PDA

View Full Version : pYRVIQT MI PYT BE6E UJASEN!



02-15-2007, 20:15
Zdr! na 16 sym i v4era go napravih... nob e6e ujasno, ne be6e nikak qko... daje ujasno, za malko da se razreva.. pyk i toi ne be6e osobeno vnimatelen i po edno vreme adski mnogo iskah da spre :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 .. i sega me ee strah da probvam pak.. dali nqma da e sy6toto i da se razo4arovam o6te pove4e.. :~((( nqkakvi mneniq po vyprosa.. mersi predvaritelno :smt010 :smt009 :smt009

miloto_girl_4e
02-15-2007, 20:31
Еми явно не си била с подходящият човек, как може той да знае, че това ти е първият път и да е груб? Моят беше супер внимателен, угаждаше ми на всичко, спираше, беше бавен.. как така просто ще ръга там ?
Еми нормално е да те е страх, то така си се наплашила...
Но ако тоя път той е внимателен или следващият ти път е с момче, което се интересува от това дали те боли и внимателен, няма да имаш проблеми и удоволствието идва след практика, първите пъти не са приятни :wink:

:-)
02-15-2007, 20:44
То и при мен беше така, и на него му беше за първи път и не се интересуваше много, много не искаше да спре като му казах. Но това далеч не е всичко, на мен ми трябваше малко време да свикна. Но сега ми е много кеф и естествено скъсах с него.

piwenceto
02-15-2007, 21:00
Моя първи път също не беше добър но поне човека с който бях беше внимателен!Нямаше любов но........според мен това вече е отживелица!Защо трябва да обичаш някой за да отнеме девствеността ти?И защо тя да е толкова важна!Първия път е гаден и аз мисля че не трябва да е с някой който обичаш а трябва да намериш някой който да свърши "мръсната работа' :lol: Не се отчайвай!Но следващия път гледай да е с някой свестен тип а не с такъв който не му пука за нищо друго освен как да ти го набута!

sharkybul
02-15-2007, 21:17
така е като си хващате НЕПОДХОДЯЩЕ за тази може би ВАЖНА стъпка :roll:

malka_sladuranka
02-15-2007, 21:25
Първия път боли! И тебе ли те боля? :twisted:

ultra
02-15-2007, 22:01
Моя първи път не веднъж съм го казвала и той не беше като от розов сериал.Болеше ме да си е@е майката.Направо ми се ревеше и го накарах преждевременно да спре и въобще след това не продължихме.Изчакай 10-15 дни,за да зарастне долу раничката и опитай отново.

martinka_91
02-15-2007, 23:27
10-15 дни? Ми . . . според мен и на следващия ден да е - няма проблем. . . Навремето как жените са спали с мъжете си за пръв път в първата брачна нощ? Като им е било за първи път кво? Дали са чакали толкова време, за да го повторят?Аз не вярвам.

MoHuTo
02-15-2007, 23:40
Първия път боли! И тебе ли те боля? :twisted:
Тука и аз се присъединявам...доста болезнено беше :smt009

Scandalous_lady
02-16-2007, 07:14
И мен си ме болеше бая и то не толкова от друго ми на момчето му беше достааа по-голям от това което очаквах.Доста боля ама знаех че трябва да потърпя :twisted:За мен болката си беше съвсем нормална част от изживяването

02-16-2007, 07:41
mersi mnogo za otgovorite.. oba4e opredeleno se razo4arovah.. ne be6e 4ak 'toi ryga6e, bez da spre" , no ne be6e osobeno vnimatelen... i sega prosto me e strah da go napravq pak.. nz :smt009

koalka
02-16-2007, 08:36
Мислела си, че ще е нещо много хубаво, но просто не е станало, както ти си искала.Направила си го с неподходящия човек, след като не е бил внимателен и нежен.Това е доста важно, за да може момичето да се възбуди достатъчно и до колкото може да се намали болката.И мен ме болеше много.Казвах му да спре, защото наистина за мен беше нетърпимо, но все пак успяхме. :wink:

02-16-2007, 11:41
az puk o4akvah purviqt mi put da e mn kofti,no vsu6nost vsi4ko be6e mn gotino,4uvstvah se super i izob6to ne me bole6e

My_Infernal_Majesty
02-16-2007, 11:51
Ох... тези теми ме депресират!!!

:( Карат ме да се замислям за неща които не искам ... кой знае къв ще е моя първи път :? :smt011 !??? уф...ужас!

gamercheto_
02-16-2007, 11:56
Момчето има огромна вина за това което е станало,но и ти имаш вина...сякаш ти си очаквала да не е нещо супер яко още от 1вия път....а е невъзможно!Някой момичета ги боли по-малко,други повече но няма начин...сега си наплашена но както казаха по горе,ако следващия ти път е с някой внимателен и знаещ какво прави не мисля че ще имаш проблеми..дори може да искаш да не спре :P

second_heartbeat
02-16-2007, 13:42
Ти самата явно си имала много големи очаквания и заради това се е получило така.

02-16-2007, 15:08
10-15 дни? Ми . . . според мен и на следващия ден да е - няма проблем. . . Навремето как жените са спали с мъжете си за пръв път в първата брачна нощ? Като им е било за първи път кво? Дали са чакали толкова време, за да го повторят?Аз не вярвам.

Ами аз си мисля,че все пак след разкъсването на ципата се получава някаква раничка,на която и е нужно известно време за да зарастне.Поправете ме,ако греша...

ultra

едничка
02-16-2007, 15:15
уффф и мен колко ме болеше първия път!! много ме болеше.... жива да не бях

`Death`Whore`
02-16-2007, 15:16
Да му беше казала да спре!

pepitooo
02-16-2007, 15:21
и моя 1ви път не беше нищo особено а още повече че и на 2мата ни беше за 1ви път ама сичко си мина ок даже не ми тече и кръв а от това ме беше най страх естествено че болеше ама си предстаеях че ше е мн мн по болезнено и все пак мисля че с всеки изминал път секса става по хубав....и удоволствието е по голямо..поне за мен ;)

02-16-2007, 18:29
mi to pri men nqma6e kryv de... ne bqh s koi znae kakvi o4akvaniq ama akavaaa bolka.. nene :smt009 :smt009 :smt009 ... 6te se zamislq za vtoriq pyt..

pepitooo
02-16-2007, 18:54
абее да ти кажаа след всеки път ше те боли по малко и по малко ..но аз като не права известно време секс и ме болии отначалото при първите 1-2 вкарванияя ..даже приятеля ми се базика с мен че пак съм девствена :D

02-16-2007, 21:58
dano e taka .. vse o6te ne sym... 2ri pyt :S :-k :-k :-k 8-[

ThePainIsReaL
02-16-2007, 22:19
Понякога боли .. просто не се предавай духом :-D

Maniq4kata
02-17-2007, 09:15
prosto iz4akai mila.. ne byrzai s koito ti padne,... podhodq6tiq 4ovek 6te se poqvi i ti 6te go useti6.. makar 4e ve4e si go napravila, moje bi s nepodhodq6tiq.. no ima vreme :)

f1s714e70
02-17-2007, 09:57
xmm pri men mom4eto be6e mn vnimatelno ama pak si me bolq,i az si bqx napla6ena da opitam vtori pat. . .

Siseetoo
02-17-2007, 13:07
Понякога боли .. просто не се предавай духом :-D
Много тъпо изказване ! Дай сега всеки път като я боли само за да не се предава духом да си трае [-X .. Мисля че е трябвало да му кажеш че те боли и за напред просто си вземи поука и винаги казвай ако нещо не ти е наред !

F-4eEEee
02-17-2007, 16:00
А аз какво да кажа...първият ми път беше направо ужасен :shock: Само като се сетя,че ни делеше една стена от родителите му и настръхвах.Баща му постоянно трамбоваше на ляво и на дясно и се чудя как не влезе :-s Тъкмо му стана и се сети нашия,че презервативите му са в якето в коридора 8-[ Можете само да си представите каква гледка е било да тича гол надървен из коридора.Добре,че не срещна някой от техните :lol: Докато дойде му беше паднал :| Да не говориме,че грам не се възбудих и едва го вка.а.Леле как ме болеше само...не ща и да се сещам :? С една дума ТРАГЕДИЯ :smt012 Излизаме от тях и той отива да каже на майка му...Тя се подхилваше и ние ест. и двамата почервеняхме...

marina star
02-17-2007, 17:02
ako mom4eto ti e postoqnnen priqtel prosto go pomoli da bade po-vnimatelen nqma ot kvo da se pritesnqva6,a ako ne se saobrazi i pak se otnese i igrata zagrubee otnovo da ne ti puka-kaji si mu napravo na momenta 4e te boli
vse pak v sexa u4astvate i dvamata,nae moje samo za ediniq da e kefa

sWeEt_SeEd
02-17-2007, 17:04
Споко,просто не е бил внимателен...да 15 днис а много ,ама един е малко,изчакай 2-3 дни и щи мине,няма страшно.Мен първият път не ме боля много,съвсем малко.Аз се бях настроила да е нещо страшно от тъпите митове..то зависи де.Просто тряя да си възбудена на макс и първо пръстчета,едно две, и така.Ние разбрахме ,че ми се е скъсала ципата като той ми каза,че нещо го щипе,мен си ме болеше мъничко ама не като на скъсване :wink: и имаше съвсем малко кръв ,обаче на следващия ден едвам сядах и кфото и да било ахехахе болеше си ме отдолу.И изчаках един ден.и ти що не го блъсна или просто да му кажеш да престане като ти е неприятно,що търпиш ? :mrgreen: