PDA

View Full Version : Килограми



Сена
02-15-2007, 18:00
С диета свалих определени килограми, сега поддържам същия режим на хранене само,че килограмите не мърдат. Тоест свалих до едно ниво и повече не става..Някои да има идея защо? :-k

sledko_f>93
02-15-2007, 18:11
С диета свалих определени килограми, сега поддържам същия режим на хранене само,че килограмите не мърдат. Тоест свалих до едно ниво и повече не става..Някои да има идея защо? :-k
Организмът отслабва много в началото и после започва все по-бавно и по-бавно! Нагажда се към този режим ли и аз нз, но при всеки е така :)

Lorraine
02-16-2007, 13:51
Имай търпение :wink:

Gerinkka
02-16-2007, 19:21
Ama mai samo turpenie ne pomaga da vi kaja...az imam su6tiq problem
Sled Kolednoto preqjdane zapo4nah raztovarva6t rejim i naistina svalih 5-6 kg,ama rezultata se vidq o6te purvata sedmica i sled tova samo mnogo malko...zna4i purvata sedmica sum svalila 4 kg i sled tva v produljenie na 1 mesec o6te 1-2 samo.
I sega okon4atelno sprqh...mnogo e gadno-uj se ograni4avam neprekusnato a ve4e cql mesec ne sum mrudnala ot tiq kilogrami...
Emi daite suvet malko - i na men i na drugoto turse6to pomo6t momi4e :wink:

LoVe_Is_EvErYtHiNg
02-16-2007, 19:49
С диета свалих определени килограми, сега поддържам същия режим на хранене само,че килограмите не мърдат. Тоест свалих до едно ниво и повече не става..Някои да има идея защо? :-k
Na4i iskam da ti dam edin primer sas maika mi: tq ot mart minalata godina do Septemvri se bore6e sas 2-3 kila i tu gi svalq6e tu gi ka4va6e, v posledstvie onba4e (ot septemvri) tq svali 11 kila, spored men tfa se dalji na fakta, 4e organizma e izpolzval cqlata maznina, a maika mi si qde6e po edin i sa6ti na4in, no naistina ti kazvam super barzo gi svalli

Tempestjuji
02-16-2007, 20:57
Така....Първо се отслабва с диета..след като организма спре да слабее от тази диета тряя да влезе в сила ходене, тичане, фитнес...пак си на съ6тата диета само че се движиш..тва му е майката...

02-17-2007, 09:00
a moje li da mi kaje6 dietata s koqto si otslabnala pls :-D

Gerinkka
02-17-2007, 10:05
:) Emi ne razbrah kum men li e to4no vaprosa,ama eto ti otgovor :wink:
Ne e to4no dieta,az go nari4am ZDRAVOSLOVNO hranene :wink:
Sprqh da piq bezalkoholno....samo 2-3 puti se slu4i da piq Coca-cola light,ama neq q vodqt dieti4na \:D/. Osven tova sprqh da qm v u4ili6te - zna4i ne qm bani4ki,ili drugi testeni,mazni raboti i obi4ainite hamburgeri,koito se konsumirat v daskalo.....mi drugo - malko( no ne izcqlo 6toto mi e nevuzmojno) namalih sladkoto. 6okolad si hapvam po par4ence,ama se mu4a da otkaja vaflite. Po4ti ne qm hlqb,q ako hapna to vinagi e pulnozurnest :)
Emi mai e tova...osven tova iskam da kaja 4e osven kilcata(makar i nemnogo) rezultata se o4erta i po liceto - akneto ponamalq \:D/
Uspeh i ako ima vaprosi pitaite!

Sladkoto_Barbie
02-17-2007, 10:08
Oh,samo da kaja 4e tva otgore bqh az ](*,)

klleee
02-17-2007, 11:10
i az iskam da otslabna no nz kak.znam nqkolko dieti no ot tqh sam svalqla rqzko i dosta se gladuva.Ako nqkoi znae hubava dieta moje da pi6e! :oops:

LoVe_Is_EvErYtHiNg
02-17-2007, 11:35
Da de ama spored mene tiq dieti ne sa mn mn podhodq6ti za na6te vazrast, smisal nz ti na kolko si de :) ma mislq 4e za 4ovek na 15 ne e mn podhodq6tu :) za6oto ima ioioefekt, koito v daden moment stava ujasno golqm, wee nz........

tainstvenata
02-17-2007, 15:44
Da de ama spored mene tiq dieti ne sa mn mn podhodq6ti za na6te vazrast, smisal nz ti na kolko si de :) ma mislq 4e za 4ovek na 15 ne e mn podhodq6tu :) za6oto ima ioioefekt, koito v daden moment stava ujasno golqm, wee nz........

Dietite sa greshni no ako se hrani zdravoslovno nqma nishto \losho vsichki trqbva da se hranim zdravoslovno zashtoto imenno ot sichki vredni hrani s koito se hranim ima tolkova bolesti ...

suletka___
02-18-2007, 20:08
Ve4e svqlash mnogo po bavno tui kato organizmut lesno svalq izlishnite kilograni , no sled tova prosto toi samiq use6ta 4e nqma ve4e takava nujda ot svanqne na izlishucite ... Ako do sega ne si sportuvala POCHVAI !!! Ne samo shte svalish oshte nqkoe kilce , a i shte se stegnehs koeto sushto e dosta vajno .

koalka
02-18-2007, 20:21
В началото се сваля по-бързо, а по-бавно.

delfin4eto
02-18-2007, 20:27
Всичко става с времето!Имай търпение, но не пртекелаявай с диетите.Даваи почивка на организма си то диети, защото така ще привикне и вече няма да ти дейстават(диетите).А , ако питаш мен, не е хубаво да спазваш диети.Но щом така си решила, добре, само НЕ прекалявай!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!