubov moje bi prosto o6te ne si q otkril pojelavam ti na drugiq Sv. Valentin da si s 4ovek koito da te obi4a kolkoto i ti nego i da razbere6 4e "червените балони навсякъде , розите , постоянно подминаващите ме двоики по улицата" nqmat tova 6tastie koeto bi imal ti togava ...

iiirish
02-14-2007, 12:59
отчаянието не е добър съветник на хората, но пък напълно те разбирам как се чувстваш сега. изпитвала съм същото и по същия начин съм мразела св. валентин и всичко свързано с тоя празник. просто съм била прекалено глупава, не съм виждала какво има до мен, а съм търсела нещо мнооого по-далеч... оценявай приятелите, семейството, защото те са за цял живот, а св. валентин е един ден в годината! ;)

vvs_go
02-14-2007, 13:21
a az mrazq rezultata napravih starhoten jest na edno momi4e naistina strahoten a tq dori ne se seti da mi blagodarq izob6to mrazq kak deistvate be jeni napravo ne moje6 si predstavi kolko ujasno mi stana izob6to mrazqqqq go tozi praznik vseki den sym 6tastliv absolutno vseki i dnes bqh no typiq sveti valentin mi eba mamata omryzna mi az sym dobyr 4ovek i ne zaslujavam takova otno6enie MRAAAAAAAAAZZZZZZZQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ QQ 14 FEVRUARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIII

02-14-2007, 13:33
Скоро четох 1 проучване,знаете ли че 90% от мъжете мразят този празник.Ще питате защо ами защото подаряват,а нищо не получават.Имаше 1 комедия(не помня имена),та в тази комедия главния герой каза нещо много вярно:Свети валентин е като годишнина от свадбата поредния повод да се копува подарък без да има нищо от другата страна.Въобще жените ставате все по нахални изкате да вършите мъжките работи,но когато не ви е угодно прибягвате до правата си,изкате да ви подъряват подаръци,но вие не подарявата.Ако сте забелязали има ден на жената,св Валентин,но няма нито 1 празник,а който вие да подарявате нещо или да ни оважавате.Така че св Валентин е поредната комерсялна простотия,за която мъжете трябва да се ваикат и да харчат пари.Струва ми се,че скоро ще трябва мъжете да примирят,защото от мъжки свят този свят се превръща в женски... :o

Remus Raven
02-14-2007, 14:01
Скоро четох 1 проучване,знаете ли че 90% от мъжете мразят този празник.Ще питате защо ами защото подаряват,а нищо не получават.Имаше 1 комедия(не помня имена),та в тази комедия главния герой каза нещо много вярно:Свети валентин е като годишнина от свадбата поредния повод да се копува подарък без да има нищо от другата страна.Въобще жените ставате все по нахални изкате да вършите мъжките работи,но когато не ви е угодно прибягвате до правата си,изкате да ви подъряват подаръци,но вие не подарявата.Ако сте забелязали има ден на жената,св Валентин,но няма нито 1 празник,а който вие да подарявате нещо или да ни оважавате.Така че св Валентин е поредната комерсялна простотия,за която мъжете трябва да се ваикат и да харчат пари.Струва ми се,че скоро ще трябва мъжете да примирят,защото от мъжки свят този свят се превръща в женски... :o

Ха-Ха! Странна теза! Аз също не празнувам Св. Валентин поради причината че ми изглежда по-примамливо да се съберем с приятели и да обърнем 2 бутилки бира и една с вино. И без това за моята половинка всеки трети ден е като Св. Валентин (цветя или подаръче, романтична вечеря и нататък си знаете) така с нея е обсъдено и тя няма нищо против дори каза че и на нея не й допада толкова. Все пак т'ва е някакъв американски празник който си присвояваме и няма нищо общо с нашите традиции и обичаи. Нали все пак сме българи а не американци. И да не ми излезете с номера че е международен празник. Ама както и да е. И бих искал да попитам Анонимко - на тебе приятно ли ще ти е ако твоята половинка ти купи подарък за някакъв измислен празник? Мене лично би ми било кофти и то за всеки подарък който ми се даде без повод. Но все пак приемам повода "Защото те обичам!" Това си е солиден повод :lol:

Alerta
02-14-2007, 15:02
Двама сме :Р (или повече...)

malone
02-14-2007, 15:22
И аз го мразя и не затова че съм сам,а защото не е нужно да има точно определена дата на влюбените-човек ако обича някой ще му го покаже без да е точно на 14 февруари.

OtherDimension
02-14-2007, 15:44
И аз го мразя и не затова че съм сам,а защото не е нужно да има точно определена дата на влюбените-човек ако обича някой ще му го покаже без да е точно на 14 февруари.

ем дай тогава да няма рождени дни - показваш ,че си роден всеки ден ! :lol:

koalka
02-14-2007, 15:47
Не се коси толкова за Св.Валентин-не е кой знае какъв празник, а можеш да празнуваш и Трифон Нарезан. :wink: Имай надежда, че все пак нещата ще се оправят и ще можеш да си с човека, който обичаш.Не губи надежда и се усмихвай по-често.

4epHo0KaTa_Lady
02-14-2007, 15:59
ehhh nali ima Trifon Zarezan :P :P :P

FcheSladko
02-14-2007, 16:02
Просто.. не си срещнал подходящия човек :) Аз тъкмо си мислех, че този човек е до мене и ще сме заедно на този ден, но уви. Явно той не е подходящия човек за мен. Но пък все си мисля, че именно той е човека за мене.. Луда работа :wink: :wink: В момента и аз не го обичам много-много тоя празник, но какво да се прай.. съдба. ;)

bungle
02-14-2007, 16:58
Джон Сняг, с теб няма ли да пием бира , а ?
На някое парти... ?
:-D

Стигааа, празнувай Трифон Зарезан. Последвай моя пример. Жовотът е готин. ;)

02-14-2007, 17:00
Тоя Валентин е бил гей-пхаааааааа празнувайте си гейския празник!Аз лично предпочитам Трифон Зарезан/да си дойдем на думата/!

LaFee
02-14-2007, 17:06
Заглавието на темата е достатъчно.А сега да се обосновя.Мразя го.Мразя червените балони навсякъде , розите , постоянно подминаващите ме двоики по улицата.Убива ме.Никога не съм имал шанс да го празнувам.Любов?Никога не съм бил щастлив от нея.На някои от вас може би им звучи егоистично и тъпо.Ето така се чуствам в момента.Защо ги мразя?Може би има завиждам затова че имат нещо което никога не съм имал.Може би от егоизъм.Може би просто съм глупав.Съжалявам..Отчаяние о ме е завладяло напълно.Дали не съм влюбен пак ? Сигурно и какво от това..има ли значение ? Не..няма и да има.Винаги съм бил черноглед.Сигурно и затова съм толкова зле.
Ние сме роднини :D Аз също мразя Свети Валентин,но може би ще го заобичам,ако има с кой да празнувам,въпреки че и тогава не гарантирам дали ще "заобичам" този празник. Явно не съм чак толкова "лигава",за да му отдавам някакво значение. За мен днес беше най-обикновен ден.

02-14-2007, 17:08
Викам да се посъберем така и да пиеме някфи бири водки мотки или каквото дал Трифон , със закъснение обаче.

sladoled
02-14-2007, 17:18
:lol: :lol: :lol: Без Свети Валентин! С вас съм!

ABSOLUTme
02-14-2007, 17:26
1vo kum avtora na temata - trugnal si da se samosujalqvash,shtoto si nqmash druga rabota.az sum na 2000km na ma*** si v guza ot BG(i ot priqtelq mi),neska cql den ne sum vidqla kiorav balon,podaruk..e moje bi 2-3 buketa...ama tva e shtoto se motah v unito i uchih v bibliotekata.boli me fara,che nqkoi si e reshil tochno na 14ti da se praznuva Den na vliubenite.za men vseki den prekaran s moq chovek e praznik i ako vie(teq,deto praznuvate) se kefite-chestito.a ti avtore,ako si p*tka she civrish i shte se qdosvash...q se stegni be! :-s
2toro kum gost N1-mn tupo i negramotno parche si,shte me proshtavash.ako ti si popadnal na nqkva kifla,deto e izlizala s teb samo zaradi vecherite-(pak)my lighthouse hurts for you huuhuhu 8-[ az kYpuvam i podArqvam podaruci na priqtelq mi.daje mn go Yvajavam i ne mi trqbva povod za da mu kYpq neshto!
3to kum gost N3..Sv.Valentin e katolicheski praznik brato,kude go poamerikanchi :-s
are nazdave i otivaite da obrushtate chashite..kvo znachenie kuv praznik e - povodi da ima :-D

Ice_Queen
02-14-2007, 17:28
O.k i az go mrazq ot taq godina ... no ina4e samiq praznik e krasiv...

P.S.
Sry ama BGto ne6to otkaza... ](*,) ](*,)

zubi
02-15-2007, 00:22
Заглавието на темата е достатъчно.А сега да се обосновя.Мразя го.Мразя червените балони навсякъде , розите , постоянно подминаващите ме двоики по улицата.Убива ме.Никога не съм имал шанс да го празнувам.Любов?Никога не съм бил щастлив от нея.На някои от вас може би им звучи егоистично и тъпо.Ето така се чуствам в момента.Защо ги мразя?Може би има завиждам затова че имат нещо което никога не съм имал.Може би от егоизъм.Може би просто съм глупав.Съжалявам..Отчаяние о ме е завладяло напълно.Дали не съм влюбен пак ? Сигурно и какво от това..има ли значение ? Не..няма и да има.Винаги съм бил черноглед.Сигурно и затова съм толкова зле.

влизаш в клуба на заклетите самотници ... загубили надежда за любовта :(

DeathRogue
02-15-2007, 00:41
k0tence0 e prava tva e katoli4eski praznik!Ne vi vliza v rabotata da se pravite na vlubeni.Vie ste pravoslavni...I sum suglasen s avtora na temata! :!:

gamercheto_
02-15-2007, 18:42
ей маняк мисля че си доста отчаян...не трябва да е така...всеки ще намери своята половинка..това че не си я намерил нищо не означава :) а доколкото празника когато си влюбен ще искаш да го празнуваш защото ще е още един повод да си прекараш много добре с своята приятелка!Да празника е католически ама го кажете на момичетата които постоянно мрънкат....

ThePainIsReaL
02-15-2007, 18:49
Аз също не съм го празнувала . Аз също винаги на св. Валентин имам възможността да бъда с някого , но не е човек, с когото бих могла да споделя чувства. И мен ме сдухва този празник .. никога досега не съм била щастлива на този ден . Но и никога не съм се оставяла да бъда напълно сама , това би ме убило от мъка . Излизам с приятели , пием , смеем се .. и просто времето си минава . Не мога да кажа , че мразя двойките . Аз им се радвам ..

gangbang
02-18-2007, 14:22
Наздраве! 8)

Qnchety
02-18-2007, 14:23
Ми аз също не харесвам СВ.Валентин, ама нали се пак има и Трифон Зарезан!!!

sh3_1s_7h3_0n3
02-18-2007, 14:26
za vseki ima lubov moje bi prosto o6te ne si q otkril pojelavam ti na drugiq Sv. Valentin da si s 4ovek koito da te obi4a kolkoto i ti nego i da razbere6 4e "червените балони навсякъде , розите , постоянно подминаващите ме двоики по улицата" nqmat tova 6tastie koeto bi imal ti togava ...

...аз пък му пожелавам още на 4ти юли да е с гадже :) и заедно да гърмят пиратки :-D

LO6IQ
02-18-2007, 14:27
Двама сме :Р (или повече...)
Трима сме . :smt069
И аз мразя балоните с формата на сърчица , двойките по улиците , тези дето ги виждам по спирките да се мляскат. Става ми тъпо незнам що :::
Свети Валентин = :smt096 :smt091 :smt092 :smt093 :smt077 :smt067 :smt076 :smt086 :smt095 :smt087 :smt085

Jessika_MG
02-18-2007, 18:06
E.. аз съм имала възможност да празнувам този иначе супер любим за някой хора празник..И това не ми пречи сега просто да го ненавиждам. Преди 2-3 дни тъкмо обяснявах на един авер как ме дразнят всички розови и червени сърца по абсолютно всички магазини. Много лошо ми действат. Не мисля, че проблема е в тва че си нещастен и т.н. Деня е супер досаден, заради насадените от превзети хора традицийки. Виж Тр. Зарезан си е друго нещо! Пийвай и не се занимавай с глупости. Живота е кофти, какво да прайм и ти ще намериш своето щастие :P

kobrichka
02-18-2007, 18:22
То и аз не го харесвам,не защото няма с кои да съм или нещо подобно,просто съм против това на този ден всички да се правят че обичат някого всички са влюбени,щастливи и т.н.Ако някои наистина държи на мен той ще ми казва че ме обича и ще ми прави подараци без да е 14.02