PDA

View Full Version : 4ustvitelnost..



02-14-2007, 16:25
Zna4i glavi4kata na penisa mi e 4ustvitelna pri dopir(vsqkakyv), kogato dokosna glavi4kata ili se dokosne nqkyde drugade ima bolka..
Znam 4e ima nqkakvi lekarstva za tova no tova mi e vyrposa koi sa te?
Da se maja za da mi iz4ezne bolkata pri dopir?!!?!

sladoled
02-14-2007, 16:52
на колко години си?

DjBaloon
02-14-2007, 17:12
Zna4i glavi4kata na penisa mi e 4ustvitelna pri dopir(vsqkakyv), kogato dokosna glavi4kata ili se dokosne nqkyde drugade ima bolka..
Znam 4e ima nqkakvi lekarstva za tova no tova mi e vyrposa koi sa te?
Da se maja za da mi iz4ezne bolkata pri dopir?!!?!
machkai go i shte mine;],glavichkata e chast koqto e postoqno pokrita s koja i rqdko se osushtestvqva dopir na neq osobeno ako si i po malak,trqq da q machkahs natiskash pleskash i shte sviknehs,prosto ne si sviknal sus useshtaneto sled vreme nepriqtnotot useshtane se zamenq s priqtno;]Pone az taka mislq,za lekarstva neznam..

02-14-2007, 17:28
на колко години си?
15ka

zizooo
02-15-2007, 10:20
i az imam sushtiq problem i mislq che shte se opravi sus mnogo plqskane natiskane pipane kakto kazaha horata po nagore ama se chudq dali nqma nqkvo kremche......dai da go izmislim chovek :)

batkodoki
02-15-2007, 21:02
Zna4i glavi4kata na penisa mi e 4ustvitelna pri dopir(vsqkakyv), kogato dokosna glavi4kata ili se dokosne nqkyde drugade ima bolka..
Znam 4e ima nqkakvi lekarstva za tova no tova mi e vyrposa koi sa te?
Da se maja za da mi iz4ezne bolkata pri dopir?!!?!

не. на тази възраст не се налага да се мажеш с нищо намаляващо сетивността. като начало просто не я докосвай на сухо. ползвай "смазки" - бебешко олио, гел или просто слюнка