PDA

View Full Version : Епа писна ми !



Why bother ...
02-15-2007, 19:21
Писна ми ! Просто ми писна.
Не съм видял почти нищо от това животно, наречено любов.
Вероятно любовните ми изживявания са около 1% на дори най-убития нещастник в тоя форум, НО ... !

... причината според мен не се корени в това, че аз нямам възможност и че не ме харесват момичетата - тъкмо обратното е. Харесват ме, много даже.
Въпроса е, че аз не мога да харесам никоя, винаги си мисля, че може нещо по-добро да изникне. Искам да покажа на какво съм способен, как мога да направя едно момиче да се чувства най-щастливото в целият свят, мога да предложа толкова много, толкова много качества.
Обаче не го правя - изтървам невероятно точни попадения, търсейки по-добро. Намирам го - но то не ме иска ! В следващият момент предните момичета изглеждат доста по-красиви и привлекателни - но и те вече не проявяват първоначалният интерес.

One musn't rush perfection.

Писна ми - какво да се занимавам , да играя психологически войни по skype, да мисля дадена реплика 10 минути, преди да я завърша по перфектният начин, за да впечатля ... и то кой ? Никой ...

Shoot me now !

koalka
02-15-2007, 19:23
По-добре е, че не тръгваш с момичета, които не харесваш, а търсиш подходящото.Ще го намериш, просто имай търпение.

Undying
02-15-2007, 19:25
Ами явно трябва да поработиш малко върху характера си.Просто се "пусни по течението" както се казва и не мисли за това какво ще стане после,какво ще си помисли момичето,дали зад ъгъла няма да изникне някоя по-"яка" и т.н.Живей за момента,защото както ти сам каза така изпускаш много точни попадения.

Why bother ...
02-15-2007, 19:26
Любовта може да ме хване за задните части !

Смисъл в нея на този етап няма - приемам го, приемете го и вие.

А и ми писна да чакам.

Its ok not to drink
02-15-2007, 19:27
Същия проблем братле, ха почти на 19 станах и още секс не съм праил(не е като да съм нямал възможност), щот чакам да се влюбя - до кога питам аз :?

I'm so
hidden and you're never gonna see
I'm cold
for giving all because of my beliefs
I'm no
body that you ever want to be
cuz I know that the world is afraid of me...

ThePainIsReaL
02-15-2007, 19:30
Ам .. да ти кажа споки първо . За всичко си има време , просто недей се насилвай да си харесаш някоя просто щото трябва . Когато правилната се появи , всичко ще е лесно . Няма да им кво да се колебаеш .

______f
02-15-2007, 19:32
choveko i az imam sushtiq problem.tezi deto me xaresvat az ne gi xaresvam, a se stremq kam neshto po-dobro i kato go namerq[edin Bog znai kolko e po-dobro] ne stava i tva e!
mnogo e tupo taka puk ne sum nqkoi grozil ...hubavo e 4e ne se zadovolqvame s malko moje bi edin den shte namerim pravilniq 4ovek {}{}

Its ok not to drink
02-15-2007, 19:39
Обаче после пак се питам, трябва ли ми тая любов? Като гледам почти всички мрънкат че ги боли, кое боли повече да не си обичал никога или любовта да те е опарила... хах нещо прекалено много мисля напоследък :P цялата работа е че сам си ми е xtra, но има ония гадни моменти, в които се нуждая от малко нежност :D

mqu.
02-15-2007, 20:08
I wanna shoot u down!звучиш като интересно момче-спри да се чудиш - just stop trying and do it!

ferendzia
02-16-2007, 00:27
Mom4eta gordeq se s vas!!!Ima mn malko individi kato vas koito tyrsqt "ne6to syvyr6eno"!Az vqrvam 4e tva e prekrasno....znam 4e boli...no mojete samo da se gordeete 4e ste izbrali po-trudniq pyt...1 lek ima...zaribqvkite za po 1 ve4er..oba4e kogato vijdate 4e imomi4eto tva iska....nqma ama nikakyv smisyl da se zanimava6 s 4ovek na kogoto ne dyrji6,koito ne t eprivli4a,koito ne raztuptqva syrceto ti...nai-malkoto za6toto byrzo umryzva!Jiveite si,kefete se...pyk tq lubovta 6te si doide sama nqkoi den syvsem slu4aino!I nqma nikakvo zna4enie dali si pravil sex na 15 ili na 20...vsmisyl v tva nqq ni6to lo6o...6tom iskate da e s pravilniq 4ovek...zna4i taka trqbva!Stiskam palci skoro da vi sre6ne sydbata s ne6to sitinsko koeto da vi podludi!!!Uspeh!

Nivea
02-16-2007, 06:23
ами ако си от "много харесваните момчета" е мн вероятно и все да тръгваш с някои от "много харесваните момичета". като заначало се успокой и не си давай зор-ако на тези години срещнеш любовта няма да знаеш какво да я правиш. пък и точното момиче ще е това,което най-малко очакваш и ще е много по-готино отколкото си си мислил първоначално. и се пробвай да поседиш малко сам,така ще можеш да прецениш по-добре момичетата около теб. 8-[

02-16-2007, 06:40
По-добре е, че не тръгваш с момичета, които не харесваш, а търсиш подходящото.Ще го намериш, просто имай търпение.

JoeBanana
02-16-2007, 07:37
ти чакаш, ама годинките летят :mrgreen: пък и ако не си първа хубост...

да играя психологически войни по skype, да мисля дадена реплика 10 минути, преди да я завърша по перфектният начин, за да впечатля ... и то кой ? Никой ...
тва напрао кат по филмите :-D

cherinka
02-16-2007, 11:40
ми явно имаш прекалено мноо изисквания. намали ги малко.

gamercheto_
02-16-2007, 14:17
пич ти ще си остарееш сам...идеални момичета няма..има просто по свестни и знаещи какво искат...ние и да ти говорим това са празни приказки...моето мнение е че прекалено силно искаш да намериш това момиче а любовта не пита тя връхлита когато най-малко я очакваш...остави се по течението и не бери грижи за това че си нямаш в момента приятелка....по-добре късно но с точното за теб момиче от колко сега и след няколко месеца като осъзнаеш че това е някакъв фарс само ще страдаш още повече...успех

`Death`Whore`
02-16-2007, 14:22
Ако харесаш наистина някое момиче, изобщо няма да ти мине през ума, че има "по-добри" от нея.

He3aBuCuM
02-16-2007, 14:27
Вземи си смъкни малко самочувствието :D
А не можеш да кажеш, че го няма, защото не би казал, че те харесват момичетата или си прекалено запален да разпалваш интриги в Форумчето [-X

second_heartbeat
02-16-2007, 14:27
Все още не си намерил точното момиче, а и като я намериш думите сами ще дойдат и няма да се чудиш какво да кажеш. :]

fillis
02-16-2007, 16:11
dear dear poor boy hahahahahahahah q ne se izlagai ne si samo ti i az sam taka sprqmo mom4eta samo 4e pri men e taka 4e malko pove44e im vqrvam i mn barzo se vlubvam koeto do isve6na stepen mi nosi lo6i rezultati:)

DjBaloon
02-16-2007, 16:12
Писна ми ! Просто ми писна.
Не съм видял почти нищо от това животно, наречено любов.
Вероятно любовните ми изживявания са около 1% на дори най-убития нещастник в тоя форум, НО ... !

... причината според мен не се корени в това, че аз нямам възможност и че не ме харесват момичетата - тъкмо обратното е. Харесват ме, много даже.
Въпроса е, че аз не мога да харесам никоя, винаги си мисля, че може нещо по-добро да изникне. Искам да покажа на какво съм способен, как мога да направя едно момиче да се чувства най-щастливото в целият свят, мога да предложа толкова много, толкова много качества.
Обаче не го правя - изтървам невероятно точни попадения, търсейки по-добро. Намирам го - но то не ме иска ! В следващият момент предните момичета изглеждат доста по-красиви и привлекателни - но и те вече не проявяват първоначалният интерес.

One musn't rush perfection.

Писна ми - какво да се занимавам , да играя психологически войни по skype, да мисля дадена реплика 10 минути, преди да я завърша по перфектният начин, за да впечатля ... и то кой ? Никой ...

Shoot me now !
EPA ima vreme neburzai,shtom ti doide na glavata shte mislish drugo :-D

CrIsTiaNo_
02-16-2007, 16:15
lubov ima a vseki ... i to4niq 4ovek ima za seki vaprosyt e 4e te idvat kogato gi o4akva6 nai malko ....

Nivea
03-02-2007, 05:29
е значи се делим на знещи свестни момичета и... момичета така ли? нер всеки човек изглежда различно през различни очи :)

Mr.B
03-02-2007, 05:40
Авторе, успокой се малко - любовта не е нещо, което можеш да намериш зад всеки ъгъл - ще намеирш рано или късно човека за теб - просто имай търпение.

Nivea
03-02-2007, 05:43
е то може и в бункера да го намериш, ма кой ти гледа в бункера?!? :smt017

jadna_za_lubov
03-02-2007, 10:35
Mom4eta gordeq se s vas!!!Ima mn malko individi kato vas koito tyrsqt "ne6to syvyr6eno"!Az vqrvam 4e tva e prekrasno....znam 4e boli...no mojete samo da se gordeete 4e ste izbrali po-trudniq pyt...1 lek ima...zaribqvkite za po 1 ve4er..oba4e kogato vijdate 4e imomi4eto tva iska....nqma ama nikakyv smisyl da se zanimava6 s 4ovek na kogoto ne dyrji6,koito ne t eprivli4a,koito ne raztuptqva syrceto ti...nai-malkoto za6toto byrzo umryzva!Jiveite si,kefete se...pyk tq lubovta 6te si doide sama nqkoi den syvsem slu4aino!I nqma nikakvo zna4enie dali si pravil sex na 15 ili na 20...vsmisyl v tva nqq ni6to lo6o...6tom iskate da e s pravilniq 4ovek...zna4i taka trqbva!Stiskam palci skoro da vi sre6ne sydbata s ne6to sitinsko koeto da vi podludi!!!Uspeh!
evala.. =D>