PDA

View Full Version : dele molq vi hora kajete miiii



:(((((((((
02-14-2007, 14:44
horaaa pomognete mi.Mn haresvam edno mom4e oba4e nemoga da tragna s nego za6toto neznam kak da se celuvam.MOLQ VI KAJETE MI KAK DA SI DVIJA EZIKA I NQMA LI DA GO OLIGAVQ :) (malko tapo zvu4i ama ....)Obqsnete mi po prosti4ko mn vi se molqqq.Znam 4e ima i dr takiva temi ama me e mnogo strah da ne se izloja :(((((((((((

Remus Raven
02-14-2007, 14:52
Ами аз ще ти предложа просто да му кажеш че не знаеш как да се целуваш. Той няма да си помисли нищо лошо и даже съм сигурен че с удоволствие ще те научи. Ти си реши. Трудно някой ще те научи без да ти го покаже в практика, само на теория. :lol:

4epHo0KaTa_Lady
02-14-2007, 16:02
mi to stava na momenta..samo nqma da se shashaksh i vsichko shte se naredi ;) ;) ;)

FcheSladko
02-14-2007, 16:05
Да ти имам проблема.. :)

pepitooo
02-14-2007, 17:26
няма нищо страшно в 1вата цвлувка ;) аз не казах на приятеля си че немога да се целувам и той като трагна кам мен не с дръпнах просто се оставих да ме води и така.....мисля че е по-добре да не му казваш ...а всичко ще ти дойде от вътре,но ако толко много се притесняваш си му кажи ти решаваш.....но да си зн няма правила за целувките някак си всичко се нарежда дори и ти самата няма да разбереш как ще стане,но просто се случва тoваа е една от малките магиики на любовта ;)

koalka
02-14-2007, 17:31
Не, няма да го олигавиш.Просто като си пъхне езика в устата ти прави същите неща, които и той прави.Не е голямата философия, какво толкова?Много тъпо според мен, като харесваш едно момче и да не тръгнеш с него само, защото не можеш да се целуваш.По-добре направи нещо, за да не го изпуснеш.

Ice_Queen
02-14-2007, 17:40
АХАХАХАХА сладка :))))
Спокойно,няма от какво да се тревожиш,тва не ти е важнен изпит :) > Просто се отдай на емоцията и импулса,не мисли много и направи момента незабравим ;) (хих как прозвуча). Няма по-красиво от целувката !!! :smt008

:(((((((
02-15-2007, 13:49
mnnnnnnoooooogo mersi.Mnogo me e strah da ne se izloja ama 6tom kazvate 6te prava taka kak kazahte. 10x mn :* eto vi po edna po buzkata :P

fillis
02-15-2007, 15:01
imai predvit 4e neprinudenite celuvki sa nai dobrite sa6to i tezi koito sa izpalneni s strah no znai 4ee moje taka da se polu4i 4e da zzahape6 leko partnora si no nema stra6no:)