PDA

View Full Version : Винаги съм се питала...?



KiLLeR_InSTiNkT
02-15-2007, 14:07
Чудех се къде да я пусна тая тема и накрая реших, че ще е в този раздел. Чудно ми е дали, когато пийнете или вземете нещо друго, споделяте по-лесно чувствата си? А принципно трудно ли казвате на някой "обичам те"? Защо?

alkobalko
02-15-2007, 14:11
По принцип алкохолът в повечето случаи помага. Лесно казвам обичам те, защото наистина го чувствам.

Ice_Queen
02-15-2007, 14:16
По принцип алкохолът в повечето случаи помага. Лесно казвам обичам те, защото наистина го чувствам.

Ух умничката ми :smt008 :smt008 :smt008

Аз не мога да ти отг понеже не пия много..не съм се напивала.Стигала съм до момента в който ми се изострят сетивата и не мисля много..което не броя за напиване.Да се споделя лесно..не при всеки е различно,поне така си мисля. :roll:

bungle
02-15-2007, 14:17
Преди.... не можех да се отпусна и да кажа какво ми е на сърцето.

Когато пиех.. отпусках се.

Сега - казвам лесно "обичам те" . Казвам го колкото се може по-често на тези, които държа.

Понякога просто си седя и имам нуждата да го кажа на който и да е.

Споделям много. Споделям всичко. Няма нужда да тая нещата в себе си.

( е.. отчасти е грешка да си като отворена книга.. )

girlpower
02-15-2007, 14:26
Два пъти съм казвала обичам те и е било когато съм го чивствала!

KiLLeR_InSTiNkT
02-15-2007, 14:38
Мен лично ме е страх да казвам на някой, че го обичам и в повечето случаи, когато си пийна малко, тогава събирам малко повече смелост да си призная... Знам, че това не е добре и че поне на хората, на които държа трябва да го казвам, но ми е адски трудно... :-k
Иначе съм го казвала, но на много малко хора.

puhchence_f
02-15-2007, 14:40
Ха,какви са тези глупости!Има хора който щом вземат или пият "нещо" ги избива на словоизлияния,но за мен тези хора са слаби след като не могат на"трезво"да ти разкрият чувствата си!!!


Ако все пак има такива хора нека ме извинят :mrgreen:

fillis
02-15-2007, 14:44
da sas sigurnost kazvam na horata koito uvajavam 4e gi obi4am i to mn 4esto estesveno v towa 4islo ne vlizat mom4etata za6toto pri tqh se izpitwat i drugi 4uvsta koito sa mn svarzami s obi4ta no tq e po razli4na kam tqh

Badem4e
02-15-2007, 15:03
Ако наистина обичам някого не само му го казвам,но и съм способна да направя всичко за доброто на този човек..но става дума за приятели,а когато говоря за момчета не мога да кажа същото..веднъж съм казвала на момче,че го обичам..но след това съжалявах,защото започна да ми се качва на главата,затова сега не правя тази грешка.

nenormalna
02-15-2007, 15:12
seki piinal spored men e po sklonen na takiva neshta i togava e po lesno,zashtoto vsi4ki zadrujki i vsi4ki skrupuli padat !
az principno go kazvam ne kogato sum piqna ,zashtoto ne me vzimat na seriozno ,no inache go prava i na piqno po sladko e ;))))))

decu4ka
02-15-2007, 15:56
az mn trudno i pochti nikoga..nesym go kazvala ...;( za jalost ne umeq da pokazvam chuvstvata si...ami.nz moje bi...ako piina shte e po lesno ..no...nz nesym opitvala

gamercheto_
02-15-2007, 16:36
напиваш се казваш на някой че го обичаш и какво?! Не мисля че е по лесно защото на другия ден ще ти бъде зададен въпроса "това което каза вчера вярно ли е?" Да се напиеш и да почнеш да си изливаш душата според мен е най глупавото нещо на света!
Аз рядко съм казвал на някой че го обичам,но когато съм го казвал съм бил напълно искрен (наистина си е доста трудничко) но това е единствения начин!

koalka
02-15-2007, 17:45
Не, не казвам трудно "обичам те", ако го чувствам.И да, по принцип съм по-откровена за чувствата си, ако съм подпийнала. :wink:

shemetaa
02-15-2007, 18:40
alkohola dosta pomaga...az ku4no mn trydno kazvam obi4am te...slu4va se samo ako e istina... :smt007 :smt016 :-D

Bacard1
02-15-2007, 18:43
Чудех се къде да я пусна тая тема и накрая реших, че ще е в този раздел. Чудно ми е дали, когато пийнете или вземете нещо друго, споделяте по-лесно чувствата си? А принципно трудно ли казвате на някой "обичам те"? Защо?

трудно мнм трудно казвам на някои обичам те..само на едно момиче до сега съм казвал обичам те...и сега съм с нея и съм просто няи щастливия..завинаги искам да сум с нея...а за чуствата дали ги споделям трудне никога не ми е било пречка..

love_delight
02-15-2007, 18:52
Това може да е някакъв неосъзнат вътрешен страх от отхвърляне / несподеляне на твоите чувства .. Алкохола просто явно ти помага да изкажеш по-смело чувствата си..
Обичам те съм го казвала, тогава когато момента е подходящ; когато чувствам че гаджето ми има нуждата точно по този начин да му засвидетелствам чувствата си ..

ThePainIsReaL
02-15-2007, 19:25
Охоо ... винаги . На Нова Година на толкова много бях казала , че не помня дори имената им :? Само знам , че дядо ми показа СМС, в който съм му писала " Дядо , винаги много съм те обичала , не мога без тебе . Искрено желая и ти да ме обичаш .. " и разни такива .

`Death`Whore`
02-16-2007, 15:05
Сегашният ми мъж много се разнежва, когато се напие...после даже май го е срам, че е бил толкова мил :lol: :lol: :lol: :lol: Мъже...

Иска ми се да вярвам, че алкохолът отключва устата, а не просто разнежва човек...

Viktoriq_
02-16-2007, 15:16
да , когато се понапиеш си казваш всичко !

teardrop
02-16-2007, 18:08
Ммм, аз като пийна повечко и доста често започвам да плача. А "Обичам те" си го казвам, когато имам нужда и когато го чувствам, без значение дали съм пила или не.

ABSOLUTme
02-16-2007, 18:12
zavisi za kakuv vid liubov govorim :roll: na nashte neprekusnato im go napomnqm,ako sa mi qdosani ili se ligavq :lol:
no 'drugoto' obicham te sum go kazvala samo na 1 chovek..i mu go povtarqm neprekusnato..malko kato natqkvane stava 8-[

p.s.bungle,nqma losho da si kato otvorena kniga.taka i da iska nqkoi da te chopne v neudobna stoika nqma da moje i da ima s kakvo da te izloji,zashtoto vs shte znaqt :-D