PDA

View Full Version : mini tema kum mom4etata...



[B]a[N]D[i]T[k]a
02-14-2007, 17:15
nqma da obqsnqvam mn`mn`.. no imam nujda ot malko pomosht zna4ii mom4eta pomagaite.. :) iskam da mi kajete vsi4ko koeto vi drazni v edno momi4e i vsi4ko za koeto bihte skusali s nego.... neshta koito v obsahti linii vi lazqt po nervite \:D/

R0lfc0pter
02-14-2007, 17:38
няма нищо по-лошо от едно лигаво момиче

ABSOLUTme
02-14-2007, 17:39
vijdam,che mujete ne se otzovavat,zatva az shti kaja na kvo se drazni moito puhche(leleee,ako me chue,che go naricham taka,she mi izbie zubite :-D )
taaa mn se drazni kogato:
- se ligavq,a toi se opitva da bude seriozen;
- mi obqsnqva 2h neshto super skuchno i malovajno(obache kazva vs podrobnosti) i razbere,che ot okolo 1h i 55min ne go slusham;
- zakusnqvam(i nikoga po moq vina,vinagi mi se e sluchva neshto 'neobiknoveno' i mu go razkazvam,za da ne me ubie nasred ulicata :lol: )
- ako produljitelno vreme si igraq s 'nego',a sme na publichno mqsto(na tova nai se drazni 8-[ )
i mai e tva.ama taka kato gledam nadali bi me razkaral zaradi nqkoi ot teq gluposti,oshte poveche,che shte se jenim 8-[ :lol:

Ice_Queen
02-14-2007, 17:43
Момчетата според мен се дразнят на : лигавост,чувствителност,са мосъжаление,прекалено обсебване,повърхност(повеч ето де)... :-k

PerfectStrang3r
02-14-2007, 17:51
Много ме нервират лигли ии досадни момичета. Дразни ме също прекаленото самочувствие. Това е в общи линии :)

Digital
02-14-2007, 19:29
Момчетата според мен се дразнят на : лигавост,чувствителност,са мосъжаление,прекалено обсебване,повърхност(повеч ето де)... :-k
Чувствителност ? Защо това да ме дразни ?

SPIRO
02-14-2007, 19:33
Ligavi i s prekaleno visoko samo4uvstvie bez pokritie a su6to mnogo me draznaqt takiva koito vsu6tnost sa na po 16 a se imat za mnogo golemi i se pravqt 4e sa videli vsi4ko ot jivota ili s edna duma mnogo samonadeqni :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-14-2007, 19:36
q daite nqkoi primer .. razkajjete slu4ka :P :roll:

OtherDimension
02-14-2007, 19:36
Момчетата според мен се дразнят на : лигавост,чувствителност,са мосъжаление,прекалено обсебване,повърхност(повеч ето де)... :-k

чувствителност ?
егати изродите ни изкара .. кой не иска до него да има човек , който е чувствителен ? :shock:
иначе напоследък момчетата много късат заради т.н. "задушаване" - момичето не го пуска никъде без нея и т.н.

Octofunk
02-14-2007, 19:58
Ето неща които мене ме дразнят когато присъстват в дадена връзка:
- липса на свобода
- прекалено самочувствие
- липса на уважение
- липса на чувство за хумор
- не знае кога да спре
Е това е маи всичко, ако се сета нещо друго ще си едитна поста :smt005

02-14-2007, 20:00
ot ligavi i na momi4eta s koito nqmam kakvo da si kaja(sduhani) nai-mnogo se draznq

KykL1chkAa
02-15-2007, 10:19
Като момиче бих казала 4е в едно момче наи-много ме дразни когато му кажа не6то сериозно а тои почне да се лигави и не възприема не6тата такива каквито се опитвам да му ги кажа...дразни ме когато запо4не да приказва за бившите си приятелки освен ако аз не проявявам интерес,дразни ме когато излиза с тях "просто" на кафе,дразни ме когато не ми обръ6та вниманието което заслужавам и от което се нуждая....дразни ме когато ме кара да ревнувам,об6то взето тва е за което сега се се6там.. :P
Но ако има тема:какво от това което прави ми харесва............6те напиша много пове4ееее... \:D/ :) :P

Amayo
02-15-2007, 10:30
За да скъсам едно момиче не е нужно тя да е виновна. Може просто да съм осъзнал че нямам чувства към нея и секса с нея да ми е омръзнал. :wink:
Но дразнещо е когато момичето не ти вярва, задушава те , мисли си че си само нейн и тн... Такива навлеци трябва да се късат по най бруталния възможен начин.

Ice_Queen
02-15-2007, 10:45
Момчетата според мен се дразнят на : лигавост,чувствителност,са мосъжаление,прекалено обсебване,повърхност(повеч ето де)... :-k

чувствителност ?
егати изродите ни изкара .. кой не иска до него да има човек , който е чувствителен ? :shock:
иначе напоследък момчетата много късат заради т.н. "задушаване" - момичето не го пуска никъде без нея и т.н.

ахахах не сру ,тва явно е рядкост,аз обаче съм го срещала #-o

ODB36
02-15-2007, 11:09
мен ме дразни думата незнам :)

Amayo
02-15-2007, 11:11
мен ме дразни думата незнам :)
Даааааааааааааааа често срещана. :lol:

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-15-2007, 12:31
Даи да си початиме в скаипа 5 мин и ще ти кажа какво ме дразни в теб :):):)

dobre charlotte.girl :) a KykL1chkAa blagodarq ti ama mnenieto ne mi pomogna \:D/ a tova sus zadushavaneto ... daite neshto drugo.. az bqgam ot nego (ili pone moje taka da se kaje) 8-[

mnogomili4kata-sf
02-15-2007, 13:08
мен ме дразни думата незнам :)
Даааааааааааааааа често срещана. :lol:


хахаах...тва да,ама кажете кво да се отговори,когато те затрупват с безсмислени въпроси или ти е все тая къде ще се ходи...аз се опитвам да избегна тая дума,ама понякога просто няма начин

ge0rg1ev-
02-15-2007, 13:17
Да, определено едно момиче, когато се лигави мн ме дразни. Или пък ако се лигави, то поне да не е примерно в центъра пред всички [не че съм срамежлив(даже въобще), ама все пак]. И да, опредлено се дразним от така нареченото 'задушаване'. Да, вярно е, че обичаме да се мотаме с приятелките си, но това пък да не е 24/7(сигурно и вие момичета). А пък онова момиче, което изтърси простотията, че ние не сме харесвали момича, които са чувствитлни определено не е вярно. Нямаме нищо против тях. Също така не обичаме прекомерното количесто грим. Все пак не става за ядене. А, също и нечистоплътните момичета, със сигурност и момичетата не обичат нечистоплътни момчета. Това е в общи линий, то другото вече си е персонално, зависи си от човека.

Respect.