PDA

View Full Version : клизма преди анален



рика
02-16-2007, 11:20
Правите ли си винаги клизма преди анлен секс? Аз често го правя и съм се убедила, че с клизма е най-добре, но понякога става досадно. Дали няма хапчета или нещо друго, което да върши работа? И не знам дали само при мен е така, но след клизма не мога веднага да го правя, ами трябва да минат 4-5часа и чак тогава. А надали винаги се знае кога ще правиш анален секс та да се подготвяш преди това. То става спонтанно!

amarno
02-16-2007, 11:22
ami i nie 4esto go pravim. Ponqkoga tq si prava klizma za da e spokoina, no drug pat nqma problem i bez. No ako ima klizma predi tova q 4ukam s kef i spokoistvie v dupeto! A i taka i na dvamata ni haresva pove4e :D :D :D

02-16-2007, 18:52
Правите ли си винаги клизма преди анлен секс? Аз често го правя и съм се убедила, че с клизма е най-добре, но понякога става досадно. Дали няма хапчета или нещо друго, което да върши работа? И не знам дали само при мен е така, но след клизма не мога веднага да го правя, ами трябва да минат 4-5часа и чак тогава. А надали винаги се знае кога ще правиш анален секс та да се подготвяш преди това. То става спонтанно!

защо да не можеш веднега да правиш анален секс след клизма ?

02-16-2007, 19:15
рика ти май много обичаш да ти се празнат в дупето а ? яко ли ти е, а ?
направо да те пръскат отзад

Alex_f
02-16-2007, 19:20
az moga li da pitam,za6toto ne sam naqsno.tazi klikzma sama li si q pravi6 ili xodi6 na lekar da ti q pravqt?i kakv e 4uvstvoto po vreme na klizmata?mersi predvaritelno!

CrazyWitch
02-16-2007, 19:24
az moga li da pitam,za6toto ne sam naqsno.tazi klikzma sama li si q pravi6 ili xodi6 na lekar da ti q pravqt?i kakv e 4uvstvoto po vreme na klizmata?mersi predvaritelno!

Продават в аптеките средство с което може да си го направиш в домашни условия. Преди време бях дала един подробен пост ето ти и линк към него:

http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=60829&highlight=%EA%EB%E8%E7%EC%E0+crazywitch

фффф
02-16-2007, 19:25
ами и аз си правя клизма всеки път преди да правя анален секс
ама то никога не се знае кога ще бъде и по някой път минавам без....

ами аксел_ф на мен ми харесва да си прявя клизма :) приятно е.. възбуждащо е :oops:

CrazyWitch
02-16-2007, 19:31
ами аксел_ф на мен ми харесва да си прявя клизма :) приятно е.. възбуждащо е :oops:

Лично аз.. не се възбуждам кой знае колко :) хихих.

Alex_f
02-16-2007, 20:47
az moga li da pitam,za6toto ne sam naqsno.tazi klikzma sama li si q pravi6 ili xodi6 na lekar da ti q pravqt?i kakv e 4uvstvoto po vreme na klizmata?mersi predvaritelno!

Продават в аптеките средство с което може да си го направиш в домашни условия. Преди време бях дала един подробен пост ето ти и линк към него:

http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=60829&highlight=%EA%EB%E8%E7%EC%E0+crazywitch



eeeeeee.,mersi mnogo za infoto!!!!!! :smt023