PDA

View Full Version : Вече не знам какво да мисля,нз кво да правя



Simple me
02-14-2007, 14:03
Здравейте на всички,
Знач4и аз съм моми4е на 14 години,доста откачено,даже много.Нз вече кво не съм правила през живота си.Имам страхотни родители,който никога от нищо не са ме лишавали и мога да кажа че съм задоволена материално.Но стига за мене
Ето я и моята история...
Имахме смесен със сиседния клас и аз видех от момче от него-М.В 1вия миг в който го видех и луднах по него.Ние с него много често се засичаме(ходим в една и съща дискотека,ходим САМИ по една и съща улица,всяко междучасие го виждам-врата с/у врата сме)Така почна всичко между нас.Бях на дискотека с моята прятелка и аз и казах на нея че харесвам М. и тя каза ок-тази вечер ще танциваш за него и наистина беше така.Аз танцивах точно до него,но никой не предприе да се запознаем.Тпй само ме гледашеТака аз отидох в понеделник на у-ще и и казах на моя др прятелка-Н. че харесвам М. и тя каза ок.И Н. разузна вс за М. скайп тел.номер,но за да научи вс. тва тя е трябвало на каже на една от класа на М. че аз го харесвам.Междувременно аз казах на един съученик че харесвам М. и те 2мата взели и казали на М. че аз го харесвам :smt010 Но аз пак нищо не казвах и той нищо не правеше и само ме гледаше.Писала съм си с М. 2 пъти по скайп,той много рядко влиза 1жия път от моя скайп,а 2рия се представях за моя фр. и той се усумни че и 2риа път аз съм ми писала и дойде на дискотеката(преди това той само минаваше около нас)и накрая се рещи и дойде при моята прятелка и я пита дали тя си пище с него по скайп и тя се направи на ударена и после изварна към мене и се запозна с мене(а с фрта ми не се запозна даже)После пак се мина време и той продължаваше да ме гледа и гледа(това всички ми го казвам че ме гледа адски много и ме гледа супер яко.Оглежда ме от глава до пети)И аз не знам какво вече да си мисля,може да ме гледа така щото съм мнгоо откачена и тва той го знае.Вчера даже доката съм си била в класната стая той е показвал на негово прятели каде уча :shock: И после пак ме гледа и тва и аз много се нервирам за това.И не знам какво да си миля дали съм му симпатична или просто така ме гледа и нищо няма към неме-безразлична съм му..И се побирквам,а аз много много го харесвам.
И искам той да ме заговори или аз(трябваше да спомена че той е много стеснителен и скомен,не като мене щумна и отворена)него да го заговоря,ама мене ме е срам да го заговоря щото той знае че аз го харесвам
Моля ви дайте ми съвет какво да правя.
Предварително благодаря на свички

Need_A_Girl
02-14-2007, 16:52
Да ти кажа от тва по-ясно стеснителен човек не може да ти покаже чувствата си! Ходи и го заговаряй, приказвайте си, излезте след време, виж как ще се развие сичко и ... ЛОВ ИС ИН ДИ ЕЙР! :wink:

PerfectStrang3r
02-14-2007, 16:55
Да ти кажа от тва по-ясно стеснителен човек не може да ти покаже чувствата си! Ходи и го заговаряй, приказвайте си, излезте след време, виж как ще се развие сичко и ... ЛОВ ИС ИН ДИ ЕЙР! :wink:

Подкрепям :)

koalka
02-14-2007, 17:39
Да, наистина си говорете по-често, флиртувайте, показвай му, че го харесваш.Ако ти си по-отворена след известно време можеш да го поканиш да излезете и така да станат нещата.

Papagal4e
02-15-2007, 12:24
Да, наистина си говорете по-често, флиртувайте, показвай му, че го харесваш.Ако ти си по-отворена след известно време можеш да го поканиш да излезете и така да станат нещата.
точно така мисля ! :wink:
успех !

krem4et0
02-15-2007, 12:59
Аз бих те посъветвала да кажеш на мама и тати,че много си зле с правоговора и имаш диалект(визирам видех и други подобни). След това,когато се оттървеш от диалекта да го заговориш!

Viktoriq_
02-15-2007, 13:09
Ми говорис си с него ... Пак даже и нищо да не стане , не губиш нищо !