PDA

View Full Version : kak se privli4a vnimanie?



prosto _az f
02-15-2007, 18:37
zna4i moq ''probelem''(mn silno kazano) moje da vi se stori tap no prosto iskam savet.zna4i ot skoro hodq s edno mom4e ama m koeto si zaslujava mn :smt007 i prosto iskam da go nakaram da hlatne zdtravo ,da zadarja vnimanieto mu dalgo vreme i takiva.spored vas kva e formulata za ospe6na vrazka?q daie savet4eta pls....
p.p: ne6to en moga da se reg ne 4e ne iskam,ina4e redovno sam tuka i 6te se radvam da pomognete :::

bawarec
02-15-2007, 18:42
Мий бъди мила с него ,но прекалявай разхождайте се ала бала целувки гушкания некви такива работи просто бъди себе си,иначе в "Любовта " и "връзките" няма фомула това не е математика при всеки е индивидуално просто ти самата трябва да намериш златната среда!


Успех =D>

koalka
02-15-2007, 19:24
Бъди себе си, колкото и банално да звучи!Той те харесва такава каквато си.Дръж се с него така, както ти идва отвътре. :wink:

KykL1chkAa
02-16-2007, 09:01
ot vsi4ko nai-bajnoto e da ne se pritesnqva6 da ne treperi6 kato govori6 s nego..prosto se ospokoi i se dryj!Kvo tolkoz pyk edno mom4e?Toi trqq da se pritesnqva v tvoqta kompaniq ne ti! :P

iiirish
02-16-2007, 09:50
щом вече ходите значи ти по един или друг начин вече си му привлякла и задържала вниманието ;) не мисля, че трябва да правиш нещо специално. всяка връзка си има както начало, така и край и колкото ни е писано да бъдем с един човек - толкова! ;)

prosto az f
02-16-2007, 10:22
mi da pravi ste 4e si4ko si ima na4alo i krai,da az se darja est i tva mai mu haresva no vaprosa mi e kak da zadarja tva vnimanie maximalno po dalgo vreme? misi mn na si4ki otgovori {}

gamercheto_
02-16-2007, 13:54
няма как да си сигурна точно колко време ще му задържиш вниманието...ако си себе си и не гледаш да станеш точно такава каквато той иска..всичко ще си е наред...просто запомни че той те приема точно такава каквато си както с добрите така и с лошите ти страни не се стреми да бъдеш идеална...идеални хора няма :P успех и не се притеснявай...

ThePainIsReaL
02-16-2007, 23:04
Няма формула , това да не е уравнение по химия ?

psiHopaT4o
02-16-2007, 23:11
zna4i moq ''probelem''(mn silno kazano) moje da vi se stori tap no prosto iskam savet.zna4i ot skoro hodq s edno mom4e ama m koeto si zaslujava mn :smt007 i prosto iskam da go nakaram da hlatne zdtravo ,da zadarja vnimanieto mu dalgo vreme i takiva.spored vas kva e formulata za ospe6na vrazka?q daie savet4eta pls....
p.p: ne6to en moga da se reg ne 4e ne iskam,ina4e redovno sam tuka i 6te se radvam da pomognete :::
Духаш му в кафето ,после увас същественото и така всеки ден..само разнообразие да има..няма вариант да не останете заедно поне известно време..

ThePainIsReaL
02-17-2007, 06:26
Духаш му в кафето ,после увас същественото и така всеки ден..само разнообразие да има..няма вариант да не останете заедно поне известно време..

Оо .. не , това не го прави , моля те . И без тва достатъчно курвета се навъдиха наоколо .
П.П. Не забравяй да се радваш на миговете с него :wink:

JoeBanana
02-17-2007, 07:36
жунглирай с чинии патладжани по сечуански, без да изпадат :mrgreen: определено привлича внимание

Princesata
02-17-2007, 08:46
Няма формула за това бъди себе си и го обичай