PDA

View Full Version : moderated by W.I.M.: Тя иска да изчакаме преди да стане ...



Луко
02-15-2007, 21:36
АЙДЕ ДА ВИ ОТНЕМА И АЗ МАЛКО ОТ ВРЕМЕТО И С МОЙТА ИСТОРИЙКА ...
НЕЩАТА СТОЯТ ТАКА, ЧЕ С ЕДНО МОМИЧЕ ВЗАИМНО СЕ ХАРЕСВАМЕ.ТЯ МИ КАЗА, ЧЕ НЕ Е БЕЗРАЗЛИЧНА КЪМ МЕН.ВЕЧЕ ИЗЛИЗАХМЕ ВЕДНЪЖ, НО АЗ НЕ ПОВДИГНАХ ТЕМА ЗА "ЛЮБОВТТА".ВСМИСЪЛ НЕ СЪМ ГОВОРИЛ ЗА ТОВА, КАКВО МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ МЕЖДУ НАС.ТЯ ДО СКОРО ИМАШЕ СЕРИОЗНА ВРЪЗКА.ОКОЛО ГОДИНА И ДВЕ СЕДМИЦИ ... И МИ КАЗА, ЧЕ И Е НУЖНО МАЛКО ВРЕМЕ, НУЖНА И Е МАЛКО СВОБОДА ПРЕДИ ОТНОВО ДА СЕ ЗАРОВИ С ЕДНО МОМЧЕ.ТА АЗ ИСКАХ ДА ВИ ПИТАМ ТОВА НОРМАЛНО ЛИ Е, ЗАЩОТО АЗ СЪМ СВИКНАЛ НЕЩАТА ДА СТАВАТ ПО БЪРЗИЯТ НАЧИН.ИЛИ ЩЕ СЕ СЛУЧИ НЕЩО ИЛИ НЯМА ДА СЕ СЛУЧИ.ТЕЗИ НЕЙНИТЕ ПРИКАЗКИ ДА НЕ БИ ДА МИ ДАВАТ САМО ПРАЗНИ НАДЕЖДИ, И АЗ ДА СИ ПЪЛНЯ ГЛАВАТА, ЧЕ НАИСТИНА МОЖЕ ДА ИЗЛЕЗЕ НЕЩО М/У НАС :?

moderated by W.I.M.: точки 6 и 7

02-15-2007, 22:48
ostavi neshtata na te4enieto,ne burzai!

MoHuTo
02-15-2007, 23:33
Не избързвай, остави нещата да станат от само себе си!Ако препираш и даваш зор накрая момичето може да се отдръпне от теб, тя просто се нуждае от малко време - ти сам каза че наскоро е приключила едногодишна връзка - така че изчакай я малко, ако наистина я харесваш :wink:

02-16-2007, 00:02
nqma pri4ina da telyje za 4uvstvata si!kato momi4e moga da ti kaja kakvo spored men proti4a v glavata i:
"Myjete sa zadnici!...toi mi haresva...no tova ne pre4i da me preebe kato biv6iq..az i nego haresvah i kakvo?!da ne bi da ne stradah....trqbva a sym sigurna 4e dyrji na men!ina4e e 4ist mazohizym da se zanimavam s nego!"
eto tva stava spored men....toest postarai se da i pokaje6 i dokaje6 4e naistina dyrji6 na neq...ako e taka de:)
stiskam palci i spokoino...nqq smisal prosto da te vryzva..nqq kfo da se trevoji6!!!

ferendzia
02-16-2007, 00:03
posledniq komentar be6e moi:)

koalka
02-16-2007, 08:28
Да, не трябва да избързваш.Все пак година и нещо не е малко време и наистина трябва да се отърси от една такава връзка.Изчакай, ако наистина я харесваш и после премини към действия. :wink:

anitooo
02-16-2007, 09:04
Дай и малко време не избързай!

iiirish
02-16-2007, 09:47
да, напълно нормално е след връзка продължила толкова много време, момичето да иска малко свобода. много зависи и заради какво са се разделили. някой неща се преживяват и преглъщат по-трудно и за тях определено е необходимо време. затова дай й го и съм сигурна, че нещата ще се наредят от самосебе си

ThePainIsReaL
02-16-2007, 22:55
Дай й време . Съдя по себе си , защото я разбирам кво й е . Нужно й е време и в никакъв случай не я задушавай , ще й стане милион пъти по-кофти .

Princesata
02-17-2007, 09:28
Дай и време,не бързай толкова

dAnnyb0y
02-17-2007, 09:36
Една сериозна връзка освен всичко друго е и ангажимент. Когато дълго време си бил с някого си свикнал да му отделяш голяма част от времето, вниманието и обичта си. Това води до липса на време за собствените си нужди. Щом се е разделила с предишния си приятел малко или много има нужда от свобода и иска да и се порадва.
Това което ти се случва е съвсем нормално. Моят съвет е да се дръпнеш за известно време без да я търсиш, след месец например и се обади и ако все още се оправдава, то значи по-вероятно е нищо да не стане. А ако те харесва през този месец нищо чудно и сама да те потърси. УСПЕХ !