PDA

View Full Version : MAYBELLINE лъжа и измама..



sexy_anji_
02-15-2007, 16:17
купих си спиралата ХХЛ на въпросната марка .. оба4е хи4 не стой като на телевизора мамка му... постоянно ми слепва миглите и колко много 4ерна спирала оставя, 4е направо ми иде да припаднакато се видя в огледалото-не ми харесва как стой.. все едно фал6ива спирала от 1 лев4е и съм си сложила около 20-30 пъти едно върху друго за да ми се слепнат хубаво миглите така по 5-6 на едно място и да изглеждам с 5 мигли на окото .. според мен е много е зле.. Вие ползвали ли сте я и какво мислите за нея ](*,)

DaRk_FaIrY
02-15-2007, 16:20
хей ако вярваш на всички реклами ще се заринеш с боклуци по-добре разпитай няколко приятелки отколкото да вярваш на някакви реклами пълни с ефекти :mrgreen:

Baby_b
02-15-2007, 16:39
Ще ти кажа само 4е на рекламите за спирали слагат изкуствни мигли и затва изглеждат такива. Не се доверяваи на реклами но и не биа да слу6а6 постоянно приятелките си ,щото не си4ко дето на тях им седи добре и на тебе ще ти стои така. :D

sexy_anji_
02-15-2007, 16:49
и все пак някой ползвал ли я е :?:

02-15-2007, 17:19
Az q polzvam v momenta i sam dovolna :D Miglite mi izglejdat po- dulgi i obemni :) E moite po princip sa si hubavi :-) No ti ne o4akvaj da ima6 migli kato ot reklamite za6toto sa izkustveni i ne naplastqvaj mnogo spirala za da ne se slepvat :wink:

sexy_anji_
02-15-2007, 17:21
оф тес реклами !
имах предвид 4е проблема ми е следния 4е не ми разделя миглите отделни ами ми ги събира и става някво супер гнусно. 5 мигли на едно и със 5милиграма спирала ис тава отврат и оставя суууупер много спирала пове4е от нужното и става супер гросно уф баси прецаквацията ](*,)

02-15-2007, 17:38
Nz dali shte ti pomogne syvetyt mi, no nishto ne ti pre4i da probvash. Predi da nanesesh spiralata nanesi malko bademovo maslo vyrhu miglite si, i togava nanasqi spiralata, kato se staraesh da ne rpekalqvash s neq, nanesi vyzmojno nai-tynyk sloi. Zabelqzvam, 4e bademovoto maslo pomaga da ne se prenatrupva spiralata. Sled tova razreshi s nqkoq 4et4ica ili kraq na grebena(po-gystata mu 4ast). Ina4e za taq spirala nqmam vpe4etleniq, tyi kato ne sym q polzvala. Dano sym ti pomognala :)

Glezanka
02-15-2007, 17:41
Mi sled kato si slojish spiralata i se obrazuwat wuprosnite 5 migli gi razreshi sys igla .. ama po wnimatelno da si izkarash nqkoe oko ;)

sexy_anji_
02-15-2007, 17:47
Mi sled kato si slojish spiralata i se obrazuwat wuprosnite 5 migli gi razreshi sys igla .. ama po wnimatelno da si izkarash nqkoe oko ;)

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
не смятам да рискувам никоя 4аст на тялото си най малко скъпоценните ми о4и без който е ужастно да се живее заради една спирала ... мерси все пак.. просто не слагам много само докато я докосна до миглите си и то става ужасно БЛЯКС някой ползвал ли я е питам аз ?

GLeZoRanA
02-15-2007, 18:09
Спиралата е хубаава.. Въпроса не е само да си купиш спирала и да се намажеш и да си мислиш , че ще стане нещо , трябва да знаеш и как да си я сложиш тая спирала..

sexy_anji_
02-15-2007, 19:43
ОМГ .. не си слагам спирала за 2ри път и смея да твърдя 4е с вси4ки други ми харесва как си слагам... с тази просто не ми харесва... изказвам си разо4арованието сега :|

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-15-2007, 20:05
ОМГ .. не си слагам спирала за 2ри път и смея да твърдя 4е с вси4ки други ми харесва как си слагам... с тази просто не ми харесва... изказвам си разо4арованието сега :|

ami kato ti haresva polzvai drugite :) a za taq jalko 4e si si dala parite.. pone informativno kolko dade? 8-[

sexy_anji_
02-15-2007, 21:02
12 evro :roll: ne sa mnogo ama za spirala i to falshiva kakvato se okaza :evil:

bungle
02-16-2007, 07:10
Спиралата е хубаава.. Въпроса не е само да си купиш спирала и да се намажеш и да си мислиш , че ще стане нещо , трябва да знаеш и как да си я сложиш тая спирала..

Мдаааа.

mil4eto_
02-16-2007, 07:19
Аз точно тази спирала не съм я ползвала,но една приятелка я има и е много доволна.
Близко до ума е,че ефекта никога не може да е като от рекламата,но все пак мисля,че спиралата не е лоша,а ако не ти харесва-вземи си друга.+ това все пак си зависи много и от миглите и от начина на поставяне. :wink:

SINDEL
02-16-2007, 09:44
Спиралата е много хубава! Явно просто не я слагаш както трябва, защото на мен и на вси4ките ми познати, които са я ползвали, ни прави миглите страшни!

Lorraine
02-16-2007, 13:59
купих си спиралата ХХЛ на въпросната марка .. оба4е хи4 не стой като на телевизора мамка му... постоянно ми слепва миглите и колко много 4ерна спирала оставя, 4е направо ми иде да припаднакато се видя в огледалото-не ми харесва как стой.. все едно фал6ива спирала от 1 лев4е и съм си сложила около 20-30 пъти едно върху друго за да ми се слепнат хубаво миглите така по 5-6 на едно място и да изглеждам с 5 мигли на окото .. според мен е много е зле.. Вие ползвали ли сте я и какво мислите за нея ](*,)не съм я ползвала,но трябваше първо да попиташ насам-натам дали я бива и тогава да я купиш..просто сичко по рекламите е така нагласено,че да се схванеш и накрая кфо-к*р.. :-D

ninsy
02-16-2007, 18:34
Спиралата е много хубава! Явно просто не я слагаш както трябва, защото на мен и на вси4ките ми познати, които са я ползвали, ни прави миглите страшни!

И аз я позвам и съм много доволна.:-D
.Просто не я слагаш както трябва сигурно..На мен нито ми се слепват таака нито нищо

Siseetoo
02-17-2007, 12:15
Аз също ползвам спиралата и съм супер доволна ! Това че на теб не ти харесва не ти дава право да казваш че меибълин е лъжа и измама ! :roll: Явно искаш да изглеждаш като тези на рекламата и за това си се разочаровала .. незнам :-k

LoVe_Is_EvErYtHiNg
02-17-2007, 12:59
Аз също ползвам спиралата и съм супер доволна ! Това че на теб не ти харесва не ти дава право да казваш че меибълин е лъжа и измама ! :roll: Явно искаш да изглеждаш като тези на рекламата и за това си се разочаровала .. незнам :-k
Btw tiq spirali sa super qki we, smisal az sq polzvam Volume Expres i moga da kaja, 4e e super qka, jestoka e taq spirala, a kato cqlo firmata sa6to e jestoka, smisal sq nqkfi moi griendki polzvat razni tehni produkti i si4kite sa mn dovolni, taka 4e......

Cheesy
02-17-2007, 16:57
Ами да ти кажа тук има мн такива измислени марки-от тия по 12 лева където са-същата опаковка-само една буква различна и то за2-3 лева и аз отначало седа и гледам като тресната,ама може да си взела некав фалчификат-колко си дала за нея?

02-17-2007, 18:06
ГЛУПОСТИ!
Аз съм с такава спирала и мога да ти кажа,че постигам ефект.Може би просто ти не си я слагаш както трябва :wink:

LoVe_Is_EvErYtHiNg
02-17-2007, 19:44
Ами да ти кажа тук има мн такива измислени марки-от тия по 12 лева където са-същата опаковка-само една буква различна и то за2-3 лева и аз отначало седа и гледам като тресната,ама може да си взела некав фалчификат-колко си дала за нея?
Mi da ti kaja ne am dala ni6to, smisal podariha mi q za Koleda, ma verno e jestoka, to donqkade zavisi ot tfa kak q slaga6, smisal moje da q slaga6 nepravilno, a donqkade si zavisi ot miglite, moje da si zela primerno vmesto spirala za obem da si zela spirala za odalhavane, de da znam, no spiralata e mn dobra

krisi_l@loka
02-20-2007, 18:29
на мен също не ми харесват спиралите по рекламите, аз си ползвам една, която струва точно 1лв. и 50ст. но е супер, и мисля че е по-добра от тази скъпата

koalka
02-20-2007, 18:38
Е, естествено, че лъжат.Ти какво очакваш?Освен това на рекламата са изкуствени миглите. :wink: Купи си на Максфактор някоя, хубави са.

Candyy
02-20-2007, 19:12
Хахаха и моята е от 1,50 на Golden Rose и сам мн доволна..не ми слепва миглите..придава им дулжина..не знам явно миглите ти са такива въпреки ,че мои приятелки имат такива и не е нищо особено.. :D :wink: А колкото до съвета с иглата...хаха не пробваи една позната не се яви на училище 1 месец по простата причина ,че си разделяла миглите с клечка за зъби и какво..аххаха :smt012

Здрасти
02-21-2007, 20:16
Първо рекламата не е равна на истината! Или рядко..
Все пак трябва да внушат на потенциалния клиент, че е точно толкова добре колкото изглежда..

Но аз използвам същата спирала и съм доволна !
Уверила ли си се, че не е имитация..
Друга причина за която се сещам, поради която да не си доволна..е неправилното нанасяне на спиралата..
А има и още нещо, миглите, както и косата имат своите предпочитания, т.е. косата ти се чувства най-добре с определена марка и серия на шампоан, така и миглите..
Може миглите ти да не са подходящи за спиралата или обратното спиралата да не е подходяща за миглите ти..все тая :wink:

sexy_anji_
02-21-2007, 20:26
добре де голям праз ве4е... ще си ползвам на ГолдънРоуз от 3 лева и ще се кефя на слънцето

Можете да заклю4ите темата :wink:

ProstoAz
02-21-2007, 20:35
добре де голям праз ве4е... ще си ползвам на ГолдънРоуз от 3 лева и ще се кефя на слънцето

Можете да заклю4ите темата :wink:

ОК. :-D