PDA

View Full Version : Преди всичко педагози,моля



kRaLiCa1
02-14-2007, 18:58
Директор в училище изгасил фас в носа на ученик,пушещ в тоалетната на сградата!Учител по психология "заплашва" ученичка,че "ще й извие врата" и "ще й откъсне главата".Даскалката по химия винаги идва в лошо настроениеи не спира да обижда и констатира колко глупави сме.Имаме и един учител по информатика,който води топ 10 за големите образи.Телефонът на съученичката ми звъни в час-по-точно вибрира,защото нали е "забранено да звъни".Тя го изважда,а господинът й предлага "да го пъхне на друго място",за да го усети по- добре.Представяте ли си?
Е,да,ние не сме идеалните ученици,но такова отношение... Не е важно просто да има преподаватели,те трябва да са и педагози.Има някои,които съумяватда поддържат дисциплина,и атмосфера в час.Евалла!Но другите?
Аз пък мога да кажа,че кактое държавата,така е ив голяма част от училищата ни-пълна анархия.А Министерството на образнованието само въвежда нови правила.Това е самочувствие без покритие.Ние сме за европа,с две ръце "за"!

02-14-2007, 19:02
u4itelite sa otka4alki. #-o

sladoled
02-14-2007, 19:04
Надявям се поста ти да отключи дискусия. Наистина има голямо значение личността на учителя. Нямате ли усещането, че нарочно провокират учениците?!

kRaLiCa1
02-14-2007, 19:12
да бе и аз така мисля че реших да го пусна да видят хората на какво мъчение сме подложени

teenkopele
02-15-2007, 07:16
u4itelite sa otka4alki. #-o

Абре всякакви ги има.
По-добре да са някакви образи от колкото скучни.

malka_sladuranka
02-15-2007, 15:18
Както направиха в едно училище, сложиха камери в класните стаи, коридорите и тоалетните(не в кабинките ест.), за да няма подобни своеволия от страна както на учениците, така и на учителите. Но идва въпросът - Как бихме се чувствали под това непрекъснато наблюдение...?

sexy_anji_
02-15-2007, 16:44
к'о да ви кажа.. живот.. и те горките у4ители - много ми е жал за тях оба4е това не ги оправдава.. погледнете го от друга гледна то4ка..
ба4кат за 250лева (не сЪм сигурна ама някъде там) а вси4ки са толкова умни и са у4или толкова много... после идват и у4ениците.. ама ние с ни6то не им помагаме.. признайте си не обиждате ли у4ителите.. ами онази тема с у4ителските прякори.. това е гавра.. да и на мен ми бе6е сме6но.. но те не заслужават това.. заслужават да ги уважаваме , поне малко! вие няма6е ли да сте стресирани направо.. след цял ден в който всеки клас с който се сре6тнете се състезава кой 6те вдигне в стаята с краката на горе най добре .. или кой клас 6те вбеси най много у4ителката.. не ги оправдавам да ни обиждат замярат удрят или каквото о6те искате, ама и ние сме виновни .. Към автора: пробвайте веднъж в някой 4ас да се държите прили4но - пазете ти6ина , вър6ете това което госпожата ви казва, подгответе се.. и после ми кажи дали дори веднъж е пови6ила тон или ви е обидила с не6то :smt013

`Death`Whore`
02-16-2007, 15:29
Аз знам за случаи на убити учители...на бити учители, има милиони случаи на обиждани безцеремонно учители. Какво ще кажете по този въпрос?

malka_sladuranka
02-17-2007, 19:48
Аз знам за случаи на убити учители...на бити учители, има милиони случаи на обиждани безцеремонно учители. Какво ще кажете по този въпрос? :evil: и за какво, защото учителите са дали реална оценка на някой или са го поставили на мястото му :evil:

ABSOLUTme
02-17-2007, 22:34
da be,v moito daskalo predi nqkolko godini nekuv debil prebi daskalkata po himiq,shtoto mu pisala 2ka za sroka :-s sushtata taq godina,az imah 3 pri neq,samo che ne sum trugnala da tursq must - prosto za tolkova si bqh.ne mi haresa i trugnah na uroci,shtoto mn mn bqh propusnala,jenata me uvaji za tova,che polagam staranie i kvo - 5 8-[
a tova,che nqkoi izperkvat si e taka..postavete se na tqhno mqsto - po cql den s razni izrodcheta,se edno sa v djunglata..
..to za tova v turciq na daskali s nad 4godishna praktitka e zabraneno da glasuvat..

sexy_anji_
02-17-2007, 22:37
da be,v moito daskalo predi nqkolko godini nekuv debil prebi daskalkata po himiq,shtoto mu pisala 2ka za sroka :-s sushtata taq godina,az imah 3 pri neq,samo che ne sum trugnala da tursq must - prosto za tolkova si bqh.ne mi haresa i trugnah na uroci,shtoto mn mn bqh propusnala,jenata me uvaji za tova,che polagam staranie i kvo - 5 8-[
a tova,che nqkoi izperkvat si e taka..postavete se na tqhno mqsto - po cql den s razni izrodcheta,se edno sa v djunglata..
..to za tova v turciq na daskali s nad 4godishna praktitka e zabraneno da glasuvat..

да гласуват какво :mrgreen: