PDA

View Full Version : Един въпрос към вас



Гост1
02-15-2007, 13:52
Сега,отначало за разсня,моля отнесете се сериозно към въпроса ми,а не да се бъзикате и да си измисляте глупости.Питам напълно сериозно и очаквам сериозни отговори [-X

Значи водя полов живот от няколко месеца(не са много),и не съм много запозната с някои неща,моля не ми се смейте :oops: Проблема е следния:чувала съм,че когато момчето е възбудено и когато му се прави свирка,от пениса се отделя някаква течност,и съм чувала,че в нея се съдържа разредена сперма.От друг път научих,че се съдържало само,когато преди това,е имало полов контакт,и момчето и правило нещо.И незнам на кой да вярвам.Притеснявам се,защото преди няколко дни с приятеля ми се натискахме и аз му правех свирка и тази течност по ръката ми,след тва без да искам съм се докоснала леко до клитора.И понеже не съм много наясно,има ли някакъм риск,приятелки ми казваха да си купя тест,но мен ме е срам да попитам в аптеките :oops: Моля да ми отговори някой с опит,има ли за какво да се притеснявам :?

bungle
02-15-2007, 13:54
СПЕРМАТОЗОИДИТЕ НЕ ЖИВЕЯТ В КИСЛОРОДНА СРЕДА!

Баси, паниките сте. Заклевам се.
И вземете да ползвате търсачката.

гост1
02-15-2007, 13:55
е ползвам се,на едното място пише,че се съдържа малко количество,на друго,че не се,и аз вече незнам на кво да вярвам :(

Ice_Queen
02-15-2007, 13:56
СПЕРМАТОЗОИДИТЕ НЕ ЖИВЕЯТ В КИСЛОРОДНА СРЕДА!И вземете да ползвате търсачката.

furtado
02-15-2007, 13:56
1-во - Към всички момичета които сега ще им е 1-ви път или е бил съвсем скоро :
1.1 Не можете да забременеете ако :
-сте му правили свирка и/или ви е свършил в устата
-вкарал ви го е 1 път и сте спрели защото ви е боляло
-пипали сте се по оная работа и той свършил и с ръката която се е барал ви е докоснал там долу

1.2 Има вероятност да забременеете ако :
-правили сте секс без предпазни средства. Мъжкият полов орган, когато е възбуден или по-точно - еректирал - пуска в много малки количества една прозрачна течност, мисля че и се вика предеякулационна течност. В нея се съдържа малък процент сперматозоиди затова вероятността я има, макар да е много малка.
-Много двойки които са заедно от много време не използват никакви предпазни средства и си мислят че като си имат доверие няма нищо за притеснение. Не е така ! Както казах вероятността е много малка, почти нищожна - но я има, а не вярвам на по 14,15 - 20 че дори и 21,22 години искате да станете майки и бащи.
-Дори да ползвате презервативи - добавям - независимо каква марка са - от по 20 стотинки или 3 лева - винаги могат да се скъсат и белата да стане. Ползването на контрацептиви (противозачатъчни) също е много често срещан метод - но също не е 100%-тов. При тях да се внимава изключително много - те имат странични ефекти и не са за всеки. Четете листовките в опаковката.
-Ако правите секс в банята и тя се мие отдолу, ако сте в еди-каква си поза - няма такива правила, вероятността е една и съща - ако приятеля ви свърши вътре - или вземайте необходимите мерки или чакайте 9-я месец.

Кратък извод - ползвайте предпазни мерки и независимо дали го правите или не - задължително не допускайте приятеля ви да свършва вътре във вас.

Гост1
02-15-2007, 13:56
де*

OtherDimension
02-15-2007, 13:56
СПЕРМАТОЗОИДИТЕ НЕ ЖИВЕЯТ В КИСЛОРОДНА СРЕДА!

Баси, паниките сте. Заклевам се.
И вземете да ползвате търсачката.

според секретна информация , източена от ЦРУ
сперматозоидите имат мини кислородни системи , развили се след пускането на специална съставка в храната от Западна и Средна Европа .. целта била увеличаване на поколението -> ретроспективно на данъкоплатците !

bungle
02-15-2007, 13:56
Ух, нали казах по-горе...

СПЕРМАТОЗОИДИТЕ НЕ ЖИВЕЯТ В КИСЛОРОДНА СРЕДА.

Хм...,знаеш какво е кислородна среда, нали ? :smt005

bungle
02-15-2007, 13:57
СПЕРМАТОЗОИДИТЕ НЕ ЖИВЕЯТ В КИСЛОРОДНА СРЕДА!

Баси, паниките сте. Заклевам се.
И вземете да ползвате търсачката.

според секретна информация , източена от ЦРУ
сперматозоидите имат мини кислородни системи , развили се след пускането на специална съставка в храната от Западна и Средна Европа .. целта била увеличаване на поколението -> ретроспективно на данъкоплатците !


Хакера, развали всичко! :-D

02-15-2007, 13:59
Мъжкият полов орган, когато е възбуден или по-точно - еректирал - пуска в много малки количества една прозрачна течност, мисля че и се вика предеякулационна течност. В нея се съдържа малък процент сперматозоиди затова вероятността я има, макар да е много малка.

Еми за тва? :? както аз съм се пипнала леко долу?

krem4et0
02-15-2007, 14:02
Не е станало нищо. За да се забременее трябва тези сперматозоиди да се впръскат силно навътре,защото разстоянието до тръбите и без това е голямо. Нищо ти няма!

bungle
02-15-2007, 14:03
Хахахахаха.

Гост1
02-15-2007, 14:03
благодаря много =D>

Luciferian
02-15-2007, 14:05
Мъжкият полов орган, когато е възбуден или по-точно - еректирал - пуска в много малки количества една прозрачна течност, мисля че и се вика предеякулационна течност. В нея се съдържа малък процент сперматозоиди затова вероятността я има, макар да е много малка.

Еми за тва? :? както аз съм се пипнала леко долу?
Вероятността е малко по-малка от тази да се засилиш от Луната към Земята и да се приземиш точно у вас пред компютъра. Голяма паника си, наистина!

02-15-2007, 14:06
Сега още един въпрос,който ще е малко "по-смешен" за някои. По горе пишеше
"1.1 Не можете да забременеете ако :
-сте му правили свирка и/или ви е свършил в устата "

абе много съм се чудила,може да се забременее,единствено ако момчето се изпразни вътре в нея,а при правенето на свирки с уста,както някои гълтат спермата,няма риск нали :-k

Гост1
02-15-2007, 14:07
Знам,че съм паника :oops: Ама се притеснявам,не съм много напред с материала #-o

bungle
02-15-2007, 14:08
Споко.

Ще умреш от луда крава.

bungle
02-15-2007, 14:09
Добре, де.

Няма. Ама никакъв шанс да забременееш. Все пак това е стомах, не...

02-15-2007, 14:11
благодаря,че се отнесохте сериозно към въпросите ми 8-[

bungle
02-15-2007, 14:12
Моля, пак заповявай.

Обичам да ви напътствам. :twisted:

И ей, винаги с презерватив !

Гост1
02-15-2007, 14:24
Живи сперматозоиди могат да се пренесат и след орален секс, ако момичето пипа с ръка гениталиите си.

А тва ся как да го разбирам? :?

gangbang
02-15-2007, 14:24
чувала съм,че когато момчето е възбудено и когато му се прави свирка,от пениса се отделя някаква течност,и съм чувала,че в нея се съдържа разредена сперма.От друг път научих,че се съдържало само,когато преди това,е имало полов контакт,и момчето и правило нещо.И незнам на кой да вярвам.

Има такава течност и някъде се среща като термин "течност на сладострастието" И за двата случая които споменаваш, се появява тази течност. Предполагам, че са ти говорили за варианта при който, правите секс и решите да повторите. При положение, че го правите без презерватив има опасност, остатъци от спермата да те засегнат при повторно проникване.
Самата, както ти казваш "разредена сперма" също е опасна, при положение, че работите на принципа на "прекъснатия акт", когато той го вади малко преди да се е изпразнил. Ако не е опитен, има опасност да те забремени по този начин. Пък и да е опитен, гаранцията никога не е 100% че няма да стане белята.
Както ти каза кака ти Бънгъл, най-добре ползвайте презервативи. Въпреки, че аз ше ти кажа, че и те не дават 100% гаранция. Понекога издишат :D

gangbang
02-15-2007, 14:25
Живи сперматозоиди могат да се пренесат и след орален секс, ако момичето пипа с ръка гениталиите си.

А тва ся как да го разбирам? :?

Ми ако се изпразни на ръката й и тя омазана в сперма, си вкара два пръста в пyтката.
Поне така го схващам горното обяснение аз :)

Гост1
02-15-2007, 14:29
Kulio Gangstera мерси! =D>

gamercheto_
02-15-2007, 15:27
хихи...и аз така го разбирам!апък на гостенката ще и кажа само едно...недей много да питаш а отиди напраи му още една свирка и след известно време ще разбереш дали може да се забременее или не...!ако се замислиш малко ако и от свирки се забременяваше...ние щяхме да сме 4 пъти по многоброен народ от китайците :P