PDA

View Full Version : Ужас - баба ми намери колекцията... (не заключвай ма)



Димитър Димитров
02-15-2007, 14:59
Неква педераскиня заключи предишната тема, та да пусна пак, щото ми е сериозен проблема!

От известно време (не знам защо) си събирам лайната в буркани и ги крия в мазето ни. Вчера пак ми се доака, но не намерих буркан и понеже ми се сереше страшно много взех херметизиращата тенджера и се изсрах в нея с мисълта, че по-късно ще прехвърля лайното в буркан и ще го скрия в мазето. Обаче ми се обадиха да ходя на кино и аз скрих тенджерата в един шкаф. Вчера нали беше Трифон Зарезан и пихме след киното и като се прибрах бях забравил за тенджерата и си легнах. Баба ми е станала рано тая сутрин да готви задушен боб и е търсила тенджерата навсякъде и като е отворила шкафа и е замирисало на лайна, обаче не е видяла тенджерата в дъното на шкафа и е решила, че някой плъх се е изсрал в шкафа и мирише на това. Затова е отишла до мазето да вземе препаратите за чистене и там е намерила всички буркани с моите лайна. Вбесена ме събуди и ме пита какви са тия лайна, а аз и казах, че Георги от моя клас ги е скрил там от техните. Като по чудо ми повярва и тръгна да чисти шкафа и тогава намери тенджерата и като я отвори разбра, че лайното е мое. После звънна на Георги и пита дали лайната са негови. Той пък педераста ме изпортил, че са моите и сега баба ми ме заплаши, че ако не мия чиниите, пода и тоалетната всеки ден, ще ме изпрати на лечение. Кажете ми какво да правя, моля ви.

Ice_Queen
02-15-2007, 14:59
Айде пак лок :smt005

gangbang
02-15-2007, 15:00
Направо да трие :D

alkobalko
02-15-2007, 15:00
Не пак, а отново.
т. 11 от Правилника!

NiksaN4o
02-15-2007, 15:00
хахахаха :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
упорито животно ей :smt005 :smt005 :smt005