PDA

View Full Version : Kafenikavo techenie



verjii
02-14-2007, 14:54
Macki doide mi posledno na 23...sega sme 14 i mi se poqvi nqkakvo kafenikavo techenie...Rano e da mi doide.Sex prez tozi mesec sum pravila 2 puti edin put vednaga sled cikala i drugiq put na 10..purviq put prosto se opitahme bez prezervativ ama bqh mnogo suha i ne stana nishto sega na 10 si beshe bezopasno s prezervativ i svarshi navan.Cikala kato mi doide na 23 si beshe 5-6 dena s kruvni susireci...mislq che ne e nqkakva cvetna bremennost.Seriozno gaje imam i sme zaedno ot 1 godina taka che ne mi se vqrva da e nqkakva bolest...pih augumentin predi 20 dena.Na Nqkoi sluchvalo li mu se e ?
She ida na doktor tiq dni no iskah da chuq i vashno mnenie che pochnah da se paniram.Tova mi se sluchi pak i predi 3 meseca no dokato mu obarna vnimanie techenieto sprq i sled 10 dni si mi doide...nqkakav savet ?
A da otbeleja che si imah malko bqlo tiq dni predi da se poqvi kafqvoto..kato boza go opredelqm az..

sladoled
02-14-2007, 16:56
случва се такова нещо, от хормоните е. Поизчакай преди да идеш на лекар, поне да ти премине цикъла.

02-14-2007, 17:41
blagodarq ti mnogo macka i az misleh che e neshto takova ama iskah da 4uq i vashi mneniq...blagodarq ti che mi obarna vnimanie {}

sladoled
02-14-2007, 17:44
:smt006 :D - за госта

02-15-2007, 07:06
Nz dali sym prava, no mi se struva, 4e tova te4enie- kafenikavoto moje da e prosto, zashtoto si bila v ovulaciq. Na mn jeni im se slu4va, na men syshto mi se e slu4valo. kakto kazvash, 4e si imala bqlo te4enie prednite dni, nai-veroqtno naistina si bila v ovulaciq, zashtoto togava to e po-obilno. Ako vse pak se trevojish, otidi na lekar, no spored men ne e nqkakyv zdravosloven problem. :)

02-15-2007, 14:41
Macki prodaljava si kafqvoto techenie.Tochno kato predi cikal e..po princip mi e redoven tiq meseci i okolo 30-32 si mi idva.Doide mi na 23.. i sega e 15 i veche si pridobi kafqvo...a tova puk za kakvo moje da e?She ida na doktor no shte bude chak vtornik poneje nqma po rano chas..no za moe uspokoenie se chudeh.Macka a ti deto mi kaza che moje da e ot hormonite sq cikal li da chakam ili...prosto neznam she otkacha veche.

sladoled
02-15-2007, 15:09
Предполагам, че организма ти ще ти "брои" това за цикъл. Като си помислиш всъщност цикъла е от20 до 32-3 дни. Долу-горе си на долна граница. Спокойно бе! Ще се оправят нещата.То не е постоянна величина - все пак биологичните процеси не са математически точни.

misskill
03-07-2007, 12:09
zdraveite iskam da spodelq 4e i az imam kafenikavo te4enie no opredeleno ne e cikal i ima nepriqten miriz :( mn me e strax 6te poludeq predi tva imax gybi4ki i gi lekuvah kakvo moje da e pls pi6ete

03-08-2007, 05:25
moje da sa kisti na qichnicite. kogato imash kisti se poqvqva takova techenie i posle izobshto ti spira menzisa - idi na lekar