PDA

View Full Version : Stiga s teq temi 4e mrazite sveti valentin i 4e ste sami....



maleca
02-14-2007, 13:22
hora za6to navsqkade gledam temi 4e mrazite sveti valentin ??
I na mene mi e mnogo gadno no kakvo i mi e gadno za6toto gledam po ulicite hora koito se obi4at durjat se za ruce navsqkade surca ne e rabotata do samiq den tova e prosto den kato den a ot tva 4e vijdam tolko mnogo hora vliubeni na edno mqsto i vsi4ki tezi raboti mi nabivat vse po silno i po silno v surceto i v akula edin lik lika na edno momi4e koeto se podigra i produljava da se podigrava s mene razbirate li az se radvam za tezi hora koito sa namerili 6tastieto s 4oveka do sebe si....v momenta se 4uvstvam smazan ne stiga 4e jivota mi e edna razvalina da v istinskiq smisul razvalina i se krepqh na edna nadejda nadejdata 4e do mene ima 4ovek,4ovek koito me obi4a durji na men i me 4uvstva blizuk no qvno tova sum 4uvstval az a ne moqta partniorka v li4en plan....moje da sum mom4e no pla4a pla4a i ne mi puka kakvo 6te kajat nqkoi dano izpitate vsi4ki takava istinska liubov liubov koqto vi dava sili i krila...gadno e razbiram vi mnogo dobre no se radvaite za horata koito sa namerili 6tastieto.... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

even_in_death
02-14-2007, 13:52
Трифон Зарезан рулЗзз! За кво ми да празнувам измисления "празник" Св.Валентин..

Много ясно... =D>

Crazy_teen4e`f
02-14-2007, 13:58
Трифон Зарезан рулЗзз! За кво ми да празнувам измисления "празник" Св.Валентин..

Много ясно... =D>

Напълно съгласна.Ден като ден.

02-14-2007, 14:20
Трифон Зарезан рулЗзз! За кво ми да празнувам измисления "празник" Св.Валентин..

Много ясно... =D>

Напълно съгласна.Ден като ден. =D> =D> именно

02-14-2007, 14:38
...v momenta se 4uvstvam smazan ne stiga 4e jivota mi e edna razvalina da v istinskiq smisul razvalina i se krepqh na edna nadejda nadejdata 4e do mene ima 4ovek,4ovek koito me obi4a durji na men i me 4uvstva blizuk no qvno tova sum 4uvstval az a ne moqta partniorka v li4en plan....moje da sum mom4e no pla4a pla4a i ne mi puka kakvo 6te kajat

Ей пич, затова ли мразиш Св. Валентин? Въпреки че моят живот не е 'развалина' и си имам половинка пак не го харесвам т'ва за Св. Вальо. Я земи се дигни и събери останалите момчета от квартала и изпийте по една бира заедно. Ще ти се оправи настроението. А-а-а и на излизане щипни комшийката по дупето. Ще се почустваш по-добре. Наистина! И момчетата плачат но не публично. Така че се стегни и не ни излагай. Айде бягаи за телефона да се обадиш на Гошо 'Тополата' и на Пешо 'Секирата' че ще пиете по една бира... :lol: :lol: :lol: Това е личен съвет. Ако не го искаш твой проблем...

Alerta
02-14-2007, 15:03
Ма аз не съм сама и пак го мразя :lol:

mnogomili4kata-sf
02-14-2007, 15:11
Ами в крайна сметка този празник вече го има и тва е положението. Който иска празнува- който не иска не празнуваааа...за мен и трифон зарезан не е празник. Хубаво са се комбинирали обаче поводите за пиене и за любов...

mnogomili4kata-sf
02-14-2007, 16:04
Ами в крайна сметка този празник вече го има и тва е положението. Който иска празнува- който не иска не празнуваааа...за мен и трифон зарезан не е празник. Хубаво са се комбинирали обаче поводите за пиене и за любов...Трифон зарезан е български празник , Св. Валентин..шибана американска измишльотина...(заради бизнес евентуално..всеки си дава парите за шибаните сърчица и подобни лайна!! :evil: )


ПП извинявам се ,че избухнах

То всичко опира до бизнес....хората обичат любовта и нормално тоя "празник" да навлиза с все по-бързи темпове.Безсилни сме

mnogomili4kata-sf
02-14-2007, 16:24
И аз не го обичам,ама не го и мразя...просто ми се повдига :lol:

фарсс
02-14-2007, 16:28
Имам си гадже,но ние не празнуваме Свети Валентин!Това не е празник,а една пародия!Както някой споменаха и бизнес!Ако обичаш някой не ти трябва специален ден за да му подариш нещо или да му кажеш Обичам те!Ние не сме католици,за да празнуваме нещо чуждо...
Всички приготовления покрай тоя празник са по-скоро смешни,отколкото да събудят в мен некфи чувства!И като ги гледам некфи по 13-14 намацотани издокарани и некфи меченца и си мислят,че са влюбени!Пфффф :smt005
Трифон Зарезан-тфа е нашия празник!Ако не можеш да пиеш и недържиш на алкохол-не го празнувай,ама спрете с тея лигавщини,че си е ебало майката/сорка/

koalka
02-14-2007, 17:46
Нормално е покрай тази еуфория на празника и всички тези неща, поне за малко да не ти стане приятно, че си сам(е, не на всички).Аз нямам нищо против празника, но българите предпочитат Трифон Зарезан, защото си е български празник, а Св.Валентит-католически.

Ice_Queen
02-14-2007, 17:50
хахаха както вика 1 приятел : " Св. Валентин е просто официален празник на секса ... вместо да си честитите св.В. ,честите те си " успешен и приятен секс маратон днес " " :smt005 :smt005

CVETELLINA
02-14-2007, 18:47
Отностно поста на автора на темата,мога да кажа само-"Времето лекува абсолютно всичко!".Случвало ми се е това,което и на автора,нооо след всяка буря,винаги изгрява слънце O:) :P

punisher
02-14-2007, 19:12
еми така е нали тряя някой да пълни джобовете на другите като купуваме сърчица и т.н
абе кво да си говорим.. дори не е наш празник..
вместо да купувам някви боклуци спокойно мога просто да му кажа или покажа колко го обичам :wink:
абе като всички говорят за пухкави сърчица,бонбони сърчица и незнам си още кво,то как няма да му писне на човек :wink:

gerinceto
02-14-2007, 19:43
Ма аз не съм сама и пак го мразя :lol: i az sam taka ama pri men polojenieto e po zle 6toto sam s edno mom4e a istinski obi4am dr s koeto nikoga pove4e siyrno nqma da bada:{

BrokenInnocence
02-15-2007, 04:36
Не е като да мразя празника, просто мисля, че е дразнещ. И не толкова самия ден колкото поведението на хората. Не ми харесва факта, че сме българи и пренебрегваме нашия си български празник за католическите измислици на американците. Повдига ми се от глупаци, които си мислят, че е мн куул да изимитираме тийн комедийките дето ги гледаме по Тв- то. Същата работа е и с Хелоуин.