PDA

View Full Version : redno li e da sme podvastni na priqtelite si?



ZoLeTo
02-14-2007, 22:16
Zna4i spored men tova e golqm problem za bylgarskite u4enici.Imam mnogo priqteli koito si provaliha jivota kato zapo4naha da piqt i pu6at samo za da sa pri "gotinite" e sorry ama si gledaite rabotata az 6te hodq da se trovq samo da sym pri "nai-qkite v daskaloto"????Nali moje da sym ot qkite s ne6to dobro:ucenki,dyrjanie dori i dr ne6ta..... Spored vas trqbva li tova da byde normalno ejednevie na u4enicite????

n0mak
02-14-2007, 22:37
Zna4i spored men tova e golqm problem za bylgarskite u4enici.Imam mnogo priqteli koito si provaliha jivota kato zapo4naha da piqt i pu6at samo za da sa pri "gotinite" e sorry ama si gledaite rabotata az 6te hodq da se trovq samo da sym pri "nai-qkite v daskaloto"????Nali moje da sym ot qkite s ne6to dobro:ucenki,dyrjanie dori i dr ne6ta..... Spored vas trqbva li tova da byde normalno ejednevie na u4enicite????

ти май не си от "готините" щом така се жалваш тука хмм..

teenkopele
02-15-2007, 05:15
Zna4i spored men tova e golqm problem za bylgarskite u4enici.Imam mnogo priqteli koito si provaliha jivota kato zapo4naha da piqt i pu6at samo za da sa pri "gotinite" e sorry ama si gledaite rabotata az 6te hodq da se trovq samo da sym pri "nai-qkite v daskaloto"????Nali moje da sym ot qkite s ne6to dobro:ucenki,dyrjanie dori i dr ne6ta..... Spored vas trqbva li tova da byde normalno ejednevie na u4enicite????

Абре всеки си избира какво да му е ежедневието, до колкото това е възможно. Някои решават да се правят на големите гъзари, други не. От кои ще бъдеш ти, зависи изцяло от теб. Това, че не къркаш и не пушиш всеки ден не те прави задръстен. :wink:

sWeEt_SeEd
02-15-2007, 11:18
Еми ако пиенето и пушенето е до такаа степен проваляне на живота то тогаа 90% от българите имат провален живот.Споко,на колко години си? :mrgreen:

punisher
02-15-2007, 11:33
ми аз не пуша, не се друсам и не пия като прасе и съм си пичага и ми е гот 8) \:D/ ...а тея дето го правят, за да са интересни и тея които им се връзват са жалки същества и мое да палят на някъде,че ми писна от такива..

ZoLeTo
02-15-2007, 12:35
to tva na kolko godini sam nqma zn ama tva 4e ne sym ot "nai-qkite"v daskalo ne mi pre4i da sym predpo4itana pre tqh :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-15-2007, 13:03
Zna4i spored men tova e golqm problem za bylgarskite u4enici.Imam mnogo priqteli koito si provaliha jivota kato zapo4naha da piqt i pu6at samo za da sa pri "gotinite" e sorry ama si gledaite rabotata az 6te hodq da se trovq samo da sym pri "nai-qkite v daskaloto"????Nali moje da sym ot qkite s ne6to dobro:ucenki,dyrjanie dori i dr ne6ta..... Spored vas trqbva li tova da byde normalno ejednevie na u4enicite????

Абре всеки си избира какво да му е ежедневието, до колкото това е възможно. Някои решават да се правят на големите гъзари, други не. От кои ще бъдеш ти, зависи изцяло от теб. Това, че не къркаш и не пушиш всеки ден не те прави задръстен. :wink:

vze mi dumite ot ustata.. :smt010 :smt016

Qnchety
02-15-2007, 15:07
Наистина не е много хубаво, че повечето тийнове пушат и пиян, но тва си е техен проблем(на тези коит пушат и пият)!!!

{Peace_of_you}
02-15-2007, 15:37
редно е човек да е подвластен на приятелите си до границата на нормалното!Имам предвид да се съобразява с мнението им, но не да направи нещо супер тъпо "защото те го правят"...

morqka
02-16-2007, 15:28
tozi tip hora ne sa dobri priqteli. istinskite priqteli ti mislqt dobroto a ne te karat da si provalq6 jivota. po dobre si nameri drugi priqteli. :wink:

ZoLeTo
02-16-2007, 18:51
oU aZ sE RADVAM 4E VE4E IMAM NOVI FR OSVEN DR i sym mn 6tastliva 4e gi ima i taka...... :P

scissorhand
02-16-2007, 19:18
Въпрос на приоритети и това каква е представата на човек за "готино"...'щото примерно аз не намирам гъзарчетата за особено готини...

strawberry1988
02-16-2007, 21:12
ami ne e hubavo da podrajava6 na nqkogo samo za da si sred "gotinite",no v karq na krai6tata vseki si re6ava kakvo da pravi

malone
02-17-2007, 07:33
Никога не съм смятам че трябва да съм подвалестен на някой било то и приятелите ми докато имам глава на раменете и мога да мисля ще съм подвластен на собствените си решения.