PDA

View Full Version : Dali se promeniha neshtata... ili pak paranoq :|



i`need`love
02-14-2007, 13:02
Zdraveite.Ta purwo wse pak iskam da wi chestitq praznika... Da wi pojelaq mnogo lubov i da se obichate naistina mnogo!A na drugite,koito ne praznuwat Sv.Valentin neka se zabavlqvat i da se usmihvat :) ENJOY ;P

Kolebaeh se dali da pisha v foruma i se reshih :)

"Problema" mi e che leko sme skarani s priqtelq mi. Hodim ot pochti 1 godina i 3 meseca... (ako ima nqkakwo znachenie)
V4era se skarahme (ne mnogo,naprotiw - malko) i kakwo stana na vupros kak izglejdam s vurzana kosa ( :D ) i az mu spodelih,4e mnogo ne se haresvam na opashka... i toi kakwo mi iztursi "Da naistina na opashka.... ne prilichash na 4ovek...vij se v ogledaloto.." xax neznam dali go e kazal na shega ama... ne beshe umesno da go kazva,dori i da go misli.Daje sega predi malko mi kaza v skype "Na men ne mi se izliza,da znaesh,shte praznuvam Trifon zarezan"..Puk nali e i vluben v men.. UJ.. Ne che sum ot horata,koito obrushtat chak takowa wnimanie na takiwa neshta ama i toi da se zamisli malko wse pak.Malko obidno mi stana...i taka bi trqbwalo da e 4estno kazano,no ne go pokazah!I weche se 4udq (zamislqm se...ponqkoga...) kakwo li shte e bez nego.Zashtoto spored men trupkata m/u nas weche q nqma ... obichta,razbirase,ima q no onowa priqtno use6tane i vulnenie... i 4uwstvo predi da se vidim...i daje pri misalta za nego kakto beshe v nachaloto go nqma. No ot druga strana shte mi e mnogo muchno za nego,zashtoto sum swiknala s nego,kakto i toi s men... Zamislqm se za towa,zashtoto ponqkoga naistina mi disha vazduha i se karame da ne kaja vseki den i to za gluposti.i mi e kazval i pokazval che me obicha hilqdi puti,no ponqkoga... ne izglejda mn. taka !
Ta razkazah wi kak stoqt neshtata podrobno,za da mi kajete (ako iskate:)) kak vie bihte postupili i kak bihte se 4uvstvali ...
I se izvinqvam ako sum wi izgubila ot cennoto vreme :)

P.S Blagodarq za mneniqta i komentarite.Usmohvaite se :) (az otdavna ne sum go pravila iskrenno da priznaq ... :|)

iiirish
02-14-2007, 13:08
Няма смисъл да оставаш с един човек само заради това, че си свикнала с него. Една връзка не се гради върху навика, а върху любовта. И ако при вас я няма тогава какво наистина правите заедно?! Ако решиш окончателно да се разделиш с него, нека привързаноста която изпитваш не те спира!

zoben_pitbul
02-14-2007, 19:05
Еми ако не го обичаш по-добре се разделете,но знай,че най-вероятно това ще те съсипе за доста време напред(ако трябва да бъда искрен аз поне така мисля).Но трябва да си сигурна,че любовта наистина липсва,защото може да се залъгваш,пък разделите ли се в такъв случай :smt011 Иначе тръпката си е тръпка,но ти си решаваш кое колко струва за теб.

Digital
02-14-2007, 19:14
Е не може любовта да е вечна... хората си писват. :smt011

koalka
02-14-2007, 19:15
Еми ако не го обичаш по-добре се разделете,но знай,че най-вероятно това ще те съсипе за доста време напред(ако трябва да бъда искрен аз поне така мисля).Но трябва да си сигурна,че любовта наистина липсва,защото може да се залъгваш,пък разделите ли се в такъв случай :smt011 Иначе тръпката си е тръпка,но ти си решаваш кое колко струва за теб.Напълно съм съгласна. :wink:

gerinceto
02-14-2007, 19:40
Няма смисъл да оставаш с един човек само заради това, че си свикнала с него. Една връзка не се гради върху навика, а върху любовта. И ако при вас я няма тогава какво наистина правите заедно?! Ако решиш окончателно да се разделиш с него, нека привързаноста която изпитваш не те спира!i az sam na tova mnenie makar 4e i moeto polojenie e podobno da tvoeto-privarzana sam kam edno mom4e i zatva ne sam se razdelila s nego.ama skoro misliq da predpriema ne6ty
zoben_pitbul написа:
Еми ако не го обичаш по-добре се разделете,но знай,че най-вероятно това ще те съсипе за доста време напред(ако трябва да бъда искрен аз поне така мисля).Но трябва да си сигурна,че любовта наистина липсва,защото може да се залъгваш,пък разделите ли се в такъв случай Иначе тръпката си е тръпка,но ти си решаваш кое колко струва за теб.