PDA

View Full Version : Притеснение?



Mоrtаl
02-15-2007, 21:40
От известно време наблюдавам у себе си някакъв адски странен 'феномен'.
Опитът ми в сексуалната област с момичетата е повече от скромен. И напоследък, щом изобщо се окажа с момиче в интимна ситуация - не знам бе, спичам ли се, не знам какво, но в един момент се усещам, че само бръщолевя глупости. И сякаш, не знам какво, обаче имам някакво супер странно усещане. И даже ми се случи и да се откажа единия път, просто не бях на себе си.
Някой нещо подобно?
Съвет?
Аз си мисля, че е от притеснение. Но нямам идея как да се оттърся от тази морална тежест. А месеците и годинките си се редят.. Вече се чувствам засрамен от 14-15 годишни "Полови атлети"..

Its Me
02-16-2007, 06:50
devstven si nali :D da beshe spomenal :-$

koalka
02-16-2007, 08:37
Да, от притеснение е.Просто в такива моменти трябва да си наложиш да се отпуснеш и да не мислиш за нищо друго, освен за момичето и това какво ще стане. :wink:

gamercheto_
02-16-2007, 08:40
Ако питаш мен всичко е от притеснение...недей да се притесняваш и си мисли че си просто с твоя приятелка и така

kiksi4ka
02-16-2007, 16:40
emi zn purviq mi put s mom4e be6e mnogo interesen az bqh gotova ama toi se pritesni super mnogo...i v kraina smetka sexa se slu4i mnogo sled tova vupreki 4e ima6e dosta po golqm opit,vajnoto e 4oveka do teb da te razbira i obi4a po su6tiq na4in togava nqma problem ;))))samo spoko

alkobalko
02-16-2007, 17:10
Да, от притеснение е. Трябва да се отпуснеш.

puzzle
02-16-2007, 17:17
Ами той човека така като чета, си знае че трябва да се отпусне. Пита ни как да го направи....

Колкото и рядко да се случва, и аз понякога се спичам. В такъв момент се чувствам като пълен идиот и гледам да прекратя разговора, макар че не намирам причина за тоя спек.

Знам ли, по филмите хората тренират пред огледалото, аз поне никога не съм го правил. ;)

Според мен имаш проблем с общуването с другия пол по принцип. Кажи ми честно колко време прекарваш в чат и интернет форуми и колко време наживо в компания на момичета?

Смъртен
02-20-2007, 12:16
В същност доста.
Из irc скитам от 7 години, нон-стоп ползвам разните там чат клиенти. Администратор съм на 2 форума, членувам в редица други;)

Колкото до 'на живо' - израстнах покрай автомобили. Тунинг такива. От 5 години съм с едни пичове, състезаваме се, правим коли, ремонтираме ги и прочее. Действително - компанията ми е предимно мъжка.

Каквото и да мислят другите - искам да видя как би продължил човекът над мен. Факт е - комуникацията с момичетата винаги ми е вървяла. Неведнъж, след разни разговори и прочее, съм чувал "готин човек си, 'сладък', кефиш" и прочее. Виж, опре ли до споменатият момент - започвам да дрънкам абсолютни глупости (безмислици, често), съзнанието ми изскача някъде съвсем другаде и.. Абе, сам не мога да го обясня. Тъпо е.

sWeEt_SeEd
02-20-2007, 15:30
ми,тогава не говори,а направо действай :wink: и ше с енамери някоя мацка,която ше обича да слуша 'глупостите' ти и ше те намира сладък точно заради това,освен ако не го преодолееш де,ма аз поне го намирам за сладко :smt006

ABSOLUTme
02-20-2007, 18:04
be spichal se..nie puk s moq,ako ne pushkame i ne se ligavim se sluchva i da si obsujdame nqkvi problemi po vreme na sex :lol: (e,do edin moment de.. 8-[ ). nz,i spored men brushtoleveneto e sladko,mn mi e qsno kakvo imash predvid.prosto trqbva da popadnesh na macka,koqto 1vo-tolkova she te vpechatli,che kato si s neq za nishto dr nqma da mislish i 2ro-koqto shte moje da te predrazpoloji ili dori date 'vodi' :wink: aide pochvai da tursish 8-[