PDA

View Full Version : Какво правите на първа среща?



Първа среща
02-15-2007, 17:35
Интересно ми е какво прави всеки от вас на 1ва среща с представител на противоположният пол.Особено в един град без много забавления и интересни места.Като в това число попадат дори големи градове като Стара Загора и Русе.Честно казано...не знам какво има да се прави в този град.Какво остава за по-малките градове, като, да кажем, Шумен, Хасково и т.н.т.

Нека сам си отговоря на темата, за да няма мрънкащи:
Кафе, кино, разходки...скука с една дума.Никакво разнообразие.А целта на първите срещи е да прекарате добре, така че да има и 2ра.Пф...



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

Първа среща
02-15-2007, 17:37
М-м-м...не знам защо пуснах темата в този раздел, но като че ли, 3-те възможности са Любов, Секс и Всичко тийн накуп.Ако прецените я местете. :-)

аноним4у
02-15-2007, 17:53
Аз на своята първа среща я прегърнах през кръста и отидохме на кино като през цялото време се гушкахме. След тфа минахме малко през Мак Доналдс ии.... така! :) O:)

just_macka
02-15-2007, 18:03
celta na purvata sre6ta e da se opoznaete (i eventualno da razberete dali bihte si dopadnali kato partniori) taka 4e razhodkata v nqkoi park primerno ne e lo6 variant, da sednete v nqkoe kafe su6to, a za6to ne i edno film4e v kinoto predi/sled tva ;) e mojete da se gu6kate celuvate i taka natatuk ako precenite i sex moje da praite...ve4e vupros na gledna to4ka i naglasata s koqto izlizate. :)

krem4et0
02-15-2007, 18:57
А аз като съм от Свищов-тук грам забавления няма. Просто отиваме на кафе и после се разхождаме!

Луко
02-15-2007, 18:58
НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСЕН С just_macka.ПЪРВАТА СРЕЩА Е ЗА ДА СЕ ОПОЗНАЕТЕ И ДА РАЗБЕРЕТЕ ДАЛИ СИ ПОДХОЖДАТЕ.АЗ ЛИЧНО ПРЕДПОЧИТАМ ДА ИДЕМ НЯКЪДЕ НА КАФЕНЦЕ, ДА СИ ПОБЪБРИМ, ПОСЛЕ ДА Я ИЗПРАТЯ И НАЙ-ВЕЧЕ ДА РАЗБЕРА ДАЛИ ЩЕ ИМА И ВТОРА СРЕЩА .

sharkybul
02-15-2007, 19:17
НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСЕН С just_macka.ПЪРВАТА СРЕЩА Е ЗА ДА СЕ ОПОЗНАЕТЕ И ДА РАЗБЕРЕТЕ ДАЛИ СИ ПОДХОЖДАТЕ.АЗ ЛИЧНО ПРЕДПОЧИТАМ ДА ИДЕМ НЯКЪДЕ НА КАФЕНЦЕ, ДА СИ ПОБЪБРИМ, ПОСЛЕ ДА Я ИЗПРАТЯ И НАЙ-ВЕЧЕ ДА РАЗБЕРА ДАЛИ ЩЕ ИМА И ВТОРА СРЕЩА .
:D
съгласен съм и с 2мата....


пп....Представяте ли се ако цел ден сте заедно,селувки,прегръдки.... опипване и накрая немате 2ра среща :P

malka_sladuranka
02-15-2007, 19:20
Аз съм от София и на първа стееща си ходиме на кафе :-k И на 150та пак по кафета ходиме основно. Защо да трябва да ходите на по-екстремни места, особено на първа среща? Нали целта е да се опознаете?

gamercheto_
02-15-2007, 19:34
Аз съм си от Бургас и чесно казано и тук е малко скучно....На първата среща обикновенно ходим на кафе или на разходка в Морската градина...общо зето се опитваме да разберем колкото се може повече неща за отсрещния човек....и ако си допаднем няма начин да няма 2ра среща...То не зависи от мястото а от партнъора :P

miloto_girl_4e
02-15-2007, 20:37
Първа среща.. еми кино, разходка, кафе, боулинг, билярд, не знам, зависи с кого излизам и какво ми се прави, а и ако и двамата си допадате дори да седите на пейка в парка пак ще си прекарате яко :wink:

02-16-2007, 10:53
Аз съм от София и на първа стееща си ходиме на кафе :-k И на 150та пак по кафета ходиме основно. Защо да трябва да ходите на по-екстремни места, особено на първа среща? Нали целта е да се опознаете?
Tochno taka e - v sf vsichki za vsichko hodim na kafe ...

Konfucii
02-16-2007, 11:34
1-wo Shumen e po golqm ot stara zagora sigoren sam
2-ro na pyrva sre6ta ako nqmate kakvo da si kajete edin na drug kadeto i da otidete se 6te vi e sku4no
3-to ako se interesuvate ot drugiq na4i kade i da ste 6te vi e qko

Octofunk
02-16-2007, 12:44
пейката в някоя по забутана градинка е най-добрият ми съюзник хехе ;-)

02-16-2007, 17:09
много зависи по кое време на деня/ноща е.... и в двата случая една малко уютно ресторантче е най-добрият вариант.. обикновенно суши расторант, така че да е нещо нестандартно и интересно... после опции колкото искаш, боулинг, кънки на лед, кино, нощен картинг (на това в 11 вечерта като се отиде и е доста ефектно) разходка на камбаните ако е хубаво времето.... вечерта после може да се завърши в някое клубче

`Death`Whore`
02-16-2007, 17:12
О, суши ресторант...сурова риба...перфектно. Ами ако другият е капризен?

ThePainIsReaL
02-16-2007, 18:07
Ми .. много си зависи с кого излизам , по кое време на деня излизам , как е времето . Аааа .. и дали този човек ми харесва или съм излезнала от скука . По-често кафе , кино , пейка , билярд , разходка покрай реката или към стария град ... абе , има кво да се прави . Варианти винаги се намират , стига желание да не липсва .

02-16-2007, 18:39
Ами ако излизаш с човек, с който се познавате от много време (приятел, съученик и прочие), не е ли по-добре да се забавлявате?

П.С.
1-wo Shumen e po golqm ot stara zagora sigoren sam
Ха-ха луд ли си, в трети клас се учи за градовете. :lol:
Ти ся', прие го лично и реши да покажеш незнание, но поне си надъхан... :lol:

Официални данни:
Стара Загора - 163567 души.
Шумен - 103447 души.
Това е по изчисления.По преброяването от 2001 са с, грубо, 20 - за Шумен и 30 - за Стара Загора хиляди души, по малко...и все пак Стара Загора има повече жители от Шумен.За площ пък не продумвай.

Но...това беше само за Конфуций.Другите да четат само съдържателната част от поста ми.

PoisoNGirL
02-16-2007, 20:20
Emi to nqma mnogo golqm izbor v koito i da e grad.Zatova standartno kafe si e idealno.Drug variant e razhodka.Edin put na purva sreshta otidohme s momcheto na edni skali krai grada i slunceto zalqzvashe tochno beshe si mnogo qko :D vajnoto e da ste nqkude,kudeto mojete da razberete poveche za drugiq i dali si pasvate...

vvs_go
02-16-2007, 20:47
1-wo Shumen e po golqm ot stara zagora sigoren sam
2-ro na pyrva sre6ta ako nqmate kakvo da si kajete edin na drug kadeto i da otidete se 6te vi e sku4no
3-to ako se interesuvate ot drugiq na4i kade i da ste 6te vi e qko
daje ne go znam toq 6umen v koq 4ast na bylgariq se namira basi kolko si sme6en 6a mi sravnqva stz s shumen

Konfucii
02-16-2007, 21:17
mn ste zle tuka vsi4ki ili ste nqkvi pobyrkani metali ili lapetii
oba4e ima i umni hora :) det davat dobri saveti ama ima i mn prostaci!!!!!!!!!
no coment pove4e pi6e v na4aloto na temata nqkvi sravneniq na gradovete i za tva kazah tva se edno
Kak moje da obi4ate ne6to koeto ne poznavate?
opoznaite rodinata si!

Konfucii
02-16-2007, 21:21
a ve _!_ pedali

LO6IQ
02-16-2007, 21:29
1. Има още 198274175610 такива теми .
2. Всеки прави различно.
3. Аз- нищо не прявя . Слушам музика (на макс) със слушалки ,а моимичето си говори 2 часа . После казвам : Ахам океу ,ще си пишем в скайп... и си заминавам . :-)
Бъзикам се естествено . В момента ми се спи и не съм сериозен. :-D

iiirish
02-16-2007, 21:35
Какво остава за по-малките градове, като, да кажем, Шумен, Хасково и т.н.т.

Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

хабер имаш ти от Шумен колко е голям :smt005 ма както и да е :smt005 ела първо и после ще говорим, че бил малък град :-({|=

по темата: със сегашния ми на първата среща отидохме на кафе след училище и общо взето говорихме ;) делата после :lol:

iiirish
02-16-2007, 21:36
1-wo Shumen e po golqm ot stara zagora sigoren sam
2-ro na pyrva sre6ta ako nqmate kakvo da si kajete edin na drug kadeto i da otidete se 6te vi e sku4no
3-to ako se interesuvate ot drugiq na4i kade i da ste 6te vi e qko
daje ne go znam toq 6umen v koq 4ast na bylgariq se namira basi kolko si sme6en 6a mi sravnqva stz s shumen

ми води се Област Шумен бе мила :smt005 като си непросветена вземи си картата и се образовай. а да ще ти дам жокерче ;) на 90 км от Варна сме :smt005

malone
02-17-2007, 07:17
Ако е с момиче с което съм се запознал по интернет и познавам поне малко вкусове и знам теми за които гояворя заговарям го доопознавам го.Ако е някой който не познавам изобщо има едно леко петминутно мълчание в което има "здрасти" "как си" и после се разговаря ме намирам някаква обща теми и така :roll:

Princesata
02-17-2007, 08:53
Ами аз може да се каже че съм от доста места и ще си дам мнението за няколко града...Значи във Варна-на кафе и после нмякоя разходка из морската,в София-пак кафе,Горна Оряховица-обикаляме всички кафета,а в Русе на мен ми е най-интересно да излизма на срещи-има мн хубажи кафета по центъра,на кея при реката има мн хубажи пеики и е мн приятно за пурва среща

nikinkaaa
02-17-2007, 08:55
На разходка из центара на Сф

gerinceto
02-17-2007, 08:55
celta na purvata sre6ta e da se opoznaete (i eventualno da razberete dali bihte si dopadnali kato partniori) taka 4e razhodkata v nqkoi park primerno ne e lo6 variant, da sednete v nqkoe kafe su6to, a za6to ne i edno film4e v kinoto predi/sled tva ;) e mojete da se gu6kate celuvate i taka natatuk ako precenite i sex moje da praite...ve4e vupros na gledna to4ka i naglasata s koqto izlizate. :)

georgerrrrr
05-14-2010, 19:27
тъпо е по кафета.. нещо за ядене + разходка + пейка в парка = win ;p

BlueFace
05-14-2010, 19:51
Ми пасеме козите у село .... 8-)

Винаги има какво да се прави.Всичко е въпрос на креативност ;)

DarknessAngel
05-14-2010, 20:04
Шумен изобщо не е малък град !!!
П.П. Излизаме на разходка.

BlueParadise
05-14-2010, 20:51
Има такива теми,но пак ще пиша - ходим на кафе,на разходка,сядаме на някоя пейка ...

ladykeisy
05-14-2010, 22:28
Не е важно къде си,а с кого си.Ако ти е приятно с дадения човек,можеш да го заведеш на най-смотаното място и пак да си изкарате незабравимо.

50cent
05-14-2010, 22:33
мии аз попринципно използвам места като боулинг, билярд, по-изискано кафене или кино

dimitar_ak
05-15-2010, 06:02
Има много варианти. От кафе и разходка до страстен секс. Всичко зависи от човека на среща и до колко се харесаме.