PDA

View Full Version : mmm parvata liubov



liubovta e svqta
02-14-2007, 15:17
ami tazi tema e mn vajna za me n i pove4eto hora taka 4ere6ih da pi6a za tova i bih iskala i vie da spodelite az mn rano otkrih svoqta 1va liubov na 15 i ve4e obi4ah mn silno i ne moga da go zabravq a vie sk1pi priqteli razkajete ne6to za va6ata p1rva liubov obi4ate l iq o6te kakvo ste prejiveli spodelete kakvoto poiskate az s1m nasre6ta da pro4eta vsi4ki va6i problemi za6toto t1rsq hora s koito sme prejivqli tova neveroqtno 4uvstvo

`Death`Whore`
02-14-2007, 16:00
Първата ми ЛЮБОВ, а не лиготия, беше на 18 годишна възраст. Бях доста сдухана и беше странно...

Remus Raven
02-14-2007, 16:08
На тази 'първа любов' за която искаш да ти кажа даже не й помня физиономията... камо ли пък какво ми е било. Не помня имам кратка памет. :-D

FcheSladko
02-14-2007, 16:11
Първата ми любов ли? Всичко преди нея беше някакво измислено.. и неистинско и лишено от смисъл. Любовта дойде и преобърна целия ми живот, начин на мислене, действия спрямо някои неща. Но тя си замина.. Вярвам, че както беше първата, така и ще е последната... :|
Такъв е живота.. :wink:

Need_A_Girl
02-14-2007, 16:44
Ам аз още не съм имал РЕАЛ ЛОФ! :wink:

koalka
02-14-2007, 17:42
Аз доста съм разказвала. :) Но на 15 години и още съм с него.

shemetaa
02-14-2007, 17:44
moqta be6e na 14... :smt017 :smt016 :smt006 :smt007

Ice_Queen
02-14-2007, 17:47
До скоро си мислех че съм я срещнала...в последствие разбрах че не е тя,а дойде след нея...Много по-силна ,изпепеляваща , трудна и изпълнена с тъга.. :| :| :| Изиска адски много време за да я осъзная,за да си задам въпросите,отговорите ,жертвах и наранявах и ме нараняваха..Кой знае обаче.Най-близката ми приятелка ми казва:Спокойно,скоро ще има и друга.
Но в интерес на истината не съм сигурна че искам друга..И предпочитам да няма друга.

Поздрав- To the moon and back :?

^FaiNt^F
02-14-2007, 17:49
Първата любов...ако изобщо може да се нарече така, беше на 12 години. Беше смешно :lol: . Е тогава не ми беше изобщо смешно де. А последното ми влюбване, което не може да се сравни с останалите, трае по-малко от година. За съжаление не съм с това момче. Именно той е единствения, на когото съм казвала, че го обичам...и той е този, който най-много ме е наранявал :roll:

gerinceto
02-15-2007, 07:32
az bqh na 13 i tragnah s edno mom4e nabazik.i posle postepenno se vlubih v nego.i taka ve4e 2 godini i polovina minaha i nie vse o6te sme zaedno.ama iskam vse pak da ti kaja 4e parvata lubov ne e nai silnata i edinstvenata

priti_kiti
02-15-2007, 07:50
Заглавие: mmm parvata liubov
.. се забравя ;)

Little_aRroW_f
02-15-2007, 07:52
ами за съжаление по едно време определено си мислих че съм влюбена до уши ама си беше чиста детска лиготия... (не че ся сам много голяма ама в сравнение с тогава...) :smt010

Addicted-f
02-15-2007, 07:59
Ами бях на 14г. беше мн отдавна.И общо взето бях мн влюбена и наранена и беше мн тъпо :) И сега като се сетя колко страдах чак ми става смешно как съм могла да бъда такава глупачка.Абе всъщност искам да залича тоя период от живота си и никога да не се сещам за тоя човек защото го ненавиждам дано да му се връща тройно.:)

GeRgY
02-15-2007, 08:19
БОЛКА БОЛКА БОЛКА... и САМО БОЛКА.. И продължава да боли.....

1-ва Любов = Разочарование + Немислима БОЛКА !!

LoVe_RuSlAn
02-15-2007, 09:19
Pyrvata liubov be6e na 13 godini sega sym na 15 i vs o6te toi mi e nai-golqmata liubov

CVETELLINA
02-15-2007, 10:02
Първата любов-бях на 15..Много силни чувства,много красиво изживяване,много сълзи,много любов..Имаше от всичко по много в тази връзка..Сега това момче ми е най-добрия приятел и е най-прекрасния човек,когото познавам..Но вече всичко е стара история-минало e.И сме само фр. сега-и двамата сме много щастливи от този факт :-D :P

П.С вече не сме заедно де 8-[

KykL1chkAa
02-15-2007, 10:50
ne mislq 4e pyrvata lubov moje nqkoga da se zabravi tq ostava dulbok otpe4etyk v teb!ne mislq 4e na 15-16g moje da izpita6 istinska lubov tva e zalugvane prosto,vidql nqkoi 4e kazva obi4am te na priqtelkata i toi o6te nesiguren v 4uvstvata si "zaobikva priqtelkata si"....hora ne se lujete taka a i ne lujete drugite po tozi na4in.qvno vse o6te sa malko horata koito istinski obi4at i go pravqt po naistina krasiv na4in...vyzhi6tavam i se....no tova stava s te4enie na vremeto izklu4eno e za men da zaobi4a6 nqkooi za 1-2 sedmici....Samo si predstavete ako trqq da se razdeli6 s edno mom4e sled 2-sedmi4na vryzka i sled 2-godi6na vryzka......mnogo po trudno e,Ti ne moje6 da opoznae6 edin 4ovek za 1 sedmica....nujna e vreme ..za tova ne e neobhodimo da se prebyrzva,hodete 2-3 sedmici pogovorete i sled tva ako naistina mislete 4e iskate da bydete zaedno prodyljete otn6eniqta sii...Pri men stana taka-vlubih se na 17g po4ti vednaga sled kato zapo4nahme da izlizame i moga da kaj a4e dosega otno6eniqta mi kum 4oveka ne se promeniha no za tva vreme go opoznah mn pove4e...prosto riskuvah!

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-15-2007, 12:34
pomnq li kolko bqh godishna 12 13 :? i 4oveka be6e neveroqten... oshte si spomnqm kak prosto nqmah turpenie da go vidq da go gushna da go {} olee super mi e promil mozuka..Toq pi4.. #-o i vse oshte ne moga da namerq neshto koeto me drazni u nego..

malkoto^f
02-15-2007, 12:49
mi doide,kogato bqh na 14,a sega sam pochti na 15 i prodaljava... :-D

miloto_girl_4e
02-15-2007, 12:50
Първата ми любов.. имам три първи любови така да се каже :-D
Най-първата - в първи клас, Юли се казваше момчето, супер сладурче, колко бяхме гаджета, сетете се сами, но бяхме много сладки, подари ми и едно плюшено мече, на което пише "I Love You" и още си го пазя :P
Детската ми любов - бях 5-6 клас някъде и се влюбих в едно момче, с което се запознахме на един лагер, някъде 1 година не се чухме, загубихме си телефоните, после още една година свалки и 7 за 8ми клас тръгнахме :wink:
И вече истинската ми любов, бях на 15 години, когато се запознахме и тръгнахме .. ходихме 8 месеца и малко, от година и нещо сме разделени, но аз малко или много все още го обичам..
А другите ми гаджета не са били нищо сериозно.. харесвала съм ги, но не и обичала...

KykL1chkAa
02-15-2007, 13:43
malko sa horata koito pravqt razlika mejdu"haresvane" i "vlubvane" i LUBOV!kato dete kva lubov moje da izpitva6?tova e prosto nqkvo fizi4esko privli4ane....haresvane.. edva kato stane6 na 16-17g moga da se syglasq 4e nqkoi se e vlubil...

JuSt_A_vErMiN
02-15-2007, 18:00
даже мога да кажа,че не искам да чувам името му...толкова съм угорчена от това,което той ми причини...обичах го да,но той ми разби сърцето и не изпитвам абсолютно нищо освен омраза към него :evil:сегашната ми връзка все едно съм на седмото небе :smt007 а с този когото бях преди това ме нарани доста...KykL1chkAa искам само да ти кажа,че не съм на 16-17 години и пак съм лудо влюбена в приятеля си така че не си мислете,че и по малките от 16-17 годишна възраст не се влюбват...

ThePainIsReaL
02-15-2007, 18:43
Първата любов .. начинът , по който се чувствах , докато бях влюбена , беше невероятен . Онова усещане в стомаха , всичките красиви мигове и спомените , които остават ..Мисля , че никога няма да забравя първата си любов . На почти 17 години съм , а въпросното момче го срещнах на 14 . Осъзнавам сериозността на думите , които казах горе , но и знам , че ще стане точно така .
Искаше ми се да имам само красиви спомени от връзката си , искаше ми се да няма никакви мигове на болка в отношенията ни , но знаейки , че не съм била обичана и оценена , споменът за онова , което съм мислила , че имам и никога не съм имала , ме сдухва ..
Като се замисля .. колко лесен и добър беше животът ми с него . Всичко беше подредено , нямаше усложнения , всичко беше красиво .. и си вярвах , че дълго ще е така . Запазих в сърцето си всяка частица щастие от връзката си , но въпреки това болката не може да бъде забравена . Съмнява ме , че времето ще излекува празнината , може би просто някога няма да ми пука толкова много .
Няма да помня първата си любов , заради пеперудките в стомаха ми и заради странното усещане , което изпитвах , когато знаех , че ще го видя и целуна .. всичко това е лигавата част на нещата. В мен ще остане сериозната , колкото и да знам , че този човек , който някога е бил така добър и невероятен , вече не съществува , а е заменен от друг , който никога не бих харесала , ако го познавах преди .
Още на втория месец от тази толкова трудна връзка аз знаех , че в мен винаги ще има следи от него .. и си е така . ( Жалко , че неговият отговор тогава беше : "Успокой се " ) . На много неща се научих от това момче , неща , които завинаги промениха светогледа ми . Неща , които убиха повечето ми чувства и ме накараха да сляза на земята .

Та .. с малко думи казано първата ми любов беше много болка и много любов . Много сълзи и много щастие ..
За жалост не винаги първата любов е последна .. но вярвам , че занапред пак ще обичам , макар и не по този начин [:

02-16-2007, 09:20
vsi4ki mislite za p1rvata liubov naistina za mom4eto s koeto ste hodili p1rvo ili s tozi s kogoto ste se celunali vijte moqta p1rva liubov sre6tnah na 15 sega s1 mna 18 bqhme s nego 7 meseca prez koito naistina ne misleh 4e nqkoga 6te se razdelim no taka stana 4e toi me zzaarqza za6toto me obi4a neznam za6to no o6teme obi4a i iska da e smene za6toto i az s1m negovata golqma liubov kakt o toi moqta nadqva mse vse o6te da sme zaedno nqkoi den i iska mtova da stane skoro za6toto ve4e 1 godina 4akam i ne e do men neznam koga no toi 6te e moi

iiirish
02-16-2007, 09:42
Ам аз още не съм имал РЕАЛ ЛОФ! :wink:

и аз така ;)

mimeto88
02-17-2007, 10:00
Първата любов ли... ами тя беше на 14 години.2 незабравими години.... страхотни преживявания,но и много караници,много сълзи.Накрая той ме остави и година не можех да погледна друг мъж... !Обичах го до скоро... но разбрах ,че си има сериозна прятелка в момента и някак си осъзнах,че вече съм го преживяла ....или може би само така си мисля:)

Bodom_child
02-17-2007, 11:21
Хмм.. Първата любов.., даа беше мн красива, но за съжаление прекалено кратка(по моя вина). Още я обичам, вероятно и тя мен, но в интерес и за двамата е да останем разделени... Никога няма да забравя тези прекрасни 9 месеца, които преобърнаха целия ми живот
:| А може би сгреших.., не зная и никога няма да узная....
:idea: Но целия живот е пред мен! :-D