PDA

View Full Version : бъфи



aP0kAlIpSiS
02-15-2007, 13:27
зрдавейте,
искам да ви помоля за помощ.търся линк към 26 и 26 епизод от втория сезон на "Бъфи-убийцата на вампири". Ако това ще ви е в помощ българския превод на имената на епизодчетата са:
"Изненада(1)" и "Невинност(2)".
На тези, който се отзоват-благодаря за помощта!

HardcorE_AFA
02-15-2007, 16:47
ти харесваш "Бъфи-убийцата на вампири"
Аууу аз като видя че я дават по Фокс Лаиф веднага сменям канала!!!И се чудех кой гледа тва...Е мерси че ми отдаде честа да срещна фен/ка на този адски тъп сериал за 1 път

02-15-2007, 17:21
em i az sashtu go gledam i mi e adski interesen...e seki s vkusovete si de :lol:

Cheesy
02-15-2007, 17:44
ти харесваш "Бъфи-убийцата на вампири"
Аууу аз като видя че я дават по Фокс Лаиф веднага сменям канала!!!И се чудех кой гледа тва...Е мерси че ми отдаде честа да срещна фен/ка на този адски тъп сериал за 1 път
Dam..i az sym taka-poprincip obi4am da gledam fox life ama kat vida taq boza i prevklu4vam

aP0kAlIpSiS
02-15-2007, 17:45
"ти харесваш "Бъфи-убийцата на вампири"
Аууу аз като видя че я дават по Фокс Лаиф веднага сменям канала!!!И се чудех кой гледа тва...Е мерси че ми отдаде честа да срещна фен/ка на този адски тъп сериал за 1 път"


xахаха!!! Ами така като брат ми го гледа-нема как.Аз лично- нищо против сериалчето,но по времето като го дават и онова чудовище го гледа,аз чета.Но вчера го накарах да излязе с приятели(не мърда от къщи и от него не мога да поканя компанията) и днеска цял ден ми надува главата,че си изпуснал серияла заради моите "свалки",така че реших да му затворя устата..