PDA

View Full Version : Имението-мнения,отзиви,коментари...



SummeRLove08
02-14-2007, 14:45
Точно преди няколко минути свърши един от любимите ми сериалчета- 'Имението'.:smt022 :smt022 :smt022 Мноооого ми е кофти защото си свикнах да си го гледкам,а свърши... :( :cry:
Както и да е...Според мен финалът беше прекрасен!Имаше моменти в които се скъсах от смях направо! :smt005 Мария Тереса и Сантос са СУПЕРРР! :smt008 Иначе сериала-много готин,велик,невероятен направо THE BEST!

Хайде изкажете си мнението за сериала,актьорите,финала абе изобщо...всичко свързано с La Tormenta. :)

ADIOS LA TORMENTA :!:

HardcorE_AFA
02-14-2007, 14:48
само да те питам защо няма като възможен отговор "не съм го гледал/а"?

DoPye
02-14-2007, 14:56
само да те питам защо няма като възможен отговор "не съм го гледал/а"?


аха добави и това като вариянт за да гласувам 8)

02-14-2007, 15:02
gotin serial be6e.otna4alo go sledqh redovno,no posle zaradi u4ili6teto kato bqh 2 smqna go poizpusnah dosta i sega 4ak poslednite nqkolko epizoda gi izgledah.interesno film4e.haresva6e mi. :wink:

SummeRLove08
02-14-2007, 15:12
И отговора е...Защото мисля че е по-редно да гласуват само хора които са го гледали,защото въпроса е "Как оценявате Имението?" Тоест,ако хора които не са го гледали да не гласуват. :wink:

Еххх свърши... :?

HardcorE_AFA
02-14-2007, 15:25
=D> споко не се сдухваи след 2-3 дена ще почне почти същата умряла сапунка,със същите "герои" и със същите имена като "хосе...","падре....","химена и тем подобни насрани имена а и плюс тва по тел;евизията дават нон стоп сапунки нтъй че не губиш


препръчвам ти ако имаш кабелна вместо да гледаш ТОВА...да си пуснеш Фокс лаиф и там се забавлявай...там са яките сериалчета

ppaarriiss
02-14-2007, 19:18
=D> споко не се сдухваи след 2-3 дена ще почне почти същата умряла сапунка,със същите "герои" и със същите имена като "хосе...","падре....","химена и тем подобни насрани имена а и плюс тва по тел;евизията дават нон стоп сапунки нтъй че не губиш


препръчвам ти ако имаш кабелна вместо да гледаш ТОВА...да си пуснеш Фокс лаиф и там се забавлявай...там са яките сериалчетасъгласна съм