PDA

View Full Version : Moderated: Тя винаги си намира оправдания да не излезем



Scare
02-15-2007, 21:21
Ходя с едно момиче много се обичаме..но ето го проблема-Винаги когато я карам да излезем тя се ми се оправдава че има да учи,4е ще ходи на гости...Отначало мислех че техните не я пускат но баща и знае за мен и мн пъти сме си говорили и не е някъкъв да я държи под строг контрол...но всеки път ще намери нещо да се извини..Какво да правя?
:-k

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

malka_sladuranka
02-15-2007, 21:26
Намери си друга, тази явно не те иска. Може би незнае как да ти го каже.

MoHuTo
02-15-2007, 23:31
Намери си друга, тази явно не те иска. Може би незнае как да ти го каже.

:wink:
:smt017

JoeBanana
02-16-2007, 07:55
Ходя с едно момиче много се обичаме..но ето го проблема-Винаги когато я карам да излезем тя се ми се оправдава че има да учи,4е ще ходи на гости..
:-k
толкова много те обича, че не иска да те вижда щото ще си самозавижда и може да си посегне :mrgreen: и аз съм така - купих си едно RS-8, ама го крия от себе си, за да не си завиждам

moderated by W.I.M.: точка 11

koalka
02-16-2007, 08:08
Явно само ти я обичаш...По-добре говори сериозно с нея и решете какво ще правите.

bigbec
02-16-2007, 08:14
Намери си друга, която обича да излиза :)

CrIsTiaNo_
02-16-2007, 16:09
e ne 6to sa hora ste vii e be ?!? o6te 1voto mnenie i zarejiq ! e za6to ...hubavo neska da izlezet ama ti nz kva e pri4inata! za6to ? parvo govori s neq pitai q dali vaob6te go pravi umo6leno!? "Ходя с едно момиче много се обичаме.." ti na tva glqmat obi4 li mu vika6 da q zarejej 6tot nqkolko ili tam nz kolko pyti ti e kazala 4e nqma da izlezete moje da ima i po-vajni ne6ta ot teb na toq svqt za neq...obmislql li si go ?
....i ae da zeme6 da napi6e6 ti kvo misli6 po vaprosa 6tot taka puska6 nqkva tema davat ti razli4ni mneniq a nz ti koe podkrepq6? q kaji ti koe podkrepq6 6tot taka izvinqvai za tva det naposah po-gore ako ti ne podkrepq6 mnenietp da q zarejej zaradi tva ?

PoisoNGirL
02-16-2007, 20:54
Zamisli se purvo dali samo ti q obichash ili naistina e vzaimno.Az ako obicham nqkoi shte si namerq vreme da go vidq dori i da e za malko.Nqma da spq,shte ucha po-malko,shte izbqgam ot nqkoi chas i pak shte ida pri lubimiq chovek!V tova prosto nqma logika...kolkoto i da e zaeta.Idi pri neq i pogovorete seriozno.Shtom se obichate trqbva da si imate doverie,moje neshto da i teji da ima problemi i ti da se opitash da i pomognesh!No nedei da q zarqzvash predi da ste pogoovrili! 8)

XpM
02-16-2007, 20:57
Ходя с едно момиче много се обичаме..но ето го проблема-Винаги когато я карам да излезем тя се ми се оправдава че има да учи,4е ще ходи на гости...Отначало мислех че техните не я пускат но баща и знае за мен и мн пъти сме си говорили и не е някъкъв да я държи под строг контрол...но всеки път ще намери нещо да се извини..Какво да правя?
:-k



Та казваш ходите а?

Тя знае ли?

02-16-2007, 21:01
Ходя с едно момиче много се обичаме..но ето го проблема-Винаги когато я карам да излезем тя се ми се оправдава че има да учи,4е ще ходи на гости...Отначало мислех че техните не я пускат но баща и знае за мен и мн пъти сме си говорили и не е някъкъв да я държи под строг контрол...но всеки път ще намери нещо да се извини..Какво да правя?
:-k

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!
Тая те ебава,заеби ги с такива не се занимавай...

LO6IQ
02-16-2007, 21:24
Ходя с едно момиче много се обичаме..но ето го проблема-Винаги когато я карам да излезем тя се ми се оправдава че има да учи,4е ще ходи на гости...Отначало мислех че техните не я пускат но баща и знае за мен и мн пъти сме си говорили и не е някъкъв да я държи под строг контрол...но всеки път ще намери нещо да се извини..Какво да правя?
:-k



Та казваш ходите а?

Тя знае ли?
ХАХАХА ТОВА Е НАЙ ТОЧЕН ВЪПРОС ! :-$
Да те попитам ... Тя знае ли че ходите ? :smt005

iiirish
02-16-2007, 21:26
най-вероятно тя вече не изпитва чувства към теб, но просто не знае или изпитва страх да ти го каже. понякога става така, че в стремежа си да не нараним един човек, то той страда повече. от цялото това чудо трябва да разбереш едно - тя най-вероятно не иска да е с теб!

LaFee
02-16-2007, 21:35
Намери си друга, която обича да излиза Smile
Недей! Пу,пу! Да не си вземе някоя,която си мечтае от малка да бъде алпинистка!

XpM
02-16-2007, 21:42
Намери си друга, която обича да излиза Smile
Недей! Пу,пу!

Пу-пу-пу - да те посерат кокошките \:D/

ThePainIsReaL
02-16-2007, 21:53
Ам .. каква обич е това . Макар , че и аз съм изпитала това на свой гръб . С бившия ми приятел , когато исках да излизаме - винаги намираше за какво да не излезе с мен . Все нещо имаше да прави . Един ден просто се оказа , че не ме обича повече и вероятно всичко е било заради това . Та .. май и с теб става така . Питай я , говори с нея , кажи й кво ти , ако те обича , ще те разбере , ако ли не - просто я забрави . Може да боли , ама ще се получи , ако си упорит .

nasty_f
02-16-2007, 22:24
Защо мислиш,че те обича,след като не иска да излизате???То така не става само на думи.Чувствата трябва да се показват,думите нямат стойност.

misli pozitivno
02-16-2007, 22:37
Олелелее вие напрао разбихте сичките мечти на момчето беее :-D и аз ходя с едно момиче,страшно много я обичам,и е нормално да искам да съм с нея често,но тя се отказва,се неможе,се има няква работа и ми става супер тъжно,но после като се видиме тя се държи невероятно,и просто си прекарваме повече от добре и с действията си показва,че несъм й безразличен...и разбирам че съм се бъркал.Тоест исках да ти кажа,че и аз съм в същата ситуация,и като ми откаже да се видиме и а зпочвам да си мисля такиа неща,но като се видим разбирам че съм грешял,в крайна сметка тя не е моя собственост и секи си има свой живот,немога да я задължавам когат ми е кеф да се видиме,ае късмет ;) :) :)

Princesata
02-17-2007, 09:18
Вземи си намери друга ама както казват тука гледаи да не е алпинистка

FZ
02-17-2007, 20:05
Vypreki, 4e ba6ta i znae za teb...zamisli se..moje da ne q puska da izliza vseki den, a i ako e po-malka..nz na kolko ste?

02-18-2007, 11:15
pi4 nqma ko da mu mislish bii i shuta tq prosto te razigra.Pone az taka si mislq de :} ](*,)

sexy_momi4e
02-18-2007, 11:26
ponqkoga naistina moje da ima zaduljeniq ili da ne i se izliza,ama ot kolko vreme ne ste izlziali za6toto ako prez den izlziate e dobre,to ne moje vseki den.A na kolko ste,moje i v tova da e pri4inata