PDA

View Full Version : moderated by W.I.M.: Дали има нещо към мен още ?



KykL1chkAa
02-16-2007, 09:56
Predi 3 g. se zapoznah s edno mom4e,"haresahem se" izlziahme... obajda6e mi se,pi6e6e mi,i sled tova za v period ot okolo 20 dni nikakva vest,sled tova pak,izlizame 3-4 dni postoqnno i pak..nito vest ot nego v sledva6tite 10 dni.Sled godina nqkude se zapoznah s drugo mom4e v koeto se vlubih.Sega izlizame s nego,a stariq mi priqtel si hvana novo gadje ,skusa s neq i pak po44na da me tyrsi,sled tva pak trygna s neq...i kato razbra 4e si imam nnov priqtel,sprq da me tyrsi.skoro mi se oabjda i iskal da se vidim s nego i kato se vidqhme zapo4na da razpitva za noviq mi priqtel-kyv e 6to e...kvo raboti..obijda6e go....Ne moga da razbera dali o6te izpitva ne6to kum men sled kato hodi s novo momi4e na koeto i obry6ta adskotooo vnimanie...izliza s neq kolkoto da kaje 4e si ima priqtelka....a na rojdenniq mi den za pryv pyt ne mi pisa dori...revnuva li...?iska li da se vyrne pri men?Tyrsi me kato mu domu4nee za men i posle mi pi6e 6to az ne sum go tyrsila i tem podobni gluposti,prai sa na syrdit...daite mnenie po vyprosa...

moderated by W.I.M.: точка 7

iiirish
02-16-2007, 10:01
такива като бившия ти дето не знаят какво искат са ми кристално ясни :? обади му се или се вижте и просто го отрежи от раз! не позволявай да си играе с теб и да те търси на повикване когато на него му скимне!

honda^
02-16-2007, 10:26
Явно не може да приеме, 4е в животът ти има друг. Той иска по сякакъв на4ин да си върне твоята оби4, но не за6тото се я иска, а за да не я даде6 на друг. Просто излезте и му кажи, 4е не иска6 да си с него...

mirelchety
02-16-2007, 12:06
eeee ne mi se obijdai ama toq te izpolzva kolkoto da ne e sam ostvai go i ne se zanimavai poveche s nego nqma smisyl :)

Papagal4e
02-16-2007, 14:49
не мисля,че те харесва пак ами ,че просто те вкарва в размисли..баламосва те на ново..ама май действа

nenormalna
02-16-2007, 14:58
Spored men opredeleno revnuva i ne moje da preodolee tova che ti ne pokazvash sushtoto i che imash drug ,nqkakuv egoist e ...
I ne che te tursi samo kogato mu puka za tebchat pat ,a moje bi zashtoto ne znae kakvo iska .. :)))

koalka
02-16-2007, 15:32
Тоя не знае какво иска, не се занимавай с него.

misli pozitivno
02-16-2007, 15:44
Тоз явно незнае какво иска :? аз ако бях на твое място нямаше да му обръщам въобще внимание...

02-16-2007, 16:40
Ооо эащо ли ми е до болка поэнато.... ](*,) Той просто не энае какво иска! Според мен все още има чувства към теб но явно се страхува да не бъде отблъснат...эатова и се опитва да элепостави сегашния ти приятел...!
Иэпадала съм в абсолютно същата ситуация...но повярвай ми това няма да доведе до нищо добро...момчета с подобно държание са жалки и не эаслужават внимание :wink:

XpM
02-16-2007, 16:49
Predi 3 g. se zapoznah s edno mom4e,"haresahem se" izlziahme... obajda6e mi se,pi6e6e mi,i sled tova za v period ot okolo 20 dni nikakva vest,sled tova pak,izlizame 3-4 dni postoqnno i pak..nito vest ot nego v sledva6tite 10 dni.Sled godina nqkude se zapoznah s drugo mom4e v koeto se vlubih.Sega izlizame s nego,a stariq mi priqtel si hvana novo gadje ,skusa s neq i pak po44na da me tyrsi,sled tva pak trygna s neq...i kato razbra 4e si imam nnov priqtel,sprq da me tyrsi.skoro mi se oabjda i iskal da se vidim s nego i kato se vidqhme zapo4na da razpitva za noviq mi priqtel-kyv e 6to e...kvo raboti..obijda6e go....Ne moga da razbera dali o6te izpitva ne6to kum men sled kato hodi s novo momi4e na koeto i obry6ta adskotooo vnimanie...izliza s neq kolkoto da kaje 4e si ima priqtelka....a na rojdenniq mi den za pryv pyt ne mi pisa dori...revnuva li...?iska li da se vyrne pri men?Tyrsi me kato mu domu4nee za men i posle mi pi6e 6to az ne sum go tyrsila i tem podobni gluposti,prai sa na syrdit...daite mnenie po vyprosa...

Абе къв тоя ще ти се обяснява... Да не си вързана за него... Ходи си с тоя дето ти е по-симпатичен. Щом има чувства да не те е зарязал.

KykL1chkAa
02-17-2007, 05:42
da taka si e....naistina... :P

ThePainIsReaL
02-17-2007, 07:02
Бахти .. дори да не ти пише за рожденния ден . Много мразя , когато момчетата се правят на дръж ми шапката . Виж мила , той може и да те харесва , ама едва ли го знае . Много е зле човека . По-добре недей си имай работа с хора , които не знаят какво искат . Наранената винаги ще си ти . Остани си при твоето момче . Ако ли пък и него не искаш , раздели се . Почини ми малко от цялата тази драма около тебе .

AliceSw
02-17-2007, 07:14
а? в кви филми се вкарваш? той ти се обажда само, когато е сам, а му се иска женско? не те харесва, не те ревнува, просто не обича да е сам, а на гаджето ти се дразни, защото той му отнема тая, която му е сигурна :wink:

Kraken
02-17-2007, 08:31
Бахти .. дори да не ти пише за рожденния ден . Много мразя , когато момчетата се правят на дръж ми шапката . Виж мила , той може и да те харесва , ама едва ли го знае . Много е зле човека . По-добре недей си имай работа с хора , които не знаят какво искат . Наранената винаги ще си ти . Остани си при твоето момче . Ако ли пък и него не искаш , раздели се . Почини ми малко от цялата тази драма около тебе .

Абее малко странно излиза вие като се праите на интересни ние ви търпим и после си разбиваме ръцете в стените щото ни писва ама на вас не ви го показваме а пък когато момчето почне да ви имитира става нетърпим

А иначе постовете над моя са верни-тегли му майната

Princesata
02-17-2007, 08:39
Тоя незнае какво иска или неможе да приеме че можеш да обичаш и друг

gerinceto
02-17-2007, 08:58
ti ve4e si ima6 priqtel s koito si v momenta,obi4a6 go.togava kakvo zna4enie ima kakvo iska drygiq ot teb!?izlez s nego i mu razsqsni kak sedat ne6tata i go otreji

KykL1chkAa
02-17-2007, 09:02
to4no tva e 4e i az neznam kvo iska.....edin pyt se prai na mnoo zainteresovan a drug pyt-vse edno sym nekva poznata...ey tva mrazq v nqkoi mom4eto 4e sa super nepostoqnni........ama men mi e vse taq prosto mi be6e super interesno za kvo se prai na takyv,ili moje vi o6te go e grija za mene......