PDA

View Full Version : Дойде с ръцете в джоба на Свети Валентин!!!



Heartbreak Hotel
02-15-2007, 12:21
Дам наистина... до последно се надявах, че нещата ще потръгнат... че той ще спре да се държи като простак и да се прави, че не знае какво да прави на среща с момиче... но това вчера просто преля чашата.
Не стига, че не ми поднесе абсолютно нищо за празника, ами дори и не ми го честити!!!
За капак ме остави сама да си платя сметката, баш на празника! ](*,)
Не мога повече така, не издържам... това не е връзка, а изтезание. Хубаво, преглътнах факта че сама си плащам сметката. Преглътнах фатка, че не се виждаме с дни, ама това снощи... беше капака на простотията. Защо един път той не направи компромис със себе си, бе мамка му!? Толкова много ли исках?! Исках просто едно цвете, едно уважение... айде майната му на цветето, знам че е стиснат за пари... ама поне да ми беше честитил бе мамка му. :smt010
Той само твърди, че го е грижа за мен и, че ме харесва... но вече месец от както излизаме не ми го е показал.
Снощи бях много разстроена и му казах, че повече не искам да го виждам. Моли ме да му дам втори шанс, а аз му казах че достатъчно пъти му прощавах. :smt012 Според вас какво да направя?

anonymous485803
02-15-2007, 12:26
Абе ти щом търпиш такива унижения, значи ти си виновната, не той. Сама си си избрала да бъдеш с такъв човек. Според мен мила заслужаваш медал Орден Стара планина Іва степен, просто защото никоя нормална и поне малко уважаваща себе си жена не би могла да търпи такъв човек. [-X Кажи какво те е държало при него дори и до сега?

bungle
02-15-2007, 12:31
Достатъчно прощавала .. хах..

Заеби го. Ще си намериш друг.

krem4et0
02-15-2007, 12:55
Сега,че си си платила сама сметката-не е лошо-и аз снощи си платих моята част сама! Тоя гадже ли ти е? Защото поне 1 честит празник и 1 обичам те всеки може да каже на този ден,дори да няма пари. И моя не се е охарчил за цвете,но пък беше ходил до лозето си и ми беше набрал,а това доста по-мило. Парите не са оправдание,за да зарадваш човека до себе си. И аз нямах пари за картичка и за това му направих сама-излезе зле,но пък съм се постарала АЗ. Като цяло пичът не е за теб и не му давай следващ шанс. Майната му!

naia
02-15-2007, 12:58
определено си играе много хубаво със теб =D>

Violenza
02-15-2007, 13:25
Пфф... т'ва пък на Св. Валентин да ти дойде така...
А и т'ва за сметките... чак пък винаги ти да си плащаш сметката... Остави го, ще си намериш друг. :wink:

Колкото до парите... айде моля ви се една роза е 1-1.50лв. далеч не са много пари, явно просто не знае как да се държи с момиче и е стиснат даже.

OtherDimension
02-15-2007, 13:32
1во не всички са длъжни да уважават този "празник" .. ако е така от къв зор ще ти го честити ?
следователно няма да ти купи нищо...
2ро ти си супер гадна пикла ... ИЗТЕЗАНИЕ е това ,че си плащаш сметките ? какво по-нормално от това дриско малка ... парите , които има той техните ги изкарват с пот на челото .. от какъв зор на тебе ще ти плаща сметките ? .. за да спесстиш парички за коланче нали ?
от такива като тебе ме е гнус и ме отвращават !


П.С. и ти , и тези отгоре сте материалистки и заслужавате да си гниете сами до края на живота

Viktoriq_
02-15-2007, 13:41
вие пък ... може да те обича , но прост да си е такъв ! и аз имах едно такова бивше гадже - всички ми казваха "израстнал е в мъжка компания и си е такъв " ! е аз скусах с него , но все още той ме обича и подкрепя , макар и не както преди !
помисли си добре и реши !

AnIcHkAtA
02-15-2007, 13:42
ПФФФФФФФФФФФФФФ!!!Разкарай го тоя!Не стига че едно цвете не ти е купил ами и те е накарал сама да си платиш сметката!!!Майната му!!!да се чупи!Втори шанс ли?!Защо да му го дадеш?За да ти трови нервите още ли?!Мани го тоя!

OtherDimension
02-15-2007, 13:43
ПФФФФФФФФФФФФФФ!!!Разкарай го тоя!Не стига че едно цвете не ти е купил ами и те е накарал сама да си платиш сметката!!!

БОЖЕ ?!? КАК Е МОГЪЛ ?! КАК ТАКА НЕ Е ПЛАТИЛ СМЕТКАТА ? СЕЛЯНИН , МАЛОУМНИК , НЕЩАСТНИК , ИДИОТ , КРЕТЕН , БОКЛУК !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КАК МОЖЕ ДА ИМА ТАКИВА МОМЧЕТА.........


..еми има и те презират к*рви като теб !

Ice_Queen
02-15-2007, 13:46
Любовта не се измерва в цветя,подаръци и плащане на светки. Той може да е луд по теб без и да му хрумва че така ще ти стане приятно.Някой момчета изобщо не се замислят за тези неща . За това че е забравил да ти честити..да наистина е неприятно. Ако е бил само този случай,о.к може да си затровиш очите,но ако това ..отношение на ... абе кефя се да те мляскам,ама не заслужаваш внимание е системно..опитай да говорите,обясни му и после ако решиш късай . :)

На мен винаги ми е било неудобно да ми се плащат сметките,дори и момчето с което имаме общо 2 години ..пак ми става някво кофти..
парите не са всичко!!!!!

girlpower
02-15-2007, 13:46
Според мен този човек ,не те уважава и не те обича и ако те харесваше щеше да ти честити и щеше да ти подари нещо!А,това което каза за сметката прозвуча,че ти искаш да ти плаща сметката,например мен ме е срам някой да ми плаща сметката,предпочитам аз да си я платя.Но никога не ми се отдава тази възможност,той не ми дава да плащам :smt017
А,това момче с което си била преди не заслужава и да го погледнеш!
Ако според него любовта се доказва като ти казва ,че те харесва и държи на теб според мен ,не е така!

pepitooo
02-15-2007, 13:52
е тва вече е прекалено! мацко що го търпиш? ние момичетата не заслужаваме такова отношение [-X ае остави подаръците сметката но поне можеше да ти го чистити! не вярвах че все още има такива момчета!!! той не те заслужава ще си намериш друг и наистина ще разбереш че с теб могат да се държат като принцеса дори само от жестовета и начина на говорене! Остави го този света е пълен с мъже но истински мъже а не като този мухльо!! :)

KykL1chkAa
02-15-2007, 13:55
Awe hora tva e Sveti Valentin.edna jena jelae kolkoto i da e malko poove4e uvajenie na tozi den-edna kitka kvo tolkoz-1-2 lv e ako ne podari6 na priqtelkata to kvo zna4i?egati mom4eto,a pak tva da ne ti plati smetkata ve4e e unizitelno za nego...neznam...no ne mislq 4e tva e doraslo mom4e

bungle
02-15-2007, 14:01
Момичета, момичета...


Чакайте аз да кажа:
НЕ МЕ ЕБЕ дали ще ми бъде честитено на Св. Валентин. Това е един измислен празник. За мен всеки един ден с моя слънчо е празник и не се нуждая от подаръци и разните му там. Това, че не е купил цвете и не ти е честитил...,та и сметката не ти е платил ..,че длъжен ли е ??
Или това е лошо възпитание ??

OtherDimension
02-15-2007, 14:02
Awe hora tva e Sveti Valentin.edna jena jelae kolkoto i da e malko poove4e uvajenie na tozi den-edna kitka kvo tolkoz-1-2 lv e ako ne podari6 na priqtelkata to kvo zna4i?egati mom4eto,a pak tva da ne ti plati smetkata ve4e e unizitelno za nego...neznam...no ne mislq 4e tva e doraslo mom4e

вие ще разберете ли ,че за много момчета този празник не съществува !
този празник е такъв , в католическите страни
БЪЛГАРИЯ НЕ Е ТАКАВА -> това не е български празник !
всичко е въпрос на принципи !
не стига ,че има 8 март , а сега и на тая измишльотина подаръци искате
, нагли същества такива!
Аз съм с момиче от над 1 година , но това ,че не съм и подарил цветя , не значи ,че не я обичам .. и тя го осъзнава . разликата е ,че е на 18 , а не пикла на 13-14
14 февруари е ден на виното и българските винари , а не ден на к*рвите - материалистки

Приемете го


Има хора , които го почитат тоя празник - тяхна воля
но не карайте едно момче да си престъпи принципите и усещанията заради вашите такива

Ice_Queen
02-15-2007, 14:05
Awe hora tva e Sveti Valentin.edna jena jelae kolkoto i da e malko poove4e uvajenie na tozi den-edna kitka kvo tolkoz-1-2 lv e ako ne podari6 na priqtelkata to kvo zna4i?egati mom4eto,a pak tva da ne ti plati smetkata ve4e e unizitelno za nego...neznam...no ne mislq 4e tva e doraslo mom4e

вие ще разберете ли ,че за много момчета този празник не съществува !
този празник е такъв , в католическите страни
БЪЛГАРИЯ НЕ Е ТАКАВА -> това не е български празник !
всичко е въпрос на принципи !
не стига ,че има 8 март , а сега и на тая измишльотина подаръци искате
, нагли същества такива!
Аз съм с момиче от над 1 година , но това ,че не съм и подарил цветя , не значи ,че не я обичам .. и тя го осъзнава . разликата е ,че е на 18 , а не пикла на 13-14
14 февруари е ден на виното и българските винари , а не ден на к*рвите - материалистки

Приемете го


Има хора , които го почитат тоя празник - тяхна воля
но не карайте едно момче да си престъпи принципите и усещанията заради вашите такива


То има пикли на 18 които също не го разбират тва :roll: ! Яко е да ти се подари цвете,ама не е яко сама да си го искаш и изпросваш.

OtherDimension
02-15-2007, 14:08
То има пикли на 18 които също не го разбират тва :roll: ! Яко е да ти се подари цвете,ама не е яко сама да си го искаш и изпросваш.


не знам , нямам думи аз ...
чак да се възмущават - трагедия изживявяла , ау-ау
и видиш ли той трябвало да плати сметката с половината надница на баща му за деня ... тц-тц

alkobalko
02-15-2007, 14:10
Не виждам какъв е смисълът само в един ден да се показва обичта. Толкова е насилствено. Когато има любов не е необходим специален ден, за да си покажете, че се обичате. С любим човек всеки ден е празник. Да приятно е да има един специален ден в годината, признавам си, че и аз го чествам, но не само него (всеки ден с приятеля ми е прекрасен). Така че не виждам смисъл да се разочароваш само заради 14. По-гадно е, че се държи така винаги.

Violenza
02-15-2007, 14:23
OtherDimension,
стига с тая сметка. Разбрахме вече.
Не е важно дали й плаща сметката или не, едно цвете не е пари, това е уважение.

OtherDimension
02-15-2007, 14:26
OtherDimension,
стига с тая сметка. Разбрахме вече.
Не е важно дали й плаща сметката или не, едно цвете не е пари, това е уважение.

вземи си го сама тогава .. Защо да ти подяравам цвете , след като аз не почитам св валентин

bungle
02-15-2007, 14:26
Това, че не и е подарил цвете не означава, че не си я обича и че не я уважава.

Само да кажа..

Нито за 6те месеца с приятеля ми получих цветя, нито за годишнината.
Но това не означава,че не държи на мен и не ме обича повече от всичко...

mon4eto
02-15-2007, 14:27
Mi...pravilno si postapila...6tom taka se otnasq s teb to4no na 14 zna4i ne go zaslujava6...

gangbang
02-15-2007, 14:55
Не стига, че не ми поднесе абсолютно нищо за празника, ами дори и не ми го честити!!!
За капак ме остави сама да си платя сметката, баш на празника! ](*,)

Некой тоя празник не го зачитат. Все пак да незабравяме, че е католически и привнесен от 15тина години в Б-я.
А за плащането на сметката не е длъжен да плаща и твоята. Особено ако и двамата не работите и вземате парички от мама и тате. 8)

krem4et0
02-15-2007, 15:48
ПФФФФФФФФФФФФФФ!!!Разкарай го тоя!Не стига че едно цвете не ти е купил ами и те е накарал сама да си платиш сметката!!!

БОЖЕ ?!? КАК Е МОГЪЛ ?! КАК ТАКА НЕ Е ПЛАТИЛ СМЕТКАТА ? СЕЛЯНИН , МАЛОУМНИК , НЕЩАСТНИК , ИДИОТ , КРЕТЕН , БОКЛУК !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КАК МОЖЕ ДА ИМА ТАКИВА МОМЧЕТА.........


..еми има и те презират к*рви като теб !
Аз съм момиче- Приятелят ми работи,а аз не. Той изкарва пари,а на мен ми дават такива,но АЗ си плащам сметките. По-скоро се редуваме-1 път плаща той, 1 път аз,но то е все същото. Когато имам повод да почерпя-черпя,както и обратното. Не искам да съм му длъжна. Не разполагам с много пари,но мога да си позволя 1 сок!

OtherDimension
02-15-2007, 15:51
ПФФФФФФФФФФФФФФ!!!Разкарай го тоя!Не стига че едно цвете не ти е купил ами и те е накарал сама да си платиш сметката!!!

БОЖЕ ?!? КАК Е МОГЪЛ ?! КАК ТАКА НЕ Е ПЛАТИЛ СМЕТКАТА ? СЕЛЯНИН , МАЛОУМНИК , НЕЩАСТНИК , ИДИОТ , КРЕТЕН , БОКЛУК !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КАК МОЖЕ ДА ИМА ТАКИВА МОМЧЕТА.........


..еми има и те презират к*рви като теб !
Аз съм момиче- Приятелят ми работи,а аз не. Той изкарва пари,а на мен ми дават такива,но АЗ си плащам сметките. По-скоро се редуваме-1 път плаща той, 1 път аз,но то е все същото. Когато имам повод да почерпя-черпя,както и обратното. Не искам да съм му длъжна. Не разполагам с много пари,но мога да си позволя 1 сок!

нещо на теб да съм казал ?
обърнах се съм подрастващите лигли .. :roll:

krem4et0
02-15-2007, 15:51
Awe hora tva e Sveti Valentin.edna jena jelae kolkoto i da e malko poove4e uvajenie na tozi den-edna kitka kvo tolkoz-1-2 lv e ako ne podari6 na priqtelkata to kvo zna4i?egati mom4eto,a pak tva da ne ti plati smetkata ve4e e unizitelno za nego...neznam...no ne mislq 4e tva e doraslo mom4e

вие ще разберете ли ,че за много момчета този празник не съществува !
този празник е такъв , в католическите страни
БЪЛГАРИЯ НЕ Е ТАКАВА -> това не е български празник !
всичко е въпрос на принципи !
не стига ,че има 8 март , а сега и на тая измишльотина подаръци искате
, нагли същества такива!
Аз съм с момиче от над 1 година , но това ,че не съм и подарил цветя , не значи ,че не я обичам .. и тя го осъзнава . разликата е ,че е на 18 , а не пикла на 13-14
14 февруари е ден на виното и българските винари , а не ден на к*рвите - материалистки

Приемете го


Има хора , които го почитат тоя празник - тяхна воля
но не карайте едно момче да си престъпи принципите и усещанията заради вашите такива
Абе баща ми е директор на винпром-Свищов,ама пак подари на майка ми сърце и я заведе на вечеря. да,празникът е католически,но все пак какво лошо има да си намериш още 1 повод да си с любимия!

OtherDimension
02-15-2007, 15:55
Awe hora tva e Sveti Valentin.edna jena jelae kolkoto i da e malko poove4e uvajenie na tozi den-edna kitka kvo tolkoz-1-2 lv e ako ne podari6 na priqtelkata to kvo zna4i?egati mom4eto,a pak tva da ne ti plati smetkata ve4e e unizitelno za nego...neznam...no ne mislq 4e tva e doraslo mom4e

вие ще разберете ли ,че за много момчета този празник не съществува !
този празник е такъв , в католическите страни
БЪЛГАРИЯ НЕ Е ТАКАВА -> това не е български празник !
всичко е въпрос на принципи !
не стига ,че има 8 март , а сега и на тая измишльотина подаръци искате
, нагли същества такива!
Аз съм с момиче от над 1 година , но това ,че не съм и подарил цветя , не значи ,че не я обичам .. и тя го осъзнава . разликата е ,че е на 18 , а не пикла на 13-14
14 февруари е ден на виното и българските винари , а не ден на к*рвите - материалистки

Приемете го


Има хора , които го почитат тоя празник - тяхна воля
но не карайте едно момче да си престъпи принципите и усещанията заради вашите такива
Абе баща ми е директор на винпром-Свищов,ама пак подари на майка ми сърце и я заведе на вечеря. да,празникът е католически,но все пак какво лошо има да си намериш още 1 повод да си с любимия!

еми щом трябва да имаш повод , за да си с любимия сте го закъсали бая :lol:

Barbie
02-15-2007, 16:08
Мацка, няма какво да страдаш по въпроса. Първо - сметките - тийнейджъри сте, няма какво той да ти плаща сметката.
Второ - цветето, подаръка, честитката - ами, той е преценил, че няма повод да ти честити и толкоз.
Разбирам, че искаш малко романтика и внимание, но той явно не е особено сантиментален. Ако това толкова те притеснява, не агонизирай, ами поговори с него. Намекни му, че имаш нужда от тези малки лиготийки в любовта. Ясно ми е, че искаш да се чувстваш обичана и че малките жестове биха те накарали да се чувстваш така (просто важи за всеки човек...), но трябва да приемеш приятеля си такъв, какъвто е...или да говориш с него и да направите компромис и двамата. (И стига драми ) :-D

gamercheto_
02-15-2007, 16:31
не мога да разбера за какво спорите изобщо ](*,) Не ти е платил сметката...ти малка ли си че да ти я плаща?!Не ти е подарил подарак..тук вече стаа по сложното...може да го е направил защото няма парички..може да го е направил защото си е мислил че той ти е достатъчен подарък!Признавам малко е глупаво да не подариш дори едно цвете на приятелката си...дори и да не го признаваш празника,можел е да го направи за да те зарадва да и да ти покаже че си обичана...!Било мъчение кат е мъчение какво праиш при него...или си с него или не... а не да ми ревеш като някфа пикла и говориш глупости...ние не можем да ти отговорим! Като имаш зор отиди го питай и да ти е мирна главата...ай успех

anonymous485803
02-15-2007, 17:16
1во не всички са длъжни да уважават този "празник" .. ако е така от къв зор ще ти го честити ?
следователно няма да ти купи нищо...
2ро ти си супер гадна пикла ... ИЗТЕЗАНИЕ е това ,че си плащаш сметките ? какво по-нормално от това дриско малка ... парите , които има той техните ги изкарват с пот на челото .. от какъв зор на тебе ще ти плаща сметките ? .. за да спесстиш парички за коланче нали ?
от такива като тебе ме е гнус и ме отвращават !


П.С. и ти , и тези отгоре сте материалистки и заслужавате да си гниете сами до края на живота


ЕВАЛАТА, ЕВАЛАТА, ЕВАЛАТА!!! :smt041
Напълно си прав. Това важи за всички момиченца които са с нагласата, че някои ще ги носи на ръце, пък те само ще си ............
Поздравявам те пич, изключително правилно разсъждаваш!

koalka
02-15-2007, 17:31
Остави тези неща за празника и сметката.Не издребнявай.Разбирам, че си искала да ти подари нещо и си го очаквала, но не винаги става това, което искаме.Но по-важното е, че се държи така през цялото време и не показва своите чувства.Ако не ти се търпи това полжение-се раздели с него.Явно на теб ти е писнало...

JoeBanana
02-15-2007, 17:36
ееее, авторке, ама и твойта не е лесна
чак мен ме заболя сърцето.... да не ти подари поне едно от онези непоносимо тъп... ъъъ.. прекрасни сърца "и лове у", или поне едно балонче....
да не ти честити празника, несъществуващ в православния календар.... тцтцтц
и сметката.... тука направо избухвам в ридания, признавам си
не знам как не си посегнала на живота си още
поне сресан ли беше ? :mrgreen:

zoben_pitbul
02-15-2007, 17:44
Еми...Щом ти е писнало изхода е ясен [-( Наистина се е държал тъпо и може би не си заслужава да си губиш времето с него.
П.п.:Едното нещо което не ми хареса в поста ти е за сметката.Все пак не сте женени,той не е длъжен да те издържа!Едно е той ако има пари и иска да плати да я плати-разбирам,че на всяко момиче би му било приятно.Но,все пак,не очаквайте винаги такива неща,защото момчетата на тази възраст в повечето случаи не работят,т.е. имат толкова пари,колкото и вие и да плащат двойна сметка може да им дойде вповече :wink:

ThePainIsReaL
02-15-2007, 21:07
Ами .. верно е било кофти за тебе , ама може би си очаквала прекалено много от него . Ако имаш чувства , просто поговорете , размислете , ако ли не .. бам , бай . Ще си намериш друго сладурче .

KykL1chkAa
02-16-2007, 06:01
ami da lo6o vyzpitanie....tva e specialen den za men...i se symnqvam ako tvoqta priqtelka go otre4e,a i ne samo tq,tozi den trqbva da e razli4en ot ostanalite...ti ako ne i zeme6 edna kitka,ne q po4erpi6 ne6to ili nekva druga iznenada sega ne se se6tam...kyv kavaler si?kyv priqtel si? :wink: no ti si re6ava6..ti znai6 nai dobre...

sh3_1s_7h3_0n3
02-16-2007, 08:25
Пфф... т'ва пък на Св. Валентин да ти дойде така...
А и т'ва за сметките... чак пък винаги ти да си плащаш сметката... Остави го, ще си намериш друг. :wink:

Колкото до парите... айде моля ви се една роза е 1-1.50лв. далеч не са много пари, явно просто не знае как да се държи с момиче и е стиснат даже.

...розите бяха от 6 лв едната до 10 :) обикалях с един приятел за подаръци и ги видях...така че айде стига е била 1-1.50 освен ако не е от онези малките,къси...полу-овяхнали и т.н. като ще подарява такава по-добре изобщо да не го прави...

KykL1chkAa
02-16-2007, 08:58
ave hora tolkova li ste....edin pyt se praznuva tozi den v godinata,ako togava ne ti podari edna roza,koqto struva nekvi si 5lv na kude e trygnal prosto.....e**si gadjeto det ima6!

anitooo
02-16-2007, 09:09
Радвай се че щом е такъв поне сте се видяли а аз даже не се видях с моя приятел предния ден замина по работа и още не се е върнал чухме се по телефона е поне ми беше взел подарък предварително и ми го подари ч негов приятел де нз какво да те посъветвам явно и твоя и моя нестават за нищо да постъпят така на 14 02... нямам думи....

OtherDimension
02-16-2007, 09:17
лигли:)

strange__
02-16-2007, 12:38
Е*и му майката....да ви се не знае и в материалистките дето сте повечето (четох само първата страница,после не знам какво е ставало...) :!: И какво,по дяволите,като не ти е платил сметката?! От 1 година съм с приятеля ми и рядко ми плаща сметките,това да е попречило на връзката ми по някакъв начин? В пълно умопомрачение съм :-s На 14 нито бяхме на романтична вечеря,нито ме гледаше влюбено в очите,докато ми рецитира стихотворение написано специално за мен,нито ми изпрати плюшена мечка по курер....пихме бира и се спуквахме от смях с още 10 човека и мога да кажа,че си изкарах перфектно,не защото е 14 февруари,а защото бях със хора,на които държа (което може да се случи и всеки друг ден)!! Свети Валентин е адски глупаво нещо...да ви питам като е тоооолкова важен за вас този празник,празнувате ли и 4 юли?! Пфуууу........

П.С. Ако,искате ме нападайте-не ми пука,просто празника е глупав и се дразня как може да става причина за раздяла.
П.С.2 И не,не се извинявам за острите думи :idea:

OtherDimension
02-16-2007, 12:40
Е*и му майката....да ви се не знае и в материалистките дето сте повечето (четох само първата страница,после не знам какво е ставало...) :!: И какво,по дяволите,като не ти е платил сметката?! От 1 година съм с приятеля ми и рядко ми плаща сметките,това да е попречило на връзката ми по някакъв начин? В пълно умопомрачение съм :-s На 14 нито бяхме на романтична вечеря,нито ме гледаше влюбено в очите,докато ми рецитира стихотворение написано специално за мен,нито ми изпрати плюшена мечка по курер....пихме бира и се спуквахме от смях с още 10 човека и мога да кажа,че си изкарах перфектно,не защото е 14 февруари,а защото бях със хора,на които държа (което може да се случи и всеки друг ден)!! Свети Валентин е адски глупаво нещо...да ви питам като е тоооолкова важен за вас този празник,празнувате ли и 4 юли?! Пфуууу........

П.С. Ако,искате ме нападайте-не ми пука,просто празника е глупав и се дразня как може да става причина за раздяла.
П.С.2 И не,не се извинявам за острите думи :idea:


подушвам ,че сме от една порода !!!


П.С. Нитцше е велик , но за него жените са само за удоволствие .. при жена ли отиваш?-не забравяй камшика!
таа как така го харесваш? :roll:

stra6no_sexy
02-16-2007, 12:44
абе бий му шута явно ти няма никакво уважение...главата високо и да не ти пука търси някой,който да ти подхожда!!!!!!

02-16-2007, 12:47
Iha :shock: Da ne si izlizala s biv6iq mi? :smt017

XpM
02-16-2007, 12:53
Не съм прочел целата тема, ма ще се изкажа... Бе т'ва свети Валентин е празник за пубери и комплексари според мене. Ако ти трябва повод (и то комерсиален празник) за да покажеш на любимия човек, че го обичаш значи има нещо сбъркано... Но нали съм задръстен и некомпетентен...
Сега за Трифон Зарезан... на мене повод да се натряскам не ми трябва, но на празник е по-'арно. Само дето отказвам алкохола... но на всички пиЕндурници - Наздраве!
В заключение: аз ще празнувам св. Галфон. Празник на ВСИЧКИ глупаци! Ние не се делим на раси и религии, за разлика от вас... мозъчните! На този ден простаците се организират и се вършат простотии (като този пост). И най-хубавото е, че св. Галфон е всеки ден!
Последна умнотия: всички ще изгнием в гроба... влюбени, пияни, прости, сложни, даже и модератори.
Честит празнки на всички императрици и най-вече на имперсите (момчета, свободен съм;)). Чувствайте се свободни да ме псувате. Приятен ден и весели празници, независимо какво празнувате! Извинете за вниманието!

strange__
02-16-2007, 12:53
П.С. Нитцше е велик , но за него жените са само за удоволствие .. при жена ли отиваш?-не забравяй камшика!
таа как така го харесваш? :roll:

Ми всеки с предпочитанията си... :-D Ницше харесвал удоволствието от женското тяло,авторката обича парите....разликата издва от там,че единият е останал в историята,а другият едва ли ще стигне много далеч с разбиранията си :wink:

OtherDimension
02-16-2007, 13:16
вярно , вярно:)

teardrop
02-16-2007, 17:57
Не е пък длъжен да ти плаща сметката. Имаш си пари предполагам, тва, че сте гаджета, не значи, че трябва да те залива с пари. А и, много се извинявам, лично мнение, обаче Св. Валентин е супер тъп празник. Ако ви трябва ден, в който специално да си показвате любовта, а иначе не, значи...ми не говори особено добре за вас. Вярно, че по тоя начин се чувстваш обичана и желана, обаче не е нужно да е 14 февруари, за да си подарявате малки подаръчета или да си обръщате внимание и да си показвате, че се обичате. Но това си е мойто мислене.

Tempestjuji
02-16-2007, 18:24
Еми то..тоя празник по принцип не е християнски и не всички го уважават...А пък де да знаеш може да не е имал пари ли не знам...
Ти си прецени...
хахаха..Като се замисля, че с моя се караме кой да плати..... O:)

ABSOLUTme
02-16-2007, 18:27
хахаха..Като се замисля, че с моя се караме кой да плати..... O:)
i nie taka :lol:

bungle
02-16-2007, 18:28
хахаха..Като се замисля, че с моя се караме кой да плати..... O:)
i nie taka :lol:

И ние. :smt005
Баси смешката е. Настава истинска борба понякога.

`Death`Whore`
02-16-2007, 18:29
Ало, малката! Гаджето не ти е бавачка! Ако искаш да ти е клиент, е друг въпрос.

ElinoR
02-16-2007, 19:53
Какво не е длъжен бе хора?!...разбира се че е длъжен,ако не сметката и подаръка-то поне едно "Обичам те!" е могъл да подари,предполага се че щом е с нея е така.Той щом на Св.Валентин(БГ празник или не...без значение)не се е сетил да и каже какво значи тя за него,кога ли ще се сети?!...и втори шанс иска,колкото да не е сам сигурно [-(

PoisoNGirL
02-16-2007, 20:04
Ne moga da razbera momchetata dlujni li da sa da plashtat smetkata vinagi?az lichno nikoga ne ostavqm nqkoi da mi plashta,shtoto posle se chuvstvam dlujna...Za praznika - mojelo e da ti chestiti da...ama ne vseki go praznuva.Za rozata si prava - vid uvajenie e vse pak mojelo e da se prajali....Gadnichko e da ochakvash i nishto ama ne e kraq na sveta.
Izvoda - ti prosto ne iskash momche kato nego.Shtom ne ti e dobre nameri si nqkoi,koito bi napravil vsichko tova za teb.uspeh :D

gerinceto
02-16-2007, 20:08
Абе ти щом търпиш такива унижения, значи ти си виновната, не той. Сама си си избрала да бъдеш с такъв човек. Според мен мила заслужаваш медал Орден Стара планина Іва степен, просто защото никоя нормална и поне малко уважаваща себе си жена не би могла да търпи такъв човек. [-X Кажи какво те е държало при него дори и до сега?

02-16-2007, 21:37
eiii ti toq v celiq forim deto naliva kraino vreme e da se spre66 a nemisli6? ti si vqno dosta ograni4en 4estno kak moje da ima laina kat teb seriozno tuka negvorim za smetki a gvorim pone za blagodarnost koqto vzaimno da izrazite vs epak toq 4ovek ti e dla 6tatslivi migove i zaslujava edno cvete ti si nqkav stisnqk koito qvno mama i tati dobre sa go vazpitali da se stiska ama nevijda6 li 4e pokazva6 kolko si jalak i q se spri s teb obidi tuka kam jenite kurvi i murvi tii da ne si po hybav i tuka momi4eta kraino vreme mu zapu6ete ystata kvo se saglsqvate s nqkav kompleksar bixte li iskali takav kat toq za priqtel aidee razkrai se sme6ko :smt019 :smt011 :smt011

02-16-2007, 21:41
eiii ti toq v celiq forum deto naliva kraino vreme e da se spre66 a nemisli6? ti si qvno dosta ograni4en 4estno kak moje da ima laina kat teb seriozno tuka negovorim za smetki a govorim pone za blagodarnost koqto vzaimno da izrazite vse pak toq 4ovek ti e dal 6tatslivi migove i zaslujava edno cvete ti si nqkav stisnqk koito qvno mama i tati dobre sa go vazpitali da se stiska ama nevijda6 li 4e pokazva6 kolko si jalak i q se spri s teq obidi tuka kam jenite kurvi i murvi tii da ne si po hybav i tuka momi4eta kraino vreme mu zapu6ete ystata kvo se saglsqvate s nqkav kompleksar bixte li iskali takav kat toq za priqtel aidee razkrai se sme6ko :smt019 :smt011 :smt011

pepitooo
02-16-2007, 21:52
napalno sam saglasna s teb nie iskame prosto 1 uvajenie ne stava vapros za parite i podaracite a za malkite jestove na koito vsqka 1 jena se radva i se 4uvstva naistina obi4ana! Za kvo ti e maj kato nz i na praznik kak da se darji s teb! jenite se radvat na 1 hubava duma na 1 mil jest no koi li da se seti za tova!!! az pone se radvam 4e priqtelqt mi ne e takav....a i si mislq 4e mn malko sa ostanali kato teb ako ne e taka....gorkite jeni ne im pojelavam da imat takav maj koito ne znae kak da se darji s 1 jena i kak da q napravi 6tastliva!!!

gostenkata
02-16-2007, 21:53
1во не всички са длъжни да уважават този "празник" .. ако е така от къв зор ще ти го честити ?
следователно няма да ти купи нищо...
2ро ти си супер гадна пикла ... ИЗТЕЗАНИЕ е това ,че си плащаш сметките ? какво по-нормално от това дриско малка ... парите , които има той техните ги изкарват с пот на челото .. от какъв зор на тебе ще ти плаща сметките ? .. за да спесстиш парички за коланче нали ?
от такива като тебе ме е гнус и ме отвращават !


П.С. и ти , и тези отгоре сте материалистки и заслужавате да си гниете сами до края на живота

mnogo to4no go kaza.sorry no az sa6to mislq 4e tva 4e ti e gadje ne e dlajen da ti pla6ta smetkite.kak moje da nari4ate tova neuvajenie??
ne vi li e neudobno da vi pla6tat smetkite znaeiki 4e tva sa parite na tehnite koito koi znai kolko sa se ma4ili da gi iskarat.nqmam dumi prosto,a posle si4ki kazvat 4e ne sa materialistki i e bilo po vajno za tqh haraktera....

`Death`Whore`
02-16-2007, 21:54
На някои хора не са им нужни подаръци, за да се почувстват обичани. Други неща са важни.

02-16-2007, 21:59
abe xora negovorim za pari ee 6to ste tolkova elementarni 4esno...ii ve4e go izkaraxte milionite deto se 4ypili tqxnite da ba4kat edno sok4e e 1.20 ama ne e vaprosa za smetkite interesno mi e kak moje viq da razsajdavate taka interesno mi kak moje mladite maje da sa stanali takiva nikoga ne sma davala da mi pla6tat smetkite ii stiag s teq smteki be kvo gi govorq i az gvorim za edno kafe aii molq vi se gorkinkite mom4enca niq ku4kite jenite vi izqdoxme pari4kite aide kompleksari zatva takia kat teb stisnati nqmat imat pari pak nikoga moga ti kaja drebni du6i4ki

AliceSw
02-16-2007, 22:02
дразните ме д'е*а
:arrow: мъжът не е длъжен да плаща сметката и да купува подаръци - ако иска да плаща ще иде в публичен дом
:arrow: кво уважение, кви 5 лева има хора, които са твърдо против Св Валентин, бях шокирана, когато 2-ма приятели ми подариха рози тая година :shock:
:arrow: може все пак да е нямал пари
:arrow: може да не е влюбен в теб, затва да не ти честити празника и да не казва, че те обича
:arrow: и последният, може би най-верен вариант - Той може просто да е дърво (не намирам по-подходяща дума) и да не се е сетил въобще какъв ден е :-s

02-16-2007, 22:06
xaxaxa offf kvi kurvi kvi pet leva be male sme6ni4ki ste kat 4yqt xorata za pari ii mi stava sme6no kolko jalki stavat ! tva si e do 4ovek ii do principi!

MeRiToR
02-16-2007, 22:13
:arrow: кво уважение, кви 5 лева има хора, които са твърдо против Св Валентин, бях шокирана, когато 2-ма приятели ми подариха рози тая година :shock:

:точно казано не секи го празнува и един от тях съм аз

pepitooo
02-16-2007, 22:17
ne stava vapros za parite ! moqt podarak za sv.valentin be6e prezentaciq na power point no nemojete da si predstavite kolko 6tastliva me e napravila tq ne be6e ni6to osobeno prosto ima6e na6i snimki i po nqkolko dumi na vsqka ot tqh! i imah 4uvstvoto 4e moq podarak e nai hubav!!! taka 4e iskam da kaje 4e podaraci mogat da se napravqt i bez pari vajnoto e da ima6 jelanie no problema e 4e ne vseki go ima!!! za sajalenie...

Alerta
02-16-2007, 22:31
хахаха..Като се замисля, че с моя се караме кой да плати..... O:)
i nie taka :lol:

И ние. :smt005
Баси смешката е. Настава истинска борба понякога.И ние за тва се караме ххаха :lol:
А до авторката ще кажа, че е ебаси тъпата... Не е длъжен да ти плаща сметката. Ако той го иска ок... Ама просто тва са си неговите пари, ако иска ще ги харчи за теб.
И не всички празнуват тоя супер малоумен празник. Даже някои хора като мен дори не го зачитат като такъв.
Не е длъжен да ти лиже земята под краката само щото бил някъв си празник ебаси...
И OtherDimension си е напълно прав...
Голямо чудо, ти си с него защото го харесваш или щото искаш някой да ти плаща сметките ебаси?

OtherDimension
02-16-2007, 23:31
И OtherDimension си е напълно прав...
Голямо чудо, ти си с него защото го харесваш или щото искаш някой да ти плаща сметките ебаси?

алилуя ! има трезво мислещи момичета в този свят и в този форум [-o<

bibonka
02-17-2007, 00:05
Да не е длъжен,но можеше да купи едно карамфилче за 60 стотинки нали ? Или да откъсне некфо цветенце от градинка..кокиченце или и аз не знам.Даже мен повече би ме трогнало и ме е трогвало както си вървим и хоп китка или некфа тревичка :) Важни за малките жестове наистина.И аз не очаквах нищо от моя приател,но той ми подари..Явно се е сетил за мене и по този начин доказа,че знача нещо за него ? Не винаги едно обичам те е достатъчно...Нужни са и деиствия.Аз лично се уморих да споря с него на тема сметка и го оставям да плаща,когато иска..Но е и друг въпроса,че понякога купуването на едно сокче от 70 стотинки от павилиьонче може да те направи щастлив ? Тя е искала само малко нежност,а вие и се нахвърляте.Добре ще ми кажете ли сега,че няма да се зрадвате ако приятелят ви дойде с едно цветенце на срещата ви ? Или да ви е купил гривничка или нещо от сорта ? Нима няма да се зарадвате или ще кажете " офф бегай бе аз искам думи не жестове" ? Всяка жена има нужда от малко внимание,от една прегрътка или дори от едно плевелче откъснато от междублокова градина?

Just_One_Girl
02-17-2007, 05:31
1во не всички са длъжни да уважават този "празник" .. ако е така от къв зор ще ти го честити ?
следователно няма да ти купи нищо...
2ро ти си супер гадна пикла ... ИЗТЕЗАНИЕ е това ,че си плащаш сметките ? какво по-нормално от това дриско малка ... парите , които има той техните ги изкарват с пот на челото .. от какъв зор на тебе ще ти плаща сметките ? .. за да спесстиш парички за коланче нали ?
от такива като тебе ме е гнус и ме отвращават !


П.С. и ти , и тези отгоре сте материалистки и заслужавате да си гниете сами до края на живота

Макар и доста крайно изказано, подкрепям с 2 ръце. Аз толкова ли съм нещастна, че приятеля ми не признава Цв. Валентин за български или православен празник? Е като му се появих с подарък, до вечерта отговори. А да и сметките си сама плащам. И кво да лягам да мра ли ?!

02-17-2007, 06:29
ox trezvomisli6ti .ti 4yva6 li se? negovorim za smetki vseki den be tva e eidn pat v godinata iii pak stia s teq pari vajnoto e 4e ni6to ne e naprail zakvo da bade s takav niq jenite sme nesigorni v pove4teo slu4ei vse s epritesnqvamne dlai mom4eto nqma dqa xlatne po dryga dali mu zadrajme trapkata s ne6to takova dori i malko bi bila po-spokoina.ii tuka teq momi4eta deto go podrepqt toq sa basi i jenite ..nqmam dumi toq ponapred vika kurvi murvi seq tuka se prai na interesen malee..taq tvoita rpiqtelkja e tolkva zabludenka gorkata ama iska6 ot neq vsi4ko nali sex mex ala bala vinagi krankata jenite i amko moje te svi4ko praqt q viq s racete v kba ste ailqka a?

Krem4eto
02-17-2007, 06:38
Дам наистина... до последно се надявах, че нещата ще потръгнат... че той ще спре да се държи като простак и да се прави, че не знае какво да прави на среща с момиче... но това вчера просто преля чашата.
Не стига, че не ми поднесе абсолютно нищо за празника, ами дори и не ми го честити!!!
За капак ме остави сама да си платя сметката, баш на празника! ](*,)
Не мога повече така, не издържам... това не е връзка, а изтезание. Хубаво, преглътнах факта че сама си плащам сметката. Преглътнах фатка, че не се виждаме с дни, ама това снощи... беше капака на простотията. Защо един път той не направи компромис със себе си, бе мамка му!? Толкова много ли исках?! Исках просто едно цвете, едно уважение... айде майната му на цветето, знам че е стиснат за пари... ама поне да ми беше честитил бе мамка му. :smt010
Той само твърди, че го е грижа за мен и, че ме харесва... но вече месец от както излизаме не ми го е показал.
Снощи бях много разстроена и му казах, че повече не искам да го виждам. Моли ме да му дам втори шанс, а аз му казах че достатъчно пъти му прощавах. :smt012 Според вас какво да направя?
Явно е тъпак...Остави го...

strange__
02-17-2007, 07:35
ox trezvomisli6ti .ti 4yva6 li se? negovorim za smetki vseki den be tva e eidn pat v godinata iii pak stia s teq pari vajnoto e 4e ni6to ne e naprail zakvo da bade s takav niq jenite sme nesigorni v pove4teo slu4ei vse s epritesnqvamne dlai mom4eto nqma dqa xlatne po dryga dali mu zadrajme trapkata s ne6to takova dori i malko bi bila po-spokoina.ii tuka teq momi4eta deto go podrepqt toq sa basi i jenite ..nqmam dumi toq ponapred vika kurvi murvi seq tuka se prai na interesen malee..taq tvoita rpiqtelkja e tolkva zabludenka gorkata ama iska6 ot neq vsi4ko nali sex mex ala bala vinagi krankata jenite i amko moje te svi4ko praqt q viq s racete v kba ste ailqka a?
Нем и казвай каква жена съм,ако обичаш :roll: Просто моето мислене е доооста по-различно...и няма нищо лошо в романтиката-напротив аз си падам адски много по нея,но да задължиш някой да ти го показва на някакъв празник (който се празнува от ш*баните американци) е повече от глупаво :idea: А щом се съмняваш в чувствата му-твой си е проблема! Не ми купи златна гривна (примерно) за Св. Валентин,но едва ли една година седи при мене,просто за разнообразие....я се стягайте,моля ви се :idea:

02-17-2007, 07:41
xaxaxa ma koi vi govori za zlatni grivni i za takia gluposti samite viq neznaite zkavos porite li4no az mrazq da mi podarqvt ne6ta 4yvstvam se dlajna mrazqt da me 4erpqt obi4am da se 4yvstvam samostoqtelna oba4e to tva govori kav 4ovek e do teb takav koito e stisnat i po kasno nevijdam kakav maj moje da bade i kak 6te si bie jenata i decata 4e mu zimali pari4kite iii pak vi kazvam vmania4avate s e po teq smetki tva za 2lv v eidn den ot godinata za nqkoi aide molq vi se stiuga s teq gluposti toi taka qvno i e pokazal 4e ne mu puka mnogo qsno 4e 6te go zareje nqma da mu se ynijava q

Tesinka
02-17-2007, 07:44
Moje da e imalo prichina,koi znae.Moje da ne e imal dostatuchno pari ili puk da ne uvajawa praznika.... vsi4ko moje.Ako tolkova iskash da znaesh go pitai. Ama puk ne smqtash li 4e malko nahalitet si padash 6tom za twa mu praish problem.Pitai go i shte ti kaje.

strange__
02-17-2007, 07:55
И все още никой не ми е отговорил-4ти юли празнувате ли го?! :-s

OtherDimension
02-17-2007, 07:57
ox trezvomisli6ti .ti 4yva6 li se? negovorim za smetki vseki den be tva e eidn pat v godinata iii pak stia s teq pari vajnoto e 4e ni6to ne e naprail zakvo da bade s takav niq jenite sme nesigorni v pove4teo slu4ei vse s epritesnqvamne dlai mom4eto nqma dqa xlatne po dryga dali mu zadrajme trapkata s ne6to takova dori i malko bi bila po-spokoina.ii tuka teq momi4eta deto go podrepqt toq sa basi i jenite ..nqmam dumi toq ponapred vika kurvi murvi seq tuka se prai na interesen malee..taq tvoita rpiqtelkja e tolkva zabludenka gorkata ama iska6 ot neq vsi4ko nali sex mex ala bala vinagi krankata jenite i amko moje te svi4ko praqt q viq s racete v kba ste ailqka a?

пъро се научи да не допускаш ЕЛЕМЕНТАРНИ правописни грешки , за да мога да съм сигурен в това , което съм ти прочел
2ро , ако исках само секс , нямаше да съм с нея повече от година , нали ?
3то имаш още годинки и акъл да натрупаш , за да наречеш себе си жена.. в момента си жалко подобие на това , което жена означава .. в момента си тъпа шундра най-общо и мило казано
4то - какво по дяволите значи това? :

racete v kba ste ailqka a?

bungle
02-17-2007, 08:00
Вие продължавате, а ?

Баааси... :smt005

02-17-2007, 08:01
xaxaxxaxaa...ooooo nemoga koi v momenta se pokazva kato tapa stisnata 6yndra aidee xoi se vapitai nqkade kak da se darji6 kam edno momi4e garanciq 4e zanapred takav nikoi
nqma te trae elemntarnik deto pi6e vav forum4eta aidee 4aooo nqmam namerreniq se nalivam s teb dostata4no jalko podobie na mom4e si

OtherDimension
02-17-2007, 08:03
xaxaxxaxaa...ooooo nemoga koi v momenta se pokazva kato tapa stisnata 6yndra aidee xoi se vapitai nqkade kak da se darji6 kam edno momi4e garanciq 4e zanapred takav nikoi
nqma te trae elemntarnik deto pi6e vav forum4eta aidee 4aooo nqmam namerreniq se nalivam s teb dostata4no jalko podobie na mom4e si

отивай да си гледаш сериалите ... с кривите ти представи освен да се възползват от теб , друго няма да правят "истинските момчета"
късмет в живота .. ще ти е нужен

п.с. скоро чакам тема в "Секс" : Моля ви хора , бременна съм !!

02-17-2007, 08:06
xaxaxaxa ti ako se nari4a6 istinsko mom4e vzemi se gramni ti kazax ve4ee ti si jalko podobie ako neznae6 endo vreme da si bil kavaler se e priemalo za majetsveno ti ne si ni6to ot tva togava zakvo govorim i moito mom4e povqrvai mi imam dosta pove4e akal ot teb da znaq kvo praq

OtherDimension
02-17-2007, 08:13
xaxaxaxa ti ako se nari4a6 istinsko mom4e vzemi se gramni ti kazax ve4ee ti si jalko podobie ako neznae6 endo vreme da si bil kavaler se e priemalo za majetsveno ti ne si ni6to ot tva togava zakvo govorim i moito mom4e povqrvai mi imam dosta pove4e akal ot teb da znaq kvo praq

ако за теб кавалер е човек , на който всички ласки са свързани с пари - като това за сметката , да ти купи дюнерче , да ти плати входа за дискотеката - значи си много пропаднала . Това , което аз съм направил за моето момиче , вярвай ми , никой няма да направи за теб:) А сега чао , нали си тръгваше ?

bungle
02-17-2007, 08:17
xaxaxaxa ti ako se nari4a6 istinsko mom4e vzemi se gramni ti kazax ve4ee ti si jalko podobie ako neznae6 endo vreme da si bil kavaler se e priemalo za majetsveno ti ne si ni6to ot tva togava zakvo govorim i moito mom4e povqrvai mi imam dosta pove4e akal ot teb da znaq kvo praq

Не те знам мъжко, женско ли си...
но си хипер ограничено същество
и дразниш със съществуването си.
Аааа женско си.
Добре, ще направиш добро на света, ако изчезнеш в дън земя.

Как може момиче да говори така ? Едно, че не можеш да пишеш.. и второ.. няма второ.
Любовта не е рози и платено кафе...

Princesata
02-17-2007, 08:23
За мене Свети Валентин е един обикновен нормален ден...защо само на тоя ден всички се сещат да обичат и да подаряват подаръци,през останалото време не се ли обичат,не си ли подаряват подаръци дори без повод просто така...за момчето може също това да си е обикновен ден и да е решил че не е нужно точно на този ден да ти показва колко те обича...колкото до сметката мисля че ти трябва да си я плащаш,той не е с теб да те издържа... Много тъпо си поступила като си го отрязала за нищо

02-17-2007, 08:26
abe koi vi govori za rozi male mnogo ste sme6ni seriozno mnogo xora sa pravili mnogo ne6ta za men iii mngoo ste zle be marlio i taq marlata sled nego doseq nikoga ne sam pozvolqvala mi pla6tat smetki i kafeta trise pati vi go kazax ma si govorim prosto ei taka za jesta ne e zadaljitelno tva se izrazi v pla6tane na smetkite sme6ni ste! seriozno v momenta kat nqkvi zay4nei papgali povtarqte ne6to bez dori da se zamislqte kvo govorite neka ti se padne na tebe takav ti go pojelavam ai seq ne me zanimavaite elementarni4kite te ei takia va6ki kat vas stranata ni e v takova polojenie drebni dy6i4ki aidee

bungle
02-17-2007, 08:28
abe koi vi govori za rozi male mnogo ste sme6ni seriozno mnogo xora sa pravili mnogo ne6ta za men iii mngoo ste zle be marlio i taq marlata sled nego doseq nikoga ne sam pozvolqvala mi pla6tat smetki i kafeta trise pati vi go kazax ma si govorim prosto ei taka za jesta ne e zadaljitelno tva se izrazi v pla6tane na smetkite sme6ni ste! seriozno v momenta kat nqkvi zay4nei papgali povtarqte ne6to bez dori da se zamislqte kvo govorite neka ti se padne na tebe takav ti go pojelavam ai seq ne me zanimavaite elementarni4kite te ei takia va6ki kat vas stranata ni e v takova polojenie drebni dy6i4ki aidee

Нали трябва да се заям за нещо, ма , ШЛЮХО.

OtherDimension
02-17-2007, 08:29
trise

продължавам да научавам нови думи от теб :roll: :lol:

strange__
02-17-2007, 11:31
abe koi vi govori za rozi male mnogo ste sme6ni seriozno mnogo xora sa pravili mnogo ne6ta za men iii mngoo ste zle be marlio i taq marlata sled nego doseq nikoga ne sam pozvolqvala mi pla6tat smetki i kafeta trise pati vi go kazax ma si govorim prosto ei taka za jesta ne e zadaljitelno tva se izrazi v pla6tane na smetkite sme6ni ste! seriozno v momenta kat nqkvi zay4nei papgali povtarqte ne6to bez dori da se zamislqte kvo govorite neka ti se padne na tebe takav ti go pojelavam ai seq ne me zanimavaite elementarni4kite te ei takia va6ki kat vas stranata ni e v takova polojenie drebni dy6i4ki aidee
Мърла на някой друг,ясно? (ако беше насочено към мен...)Нито ти говоря заучено,нито нищо...не съм казвала,че на тебе ти плащат входа в дискотеката и кафетата и не знам си още какво....не съм изтъквала,че ти е приоритет (не е било лично към теб поне) и не ми пожелавай никакъв,защото моят приятел е такъв-като има пари ще ми купи китка ей така,защото е решил,а не понеже е някакъв псевдо-празник,като поиска може да ми докаже,че ме обича без роза (която между другото е едно от най-гадните цветя,защото доста бързо увяхва) и не ми пука,че до сега ми е подарил нещо само за рождения ми ден и Коледа...не съм с него заради ш*баните му подараци,а заради това,което е той самия:!: И спор с тебе не може да се води....убиваш удоволствието с простотията си :wink:

HopeLesss
02-17-2007, 11:34
Колкото до парите... айде моля ви се една роза е 1-1.50лв. далеч не са много пари, явно просто не знае как да се държи с момиче и е стиснат даже.

Хах, при нас на Св. Валентин розите бяха по 5 лв. :shock:

По темата - може би си е просто такъв - стеснителен :roll: Знам ли, това че не ти е подарил нищо и не ти е купил подарък не е повод да го късаш. Има и друго - тоя празник не е български и може да не го чувства изобщо като празник и именно заради това да не ти го е честитил. :roll:

Bacard1
02-17-2007, 11:52
Дам наистина... до последно се надявах, че нещата ще потръгнат... че той ще спре да се държи като простак и да се прави, че не знае какво да прави на среща с момиче... но това вчера просто преля чашата.
Не стига, че не ми поднесе абсолютно нищо за празника, ами дори и не ми го честити!!!
За капак ме остави сама да си платя сметката, баш на празника! ](*,)
Не мога повече така, не издържам... това не е връзка, а изтезание. Хубаво, преглътнах факта че сама си плащам сметката. Преглътнах фатка, че не се виждаме с дни, ама това снощи... беше капака на простотията. Защо един път той не направи компромис със себе си, бе мамка му!? Толкова много ли исках?! Исках просто едно цвете, едно уважение... айде майната му на цветето, знам че е стиснат за пари... ама поне да ми беше честитил бе мамка му. :smt010
Той само твърди, че го е грижа за мен и, че ме харесва... но вече месец от както излизаме не ми го е показал.
Снощи бях много разстроена и му казах, че повече не искам да го виждам. Моли ме да му дам втори шанс, а аз му казах че достатъчно пъти му прощавах. :smt012 Според вас какво да направя?

ми ти си напраила квото трябва зарежи го и тва е...тои се държи като пълен идеот........!!!!

DeathRogue
02-17-2007, 12:45
1во не всички са длъжни да уважават този "празник" .. ако е така от къв зор ще ти го честити ?
следователно няма да ти купи нищо...
2ро ти си супер гадна пикла ... ИЗТЕЗАНИЕ е това ,че си плащаш сметките ? какво по-нормално от това дриско малка ... парите , които има той техните ги изкарват с пот на челото .. от какъв зор на тебе ще ти плаща сметките ? .. за да спесстиш парички за коланче нали ?
от такива като тебе ме е гнус и ме отвращават !


П.С. и ти , и тези отгоре сте материалистки и заслужавате да си гниете сами до края на живота
:lol: Dobre go kaza ;) Sveti Valentin ne e pravoslaven praznik a katoli4eski mn qsno 4e nqma da ti go 4estiti...

sexy_momi4e
02-17-2007, 12:46
вие ще разберете ли ,че за много момчета този празник не съществува !
този празник е такъв , в католическите страни
БЪЛГАРИЯ НЕ Е ТАКАВА -> това не е български празник !
всичко е въпрос на принципи !
не стига ,че има 8 март , а сега и на тая измишльотина подаръци искате
, нагли същества такива!
Аз съм с момиче от над 1 година , но това ,че не съм и подарил цветя , не значи ,че не я обичам .. и тя го осъзнава . разликата е ,че е на 18 , а не пикла на 13-14
14 февруари е ден на виното и българските винари , а не ден на к*рвите - материалистки

da suglasna sum do nqkade s tova,moje bi toi ne e ot tezi koito za4itat praznika,no ako e taka pone e trqbvalo da ti kaje,zatova mislq 4e prosto ne e djentalmen

Amayo
02-17-2007, 13:01
Дам наистина... до последно се надявах, че нещата ще потръгнат... че той ще спре да се държи като простак и да се прави, че не знае какво да прави на среща с момиче... но това вчера просто преля чашата.
Не стига, че не ми поднесе абсолютно нищо за празника, ами дори и не ми го честити!!!
За капак ме остави сама да си платя сметката, баш на празника! ](*,)
Не мога повече така, не издържам... това не е връзка, а изтезание. Хубаво, преглътнах факта че сама си плащам сметката. Преглътнах фатка, че не се виждаме с дни, ама това снощи... беше капака на простотията. Защо един път той не направи компромис със себе си, бе мамка му!? Толкова много ли исках?! Исках просто едно цвете, едно уважение... айде майната му на цветето, знам че е стиснат за пари... ама поне да ми беше честитил бе мамка му. :smt010
Той само твърди, че го е грижа за мен и, че ме харесва... но вече месец от както излизаме не ми го е показал.
Снощи бях много разстроена и му казах, че повече не искам да го виждам. Моли ме да му дам втори шанс, а аз му казах че достатъчно пъти му прощавах. :smt012 Според вас какво да направя?
Аз имам един въпрос - а ти беше ли му купила нещо? :roll:

Kianna
02-17-2007, 13:02
1во не всички са длъжни да уважават този "празник" .. ако е така от къв зор ще ти го честити ?
следователно няма да ти купи нищо...
2ро ти си супер гадна пикла ... ИЗТЕЗАНИЕ е това ,че си плащаш сметките ? какво по-нормално от това дриско малка ... парите , които има той техните ги изкарват с пот на челото .. от какъв зор на тебе ще ти плаща сметките ? .. за да спесстиш парички за коланче нали ?
от такива като тебе ме е гнус и ме отвращават !


П.С. и ти , и тези отгоре сте материалистки и заслужавате да си гниете сами до края на живота




=D> =D> =D> ЕВАЛА !

Ако ти беше купил подарък,цвете и ти беше платил сметката сега щеше ли да си влюбена ?

CrazyWitch
02-17-2007, 13:11
Отностно някой постове пуснати преди моя.. които обявяват момичето за материалистка... бих казала, че не е такава, а просто ще и е много по-добре да си делят сметката например!!!
Да не би пък нейните родители да бачкат за да му плаща неговите сметки?
Просто трябва да има баланс.
Празника може и да е католически, но защо тогава въе всеки магазин преди 14/02 се намират някакви сувенирчета символизиращи любовта.
Според мене.. едно момче и момиче .. чувстващи се влюбени биха си изкарали един Св.Валентин ... винаги когато си иска, но пък защо и да не е на 14/02? Така де..

По темата:

И аз изкарах един такъв подобен Св.Валентин, но ако приятеля ми по-принцип е чак толкова стеснителен.. нямаше да издържа.
По-добре сега отколкото после..
Иначе сама си прицени колко го харесваш и т.н.
Защо да си слагаш главата в торбата, щом това е само началато, ако наистина си решена да скъсаш с него явно и не го харесваш чааак толкова много... Може и да го пропуснеш.

Page_Plant
02-17-2007, 13:26
Абе вие ще разберете ли, (към момчетата се обръщам), че това е важен ден за една жена!
Както за вас е важно да се напоркате неимоверно много, така и жената иска малко внимание в този ден!!! И не ми излизайте с номера, че бил католически празник... дрън, дрън... Като не ни уважавате "лиготийките", ходете с мъже!!! Всяка жена иска да се чувства специална, на този ден... обичана. Ами представете си как се е чувствало въпросното, момиче когато е виждало връстничките му с цветя и други подаръци, а тя дори едно "обичам те" не е получила.
Не плаща, сметката (абсолютно всеки джентълмен трябва да се бръкне за 30 стотинки - това не са много пари и вместо да ги даде за цигари и алкохол да ги даде, за уж обичаното от него момиче, така че стига сте ми скачали, че били много пари!!! И тук изобщо не става дума, за парите - а за едно простичко уважение!!! или може би момичето е трябвало да му влезе в положението, че няма пари и тя да почне да му плаща сметките, от съжаление?! Щом си тръгнал да сваляш едно момиче - ще спазваш етикета, ако ти се свидят 30 ст. и предпочиташ да си ги изпоркаш (защото съм сигурна, че въпросното момче би предпочело, да ги изпие или изпуши, пред това да ги задели за нея), значи не си дорасъл да излизаш с момичета!
Ами.... той сметката не й е платил... тя подарък очаква... хах
Между другото - момичето не е задължено да поднася подаръци. Тя трябва да е тази, която да бъде ухажвана, обичана, глезена...
Накрая стигнахме до извода, че тя просто си губи времето с тая утрепка. Това е. Зарязвай го и не си трови нервите. Отдавна е трябвало да го направиш.

NeNo_pz
02-17-2007, 13:29
Определено пича е :smt017 :smt011 Зарежи го, само като разбрах за сметката че не я е платил.. Как може такова безобразие.. Лично аз никога не бих го направил.. :smt011 Не, не просто тоя е безобразник ](*,)

gangbang
02-17-2007, 15:03
А бе за сметката да се плаща или не, не би трябвало да стои на дневен ред. Никой не е длъжен да тарантути другия. Както вече казах, особено ако разчита на пари от мама и тате (джобни), а не си ги е изкарал сам.

BuBi008
02-17-2007, 15:23
Ole boje vie tazi tema q napravihte svetoven problem. I kakvo ot tova ne i e podaril nishto i ne se e oharchil za neq . Emi izvinqvai mnogo vie ste bili zaedno samo 1 mesec ... az kato napravih 1 mesec s priqtelqt mi ne iskah da mu priema podaryka z arojdeniqt mi den pak kamoli da mi plashta toi smetkite. Che nali i toi trqbva da te opoznae da znae koga iskash nesjnost romantika ... i koga iskash da si seriozna . Emi toi ot kade d aznae che tozi praznik e tolkova vajen za teb . Za men lichno ne e vapreki che vse pak shtqhme da idem na vecherq no dori ne se i vidqhme .. zashtoto si imashe prichini s kolatat. A tova kolko chesto se vijdate ... emi ne e zaduljitelno vseki den da si s gadjeto ( ne sym taiz koqto da go kaje ama) a pak i ima vreme dokato veche stane vreme da iskate da budete zaedno vseki boji den . Prejivei go golqma rabota i ne stava vapros dali uvajavash sebe si ... a kak mislih po tozi vapros. I az uvajavam sebe si no znam koga e prekaleno da podarqvali sa mi no veche en iskam naradvah se na takiv neshta shte ti doide i na teb vremeto ima vsqkakvi muje . A zashto toi trqbva da si promeni misleneto a ne ti ?! A za smetkatata prosto trqbva da se razberete vapreki che az go namiram za normalno to e vse taq dlai shte se reduvate ili shte si plashtate po otdelnu. Nito ti si prava nito toi! Prejivei go ne e svetoven problem!

assd
02-17-2007, 15:56
хаха баси нещастника, аз по принцип се чувствам ядски неловко ако момиче иска да си плати сметката или да делим, затва винаги изчаквам да отиде до тоалетната и тогава плащам , тактика малко :D

пп заеби го тоя

Faflichkaa
02-17-2007, 19:38
Awe hora tva e Sveti Valentin.edna jena jelae kolkoto i da e malko poove4e uvajenie na tozi den-edna kitka kvo tolkoz-1-2 lv e ako ne podari6 na priqtelkata to kvo zna4i?egati mom4eto,a pak tva da ne ti plati smetkata ve4e e unizitelno za nego...neznam...no ne mislq 4e tva e doraslo mom4e

вие ще разберете ли ,че за много момчета този празник не съществува !
този празник е такъв , в католическите страни
БЪЛГАРИЯ НЕ Е ТАКАВА -> това не е български празник !
всичко е въпрос на принципи !
не стига ,че има 8 март , а сега и на тая измишльотина подаръци искате
, нагли същества такива!
Аз съм с момиче от над 1 година , но това ,че не съм и подарил цветя , не значи ,че не я обичам .. и тя го осъзнава . разликата е ,че е на 18 , а не пикла на 13-14
14 февруари е ден на виното и българските винари , а не ден на к*рвите - материалистки

Приемете го


Има хора , които го почитат тоя празник - тяхна воля
но не карайте едно момче да си престъпи принципите и усещанията заради вашите такива
Podkrepqm te za tova koeto kazva6, no ne e nujno da obijda6 drugite vseki si ima sobstveno mnenie. Nie s moq priqtel daje za praznika ne uspqhme da se vidim, no 2 dena po-kysno si pihme vinci v zadu6evna kompaniika v edna kvartalna kry4mi4ka. Kogato boi4a6 daden 4ovek nqma zna4enie dali e Sveti Valentin, ti pokazva6 liubovta si prez cqloto vreme i ne sa nujni razni podaryci, za da se dokazva tova.
A po temata: Tova koeto e napravil na praznika ne dokazva ni6to. No ako se dyrji studeno s teb ili "prosta6ki" zna4i nqma smisyl da prodyljava6 6tom ne ti e priqtno. I posledno edin vypros kym avtorkata: Za6to smqta6 4e trqbva da ti pla6ta smetkata? Po sy6tata logika za6to ti ne mu q plati6, nali e praznik #-o

vivian
02-17-2007, 19:44
za6to mn hora si mislqt 4e mom4eto trqbva da pla6ta smetkite zadaljitelno?tva e glupavo.ok praznik moje da e bilo,no na men mi e mn tapo priqtelqt mi d ami pla6ta smetkata kogato i da bilo!toi sa6to e na djobni pari,ne mi e priqtno da me izdarja kato postoqnno mi pla6ta smetkite.neudobno mi e da mi q plati dori edin pat!
a v tvoq slu4ai ti sama preceni:1vo priqtelqt ti moje da ne obi4a praznikat Sv. Valentin i da ne go s4ita za praznik.t.e. po tazi logika moje zaradi toav d ane ti e kupil podarak,cvete ili t.n.
no ako toi se darji taka postoqnno.zareji go ne se zanimavai.100% 6te si

dqfol4e
02-17-2007, 19:46
Какво???? :-k не ти е подарил нищо и не ти го е 4еститил дори...и на тва се вика мом4е...мила ще си намериш друг.Правилно си постъпила като си му казала 4е не искаш да го виждаш.Заеби го ;)

JoeBanana
02-17-2007, 19:49
пак като не е дошъл с хyя в ръка.... :mrgreen:

POLA^_^
02-17-2007, 19:52
Дам наистина... до последно се надявах, че нещата ще потръгнат... че той ще спре да се държи като простак и да се прави, че не знае какво да прави на среща с момиче... но това вчера просто преля чашата.
Не стига, че не ми поднесе абсолютно нищо за празника, ами дори и не ми го честити!!!
За капак ме остави сама да си платя сметката, баш на празника! ](*,)
Не мога повече така, не издържам... това не е връзка, а изтезание. Хубаво, преглътнах факта че сама си плащам сметката. Преглътнах фатка, че не се виждаме с дни, ама това снощи... беше капака на простотията. Защо един път той не направи компромис със себе си, бе мамка му!? Толкова много ли исках?! Исках просто едно цвете, едно уважение... айде майната му на цветето, знам че е стиснат за пари... ама поне да ми беше честитил бе мамка му. :smt010
Той само твърди, че го е грижа за мен и, че ме харесва... но вече месец от както излизаме не ми го е показал.
Снощи бях много разстроена и му казах, че повече не искам да го виждам. Моли ме да му дам втори шанс, а аз му казах че достатъчно пъти му прощавах. :smt012 Според вас какво да направя?
ХАхАхаахахАхАхА Гадна,пропаднала,лигла...."Преглътанала факта,че сама си плаща сметката"..,......леле как ме издразни....ти луда ли си?!Длъжно ли е момчето да те издържа,ма!?Човека не уважава празника..не го празнува...логично е да не ти го чистити или да не ти подари нещо,,,,Ти що не празнуваш Ханука?! #-o Ти под среща какво разбираш?!Нека позная...излизате=>ти си поръчваш от най-скъпото,в най-скъпото кафе=>той ти плаща сметката=>ти си доволна,че момчето и сигурна,че си със заможно момче,което "не е стиснато.."....леле................. :smt019

Bacard1
02-17-2007, 19:58
Дам наистина... до последно се надявах, че нещата ще потръгнат... че той ще спре да се държи като простак и да се прави, че не знае какво да прави на среща с момиче... но това вчера просто преля чашата.
Не стига, че не ми поднесе абсолютно нищо за празника, ами дори и не ми го честити!!!
За капак ме остави сама да си платя сметката, баш на празника! ](*,)
Не мога повече така, не издържам... това не е връзка, а изтезание. Хубаво, преглътнах факта че сама си плащам сметката. Преглътнах фатка, че не се виждаме с дни, ама това снощи... беше капака на простотията. Защо един път той не направи компромис със себе си, бе мамка му!? Толкова много ли исках?! Исках просто едно цвете, едно уважение... айде майната му на цветето, знам че е стиснат за пари... ама поне да ми беше честитил бе мамка му. :smt010
Той само твърди, че го е грижа за мен и, че ме харесва... но вече месец от както излизаме не ми го е показал.
Снощи бях много разстроена и му казах, че повече не искам да го виждам. Моли ме да му дам втори шанс, а аз му казах че достатъчно пъти му прощавах. :smt012 Според вас какво да направя?
ХАхАхаахахАхАхА Гадна,пропаднала,лигла...."Преглътанала факта,че сама си плаща сметката"..,......леле как ме издразни....ти луда ли си?!Длъжно ли е момчето да те издържа,ма!?Човека не уважава празника..не го празнува...логично е да не ти го чистити или да не ти подари нещо,,,,Ти що не празнуваш Ханука?! #-o Ти под среща какво разбираш?!Нека позная...излизате=>ти си поръчваш от най-скъпото,в най-скъпото кафе=>той ти плаща сметката=>ти си доволна,че момчето и сигурна,че си със заможно момче,което "не е стиснато.."....леле................. :smt019

мнмн ама мнмн си права сажалявам за предното мнение ...не беше вярно ся се позамислих по сериозно....ти вено си мнм тъпа как можеш да очакваш да ти частити като не го празнува.....!?!!?!!??!ти си мнм митана МА мършо ти се имаш не неква принцеса ВЕ тои да не е син на Родфелер хубао някои път тряаа да се плати сметката на момичато ама ......пфффф ьхаьхах ти ко напраим МА....лигла смотана....надута си ама мнмн...земи та си намери некои като теб остаф момчето намира....!!!Патака смотана

Kraken
02-17-2007, 20:06
Дам наистина... до последно се надявах, че нещата ще потръгнат... че той ще спре да се държи като простак и да се прави, че не знае какво да прави на среща с момиче... но това вчера просто преля чашата.
Не стига, че не ми поднесе абсолютно нищо за празника, ами дори и не ми го честити!!!
За капак ме остави сама да си платя сметката, баш на празника! ](*,)
Не мога повече така, не издържам... това не е връзка, а изтезание. Хубаво, преглътнах факта че сама си плащам сметката. Преглътнах фатка, че не се виждаме с дни, ама това снощи... беше капака на простотията. Защо един път той не направи компромис със себе си, бе мамка му!? Толкова много ли исках?! Исках просто едно цвете, едно уважение... айде майната му на цветето, знам че е стиснат за пари... ама поне да ми беше честитил бе мамка му. :smt010
Той само твърди, че го е грижа за мен и, че ме харесва... но вече месец от както излизаме не ми го е показал.
Снощи бях много разстроена и му казах, че повече не искам да го виждам. Моли ме да му дам втори шанс, а аз му казах че достатъчно пъти му прощавах. :smt012 Според вас какво да направя?
ХАхАхаахахАхАхА Гадна,пропаднала,лигла...."Преглътанала факта,че сама си плаща сметката"..,......леле как ме издразни....ти луда ли си?!Длъжно ли е момчето да те издържа,ма!?Човека не уважава празника..не го празнува...логично е да не ти го чистити или да не ти подари нещо,,,,Ти що не празнуваш Ханука?! #-o Ти под среща какво разбираш?!Нека позная...излизате=>ти си поръчваш от най-скъпото,в най-скъпото кафе=>той ти плаща сметката=>ти си доволна,че момчето и сигурна,че си със заможно момче,което "не е стиснато.."....леле................. :smt019


Мноу ясно съгласен съм с Пола а също и със Seizure of Power :-D


АА моля ви махнете тая тема че се дразня секи път когато я погледнаа ](*,)

LO6IQ
02-17-2007, 20:17
хаха хаха хаха ! ! !
:arrow: Идва на Св.Валентин с празни ръце
:arrow: Не ти честити праазника
:arrow: Казва че те харесва ,но не го показва
:arrow: Оставя те да си платиш сметката
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: ЧЕ Е ПЪЛЕН ИДИОТ !!! :twisted:

LO6IQ
02-17-2007, 20:23
ХмХмм... като се замисля проблема май е в автора на темата ..
ПОЛА напълно съм съгласен с теб .
Момчето не е длъжно да ти плаща сметката .
Не е длъжен и да ти честити ако не празнува празника . Ама що ли няма да го празнува .. :-k
Е и ние не празнуваме Рамазан Байрям хахха

gery_to
02-17-2007, 20:32
1-во момчето не е длъжно да ти плащта сметките,тва че ти си научена така си е твой проблем.Колкото до това че си се засегнала задето не ти е честитил- да тъпо е но пък може да си има своите причини както казаха другите.

Amayo
02-17-2007, 22:12
пак като не е дошъл с хyя в ръка.... :mrgreen:
Е то си го пише кристално - "дойде с ръцете в джоба" - кви си мислиш че са правили там? Все пак е денят на любовта, а любов не можеш да правиш без мазен к-ур вали така. Демек момчето си е било в час и изобщо не е виновен че не е знаел че трябва вместо любов да дава е трябвало пари да дава. Курвиииии върнете ми паритееееее
аз ще ви върна ебанетоооооооооо.

zz
02-17-2007, 22:25
Я кажи ти какво му подари?

Amayo
02-17-2007, 22:30
Я кажи ти какво му подари?
Е аз питах преди три страници същият въпрос ама никой не посмя и да ми го уважи поради неизвестни за мен причини. :roll:

sexy_momi4e
02-18-2007, 08:12
пак като не е дошъл с хyя в ръка.... :mrgreen:
Е то си го пише кристално - "дойде с ръцете в джоба" - кви си мислиш че са правили там? Все пак е денят на любовта, а любов не можеш да правиш без мазен к-ур вали така. Демек момчето си е било в час и изобщо не е виновен че не е знаел че трябва вместо любов да дава е трябвало пари да дава. Курвиииии върнете ми паритееееее
аз ще ви върна ебанетоооооооооо.


Trqbva li da ste tolkova brutalni ne se govori za e*ane,a za jest

02-18-2007, 09:37
Ox ne nemoga q prestanete elementarni stee basi za kvi goelmite smetki golmiete problemi maina go napraxite tva gvori za 4oveka 4e e tsinat i drebnav 4e e egoist i se prai na interesen golemiq majkar li kvo .tq 6t mu varvi zad gaza toi 6te i vika''vrii ma'' nikoi sebeyvajava6to s emomi4e nqma da go napravi zatva prosto se gramenete s teq izvodi ne go praznyval neznam si kvo kato ne go praznnyva 6to ne go e yto4nil po-rano i da i kaje 4e za nego tova ne e praznik a q ostavil da o4akva ne6to zatva s toq nomer hi4 ne izlizaite ...izvoda toq si e epalen prostak ii zaslujava edin 6yt!

Jessika_MG
02-18-2007, 13:10
Мм, като цяло май темата си пада доста попресилена. Св. Валентин .. айде моля ти се, ти на колко си ? на 14-15 ? Защо още се хващате на глупости, нито празника е наш, нито нищо .. Все 1 тва е единствения ден, в който можеш да покажеш на даден човек колко значи за теб...
А щом момчето се изявява цял месец като кретен, какво очакваш? Нито цветето, нито подарък, нито измисления католически празник са важни. Не може да очакваш от някой да бъде нещо, което никога не е бил! Може би си просто много наивна.. За сметката нещата са доста относителни, за това няма да ги коментирам. Чудя се само, защо си се заблуждавала цял месец? Сега се оплакваш от една твоя грешка...

#YoU MuSt DiE#
02-18-2007, 13:26
Ох и на мне ми се е случвало с тая разлика че ас го търпях половин година както и да е за сметката не е толкова фатално ам ада не ти честити и празника на мен бифшото ми гадже ми го честити 3 пъти :-D амм равилно си постъпила той едва ли ще се промени и при още 10 шанса ако много го обичаш опитаите пак ама ако можеш бес него по-добре оставете нещата така... :cry:

pampers
02-18-2007, 13:39
заебавай го без да се колебае6...явно не те е заслужавал :wink:

DJ MiLeN
02-20-2007, 12:26
Хей мойто дете ти в едно момче материялното ли търсиш?Не мога да разбера повечето момичета казват че не търсят материалното в дадено момче,а като не ви платят сметката и не ви подарят нещо на тоя измисления празник Св.Валентин и веднага започвате идиот селянин и прочие до 9-то коляно.Да наистина гадно е това което е направил до някаде.Кофтито е че не ти е честитил празника,а колкото до сметката мисля че не е длъжен.Аз пък толкова яко си изкарах на 14-сти направо си умрях от кеф.Нямах гадже но си излизах с една сладуранка заформяше се нещо прекрасно.Казах и че ще излезем но няма да празнуваме св. валентин,а трифон зарезан и тя се загласи.Излязохме си вечерта ходихме на ляво на дясно като се видяхме и честетих празника гушнах я отидохме на кафе след това отидохме до тях изпратих я и се прибрах в нас и няма и седмица след това станахме гаджета и всичко си ние 6.Мойто дете явно тоя пич не е за теб.Така че савета ми е бий му шута и да не ти пука.Поне аз така направих с бившата си приятелка.Почти същото като твоето само че проблем с сметките и подаррците нямаше проблем :lol: просто момичето много ме лъжеше :---) и на края ме изкара виновен за края на нашата връзка.Така че не се колебай ами бий му шута!

Cosmos
02-20-2007, 12:27
аз като и подарих нищо не й попречи да ме зареже на следващия ден като беше толкова сдухала че незнаеше какво да каже а и вадех думите с ченгели

XNRG
02-20-2007, 12:52
Я кажи ти какво му подари?
Е аз питах преди три страници същият въпрос ама никой не посмя и да ми го уважи поради неизвестни за мен причини. :roll:
искам и аз да чуя :-D :-D :-D :-D :-({|=

Gravity^of^love
02-20-2007, 14:32
о мале..ако питаш мен дай му още един шанс търпяла си 1 месец..още седмица най-много нищо няма да ти стане..а ако не се промени покажи му вратата..
аз на Св. Валентин таман мина 12 и пращам смс-чета с текст "Обичм те!" и някви мили неща и я познай..получавам следното съобщение "Спъ бе! и аз те обичам!"....смятай..ест после се реваншира ама ..как сам се ядосвала същата вечер и от яд не можах да заспя..не го оставих така де..размина се само със "СПИ!..е тва е..човека да не иска да е мил с тебе!!!"...след което като бях на училище дойде време за неговия реванш..беше мн мил няма какво да спорим..ама получи "На училище съм БЕ!"..и натам др неща му писах..
тъй че изобщо не се впечатлявай..момчетата тва 14 го нямат за нищо..мойта любов не знае че на 14 е трифон зарезан камо ли св. валентин..много е зле с датите

LO6IQ
02-20-2007, 19:55
ПФФФФФФФФФФФФФФ!!!Разкарай го тоя!Не стига че едно цвете не ти е купил ами и те е накарал сама да си платиш сметката!!!

БОЖЕ ?!? КАК Е МОГЪЛ ?! КАК ТАКА НЕ Е ПЛАТИЛ СМЕТКАТА ? СЕЛЯНИН , МАЛОУМНИК , НЕЩАСТНИК , ИДИОТ , КРЕТЕН , БОКЛУК !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КАК МОЖЕ ДА ИМА ТАКИВА МОМЧЕТА.........


..еми има и те презират к*рви като теб !
OTHER DIMENSION , ПОЗДРАВЯВАМ ТЕ :!: =D>

LO6IQ
02-20-2007, 20:06
А защо ние трябва да ви плащаме сметките .. ?
Има такива момичета със богати родители .. и както казва баща ми :,,и в гъза си пари имат" ходят на даскало със по 10 лева на ден .. копуват си каквото им скимне .. има и момчета който се чудят как да си съберат парички за хамбургер .. Защо пък момичето да не плаща сметката ? така ще мога да ям колкотто си искам , ще си поръчвам от най скъпия сладолед и палачинка с шоколад (хаха шегичка :-D ).. то така вие момичетата много на аванта я карате .. аа сега ще си събера паричките да си купя нови дънки ,а тои глупака нека плаща .. има и такива ,дето само се лепват на богати с тази цел. :-s

Digital
02-20-2007, 20:25
Абе мамка ви, 14-ти отдавна мина кво продължавата да пишете в тъпата тема за джобовете. :smt013


А защо ние трябва да ви плащаме сметките .. ?
Има такива момичета със богати родители .. и както казва баща ми :,,и в гъза си пари имат" ходят на даскало със по 10 лева на ден .. копуват си каквото им скимне .. има и момчета който се чудят как да си съберат парички за хамбургер ..

Ми щото така е прието, и да ревеш и да не ревеш се тая. Поне не кървиш секи месец и не пикаеш клекнал. А да и ше пораснеш голям и силен а нема да си останеш слаб и дребен. Тва достатъчно ли е ? :-D
Шегуувам се шегуувам се, сега да не ме линчувате... просто пак проблеми с тъпата приятелка. :smt013

02-21-2007, 10:29
Боже, Боже ти нормална ли си ми кажи?!?!?!
Свети Валентин е празника на ВЛЮБЕНИТЕ. Ти кво очакваш? За един месец да се влюби в тебе и да ти поднесе света на тепсия? Много ме дразните децата като говорите такива малоумни простотии!!! Вземи се замисли малко кво приказваш, че се излагаш!

И защо пък си решила, че мъжете задължително тряа да плащат сметката?!?!?!?! е тва вече направо ме вбеси! всеки си плаща за себе си - така е най-правилно!
Когато излезна с ново момиче и в края на "срещата" ми пусне тоя абсурден молещ да платя сметката поглед, си плащам свойто и си заминавам без да обяснявам и без повече да се занимавам с нея! Не е въпрос на стинатост, а на принципи! Черпенето е с повод, а не щото сте се родили с дупка отдолу!!!

Ако бях на мястото на въпросното момче, и разбера кви ги мислиш, щях да те зарежа моменталически.

fosi
02-21-2007, 10:30
Боже, Боже ти нормална ли си ми кажи?!?!?!
Свети Валентин е празника на ВЛЮБЕНИТЕ. Ти кво очакваш? За един месец да се влюби в тебе и да ти поднесе света на тепсия? Много ме дразните децата като говорите такива малоумни простотии!!! Вземи се замисли малко кво приказваш, че се излагаш!

И защо пък си решила, че мъжете задължително тряа да плащат сметката?!?!?!?! е тва вече направо ме вбеси! всеки си плаща за себе си - така е най-правилно!
Когато излезна с ново момиче и в края на "срещата" ми пусне тоя абсурден молещ да платя сметката поглед, си плащам свойто и си заминавам без да обяснявам и без повече да се занимавам с нея! Не е въпрос на стинатост, а на принципи! Черпенето е с повод, а не щото сте се родили с дупка отдолу!!!

Ако бях на мястото на въпросното момче, и разбера кви ги мислиш, щях да те зарежа моменталически.

vvs_go
02-21-2007, 20:56
ami vij naistina li misli6 4e edno cvete 6te opravi ne6tata da te svetna az podarih buket 7 4erveni rozi po kurier a tq samo mi pisa po skype mersi no nqma6e nujda tolkova i se svide6e edin sms ili da mi se obadi a da ne govorim 4e az po4nah 4ata :(

muhlqsal_4orap
02-22-2007, 10:49
и както казва баща ми :,,и в гъза си пари имат"
а с баща ти дебнете ли ги отзад в очакване да пръднат?

Черпенето е с повод, а не щото сте се родили с дупка отдолу!!!

я не ми пробутвай съжаление, на вас ви е екстра като има кво да ви опъва кожата и да нямате бръчки, нали :evil:

_candy_girl_
02-23-2007, 10:15
значи щом не ти е платил сметката и не ти е купил нищо значи е простак така ли?еее как ги мразя такива като тебе "ми тои не ми плаща сметката аууу простак" човека не е длъжен да ти я плаща бе земи порасни малко ако бях на негово място щях да ти хвърля една гора бои...незнам вече какво да кажа според повечето от вас ако един човек те харесва значи тряа да ти плаща сметката да ти казва абсолютно постоянно че те обича и да стои постоянно до тебе ама като стои до вас и после офкате "ама тои не са отлепя от мене" абе и вие не знаете какво искате :smt019

malka_sladuranka
02-23-2007, 10:34
Доста убидно от негова страна. Аз също бих се убидила, ако приятелят ми не ме беше уважил поне малко.
П.С Не ми е за парите, имам пари, но мисля, че на 14ти, 8ми март и подобни празници, би могъл да ми плати сокчето, когато аз имам повод- рожден ден, шофьорска книжка и т.н аз плащам. Така, че майната им на шибаните пари./гледайте, накарахте ме да използвам и цинични думи :evil:/ Важен е жеста. Да, св. Валентин е католически празник, но е факт че на тази дата заведенията са пълни, факт е, че във всеки магазин има плюшени сърчица и е факт, че се купуват. Така, че тъжно е само ти да не получиш и капка внимание.

02-23-2007, 10:49
oxx stiga s taq tema ve4e ne mi ostanaxa dumi da sporq zaglsna sam s momi4to preid men tva e jast izqdaxa vi pari4kite ve4e stisnati mom4enca pak iskate posle ,momi4eto vsi4ko prvai za vas d avi podarqva podarci da spi s vas da e mila da se razbira s priqtelite vi da e s perfectan viziq i po vazmojnsot i ymna i vsi4ko i se skapvame za da sme takiva a aviq kvo mislete se za golqmata rabota ..minaliq den nai dobrata mi priqtelka bila s eidn na kafe za vtroi pat parviq pat kogat izlezli donesli smetkata i tq izvadila pri i platila i za dvamata i oniq ni6to izob6to ne si naprail ostata dori da kaje 4e 6te plati i negovata polovina na drygiq den sa6ttata rabota platila pak i negovata smetka eee kav e toq qq se razkraite viq ste stanali 4isti putki majete razbiram ne vi se pla6ta dori i na 14 fev edno sok4e ama da pla6tame i va6te nestiga 4e vsi4kite pederasi stanaxa aiii molq vi se

anonymous485803
02-23-2007, 12:55
Много нападнахте момичето. Според мен тя не е виновна. Просто има такава ценностна система и така са я възпитали. Дължи се на средата в която расте. Свикнала е да излиза с батковци, които я черпят пък тя да им се издължава в натура. Не й се сърдете. От друга страна по никакъв начин не оправдавам постъпката и поведението на момчето. Дори и да не признава този празник, поне е можел да се държи по-мило и по изключение да плати поне този път.
Знаете ли, аз имам една теория, че понякога любовта си е честа бартерна сделка. Когато я споделих тук обаче преди време /ето вижте:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=60096&postdays=0&postorder=asc&start=30&sid=f2d4abfc7d5abc20efbdc9f783b15747/ бях нападнат от доста момичета, най-вече от небезизвестната тук Готина мацка, които ми наприказваха куп неща от рода на "Щом си мъж, значи трябва да изкарваш достатъчно пари, за да има възможността да излиза и контактува с жени. Никоя жена няма да се хване с мъж, който не предлага нищо, не става въпрос толкова заради материалната страна на нещата, а за това, че един мъж, ако е способен има възможността и да изкарва достатъчно пари."; "Не казвам,че правилно да чакаш всичко на готово и да си търсиш спонсор едва ли не,докато обикаляш по фризьорските салони и кафетата.Но коя нормална,зряла жена ще се обвърже с някой,който няма перспектива,не е деен,задоволява се с малкото,което има и не върви наникъде.Какво семейство можеш да създадеш?Докато си млад,нищо освен чувствата ти няма значение.Когато сметките за ток,телефон,наем,бебе,кола и т.н. завалят ти става ясно,че само с чувства не се създава дом,или се създава” “една любов само къща не храни и че колкото и силна да е тази любов, ако нямате пари да си платите парното започват проблеми, скандали и т.н.” ; “Според мен ако един мъж е умен и способен, може да изкарва пари, може да сваля жени.”, “Мога да ти кажа, че повечето жени харесваме умните и способните мъже, а такива обикновено съвсем естествено имат и достатъчно пари,”

И така, милите момичета наистина мисля, че до известна степен имат право. Не всички /ако ми прочетете поста ще видите, че съм дал и противоположни примери/, но повечето момичета в БГ са с нагласата, че някои ще ги съпортва цял живот пък те ще си седят и ще си чешат ки..риците, както казва Кембълът.
Честно казано и на мен ми е писнало от някакви мърли, които ме питат дали съм си изплатил апартамента, каква кола карам, колко ми е заплатата и т.н. Заради това предпочитам да живея сам и когато ми се приискат плътски съпреживелици, да отида на правилните места, да си платя и да бъда перфектно обслужен.
И като за финал искам да ВИ кажа да не се сърдите на авторката на темата. Не е единствена, много са като нея, просто така е възпитана.

malka_sladuranka
02-23-2007, 13:24
А вие не сте ли се замисляли, че това момиче пуска темата след поредица от гадни постъпки, безразличие, невнимание и така нанатък. Може би се е надявала, че на празника ще бъде различно, ще излезнат, ще и подари цвете, ще се държи като кавалер и ще даде 2лева за нея. И вие озлобени хора взехте, че се захванахте за тези 2 лева, които вместо да даде за нея е дал за цигари... Мисля, че веднъж в годината всеки може да отдели 2 лева за приятелката/ приятеля си. Вместо да и дадете съвет, вие я нападнахте защото иска малко внимание.

02-23-2007, 13:39
da mnogo qsno zatva gvorim tapo e taka vsi4ki sa se vmania4avet maina kat 4eli kvo li iskala ve4e

anonymous485803
02-23-2007, 13:39
А вие не сте ли се замисляли, че това момиче пуска темата след поредица от гадни постъпки, безразличие, невнимание и така нанатък. Може би се е надявала, че на празника ще бъде различно, ще излезнат, ще и подари цвете, ще се държи като кавалер и ще даде 2лева за нея. И вие озлобени хора взехте, че се захванахте за тези 2 лева, които вместо да даде за нея е дал за цигари... Мисля, че веднъж в годината всеки може да отдели 2 лева за приятелката/ приятеля си. Вместо да и дадете съвет, вие я нападнахте защото иска малко внимание.

Съгласен с с тебе, но ако найстина има поредица от гадни постъпки, безразличие, невнимание и така нанатък явно тя е голяма балама да е още с него и да очаква нещо различно на Св. Валентин.

02-23-2007, 13:50
ee da ama kat si go xaresva6 to nepita mngo priqtelki taka mogat s aplani prostaci ama vse ne s eosmelqvat da sksat vse se nadqvat se promenqt ne6tata normalno se nadqva

malka_sladuranka
02-23-2007, 14:29
А вие не сте ли се замисляли, че това момиче пуска темата след поредица от гадни постъпки, безразличие, невнимание и така нанатък. Може би се е надявала, че на празника ще бъде различно, ще излезнат, ще и подари цвете, ще се държи като кавалер и ще даде 2лева за нея. И вие озлобени хора взехте, че се захванахте за тези 2 лева, които вместо да даде за нея е дал за цигари... Мисля, че веднъж в годината всеки може да отдели 2 лева за приятелката/ приятеля си. Вместо да и дадете съвет, вие я нападнахте защото иска малко внимание.

Съгласен с с тебе, но ако найстина има поредица от гадни постъпки, безразличие, невнимание и така нанатък явно тя е голяма балама да е още с него и да очаква нещо различно на Св. Валентин. Но любовта е сляпа. Правят се компромиси, но авторката явно е прекалила с тях..

DeSiTo0o
02-23-2007, 15:17
лелеее.... има хора,на които изобщо не им трябват нито подаръци,нито някой да има плаща сметката,независимо дали е Св.Валентин или не и не се оплакват защото знаят че въпреки всичко човека който харесат е до тях....това им стига.
А ти си взела да се оплакваш,че не ти платил сметката,че не ти купил подарък и нз си кво! Ти май само това гледаш..?
А за неговото държание незнам какво разбираш че се държи като простак...

А може би момчето не знае как да покажае чувствата си .. или де да знам.Но според мен те харесва..щом иска 2 шанс.. едва ли ако му е било все едно за теб ще ти иска 2 шанс.

Trisha1991
02-23-2007, 15:31
Не стига, че не ми поднесе абсолютно нищо за празника, ами дори и не ми го честити!!!

Е това е пич

smehar4e
02-23-2007, 16:11
А вие не сте ли се замисляли, че това момиче пуска темата след поредица от гадни постъпки, безразличие, невнимание и така нанатък. Може би се е надявала, че на празника ще бъде различно, ще излезнат, ще и подари цвете, ще се държи като кавалер и ще даде 2лева за нея. И вие озлобени хора взехте, че се захванахте за тези 2 лева, които вместо да даде за нея е дал за цигари... Мисля, че веднъж в годината всеки може да отдели 2 лева за приятелката/ приятеля си. Вместо да и дадете съвет, вие я нападнахте защото иска малко внимание.


to4no taka e..moyto gadje su6toto no go turpq..no tfa si e mu4enie..zaebi go toa..

HardcorE_AFA
02-23-2007, 17:30
Гадна мъжка постъпка...Но мъжете са такива,винаги усират работата

{Sweety_f}
02-23-2007, 19:26
mila tfa koeto e napravil e prosto vyrha na prostotiqta az tfa ne moga da si go obesnq uj ta ubicha bi dal sichko za tebe apak edin podaryk ne moi ti kupi ...nz spored men ako mn go obichash mmu dai vtroi shnas,noo nz kak shte se dyrji toi kym teb

DareDevill
02-23-2007, 20:04
bahtiii neshtasnika ako pita6 mene :))

f1s714e70
02-24-2007, 07:14
emi ti kvo izpitva6 kam nego?ako ne go obi4a6 go razkarai 6toty e nepokist ne zaradi tva 4e ne ti e podaril ni6ty ili ne e ptail smetka daje ne ti e 4estitil t.e toi ne namira ni6ty specialno v tozi t.k praznik t.e ne obi4a nikogo,kamo li teb :P

Dissenter
02-28-2007, 06:24
Дам наистина... до последно се надявах, че нещата ще потръгнат... че той ще спре да се държи като простак и да се прави, че не знае какво да прави на среща с момиче... но това вчера просто преля чашата.
Не стига, че не ми поднесе абсолютно нищо за празника, ами дори и не ми го честити!!!
За капак ме остави сама да си платя сметката, баш на празника! ](*,)
Не мога повече така, не издържам... това не е връзка, а изтезание. Хубаво, преглътнах факта че сама си плащам сметката. Преглътнах фатка, че не се виждаме с дни, ама това снощи... беше капака на простотията. Защо един път той не направи компромис със себе си, бе мамка му!? Толкова много ли исках?! Исках просто едно цвете, едно уважение... айде майната му на цветето, знам че е стиснат за пари... ама поне да ми беше честитил бе мамка му. :smt010
Той само твърди, че го е грижа за мен и, че ме харесва... но вече месец от както излизаме не ми го е показал.
Снощи бях много разстроена и му казах, че повече не искам да го виждам. Моли ме да му дам втори шанс, а аз му казах че достатъчно пъти му прощавах. :smt012 Според вас какво да направя?
Заеби го.Друг ще си намериш :roll: .Дееба к'во толкова има да земеш една шибана роза и да я поднесеш,както му е реда...не струва милиони.Ама и ти си си виновна щом го търпиш :-D .Ще ме прощаваш...

iiirish
02-28-2007, 06:31
1во не всички са длъжни да уважават този "празник" .. ако е така от къв зор ще ти го честити ?
следователно няма да ти купи нищо...
2ро ти си супер гадна пикла ... ИЗТЕЗАНИЕ е това ,че си плащаш сметките ? какво по-нормално от това дриско малка ... парите , които има той техните ги изкарват с пот на челото .. от какъв зор на тебе ще ти плаща сметките ? .. за да спесстиш парички за коланче нали ?
от такива като тебе ме е гнус и ме отвращават !


П.С. и ти , и тези отгоре сте материалистки и заслужавате да си гниете сами до края на живота

браво =D> ей това вече е мнение =D>