PDA

View Full Version : Burzo svurshvam



02-16-2007, 12:43
Imam ujasen problem. Na 16 sum i go napravih za purvi predi dve sedmici. Oshte togava mnogo se izlojih - tq samo go dokosna nqkolko puti i svurshih. Pomislih che sum prevuzbuden no sledvashtite nqkolko puti pak se sluchi - dokato i go vkaram i veche svurshvam :( Posuvetvaite me kakvo da pravq

666
02-16-2007, 12:45
Спокс,нормално е.Получава се така,защото все още нямаш достатъчно опит.С времето нещата ще се оправят. :)

bawdy talk
02-16-2007, 12:53
Лъсни една-две преди секс за да свършваш по бавно!

Вълка
02-16-2007, 13:02
Edit

Sisley^BaBy
02-16-2007, 13:07
Лъсни една-две преди секс за да свършваш по бавно! :wink:

streetfight1@abv.bg
02-16-2007, 13:36
с изминаването на времето ебах ебах и сега поне час и половина издържам без проблеми
хем манекенче, хем моделче, хем голям ебач, какво повече може да желаеш!!!


Гост предполагам, че още при мисълта за половия акт ти си знаеш че ще свършиш бързо (както обикновено), когато престанеш да мислиш така, нещата ще се наредят
още не си свикнал и с момичето, не бързай, леко...

streetfight1@abv.bg
02-16-2007, 13:56
Ааа, тука децата обсъждаха някакви презервативи на Durex Preforma мисля че бяха, не съм ползвал, не знам дали ще ти помогнат, болшинството обаче е доволно

http://www.durex.com/BG/images/products/performa_hu.jpg (http://www.durex.com/BG/productRange.asp?intProdCat=469&intMenuOpen=4&intProd=597)

gamercheto_
02-16-2007, 14:29
пич и аз бях така....приятелката ми супер мноо ме възбуждаше и само при мисълта че ще се е@ем и ми идваше да експлоадирам....за 1 седмица всичко отмина и ся съм мноо доволен от малкия палавник :)

malka_sladuranka
02-16-2007, 15:20
Лъсни една-две преди секс за да свършваш по бавно! :wink: и аз съм за този метод

doky
02-16-2007, 20:12
mom4o ili si naistina mnoo zle da svyr6va6 dosta by4rzo , ili momi4eto e stra6na p***a i znae kak da te vyzbudi i й трябва само едно докосване - явно наистина е голяма п*тка и добре си я избрал което означва - че може и да се хвалиш !

Ако е първото - чи си мноо зле с опита - то с времето ще се научиш ако чукаш през това време !

Споко аз когато го напраих за пръв път беше за около 10 - 15 мин и с изминаването на времето ебах ебах и сега поне час и половина издържам без проблеми така че споко !
Ще се справиш след няколко пъти ебане :)

10-15 минути викаш изкара първия път,само така,ти си най-великия ебач.Ти си възможно най-жалкия малоумен и тъп пишлигар,който може да съществува.Имал тяло на манекен,а всъщност е по-зле от сомалиец в концлагер,ебал по час и половина,а не можеш да си дигнеш пишката,бе смешен си от сякъде,така че спри да се изхвърляш за щяло и нешяло,щото накрая и девствен ще излезеш.

02-16-2007, 21:22
mom4o ili si naistina mnoo zle da svyr6va6 dosta by4rzo , ili momi4eto e stra6na p***a i znae kak da te vyzbudi i й трябва само едно докосване - явно наистина е голяма п*тка и добре си я избрал което означва - че може и да се хвалиш !

Ако е първото - чи си мноо зле с опита - то с времето ще се научиш ако чукаш през това време !

Споко аз когато го напраих за пръв път беше за около 10 - 15 мин и с изминаването на времето ебах ебах и сега поне час и половина издържам без проблеми така че споко !
Ще се справиш след няколко пъти ебане :)
педераст епилиран, стига си се хвалил че да ни свърша на тъпата ти физиономийка!

malka_sladuranka
02-16-2007, 21:24
пиши на девойката, коята се оплаква, че гаджето и свършва бавно, може да си подхождате :-D

02-16-2007, 23:58
Iskam da spodelq s vas po temata.
S priqtelq mi go napravihme skoro za purvi put.Nai-interesnoto be6e,4e nikoga ne mi se be6e slu4valo podobno ne6to,a imenno 4e toi svur6i 5 puti v intervala ot 1 do okolo 6 sutrinta.O6te purviq put samo kato mi go vkara 3,4 puti i svur6i v kondoma.Napravihme pauza ot 1 4as i pak nanovo,akta produlji...nqma i minuta,sled okolo 4as pak po su6tiq na4in i taka do posledniq put.Az izumena,toi zasramen.Spodeli mi,4e samo kato me usetil kolko sum topli4ka i momentalno mu idvalo,razkaza mi kak s prednoto momi4e,s koeto bil q 4ukal 2 4asa i ne mojel da svur6i,a s men ne znae dali da se radva ili da se sramuva,za6toto se 4uvstval vinoven,4e ne moje da me zadovoli s tezi kratki aktove,a v su6tnost na nego mu e mn hubavo s men.Vsu6nost i na men mi e hubavo i ne mislq,4e trqbva da se oplakvam,oba4e iskah da spodelq s vas,poneje takova ne6to ne mi se be6e slu4valo nikoga.Na po na 22 sme i dvamata i bih kazala,4e i dvamata imame dobur opit v legloto...
Na vas slu4valo li vi se e ne6to podobno?

malone
02-17-2007, 07:23
Лъсни една-две преди секс за да свършваш по бавно!И се успокой нормално е да се случи като за първи път.

02-17-2007, 08:17
a ne moje li da se kupi neshto ot aptekata koeto da zabavq

Nadelina
02-17-2007, 08:21
Da ima Durex koito zabavqt :P

02-23-2007, 15:09
abe da ti kaja na men kak mi se slu4va pri vsqko novo momi4e nezavisimo grozna ili hubavo kogato go pravim za pruv put i svur6vam mn burzo. no puk sledva6tite puti si gi *ba normalno taka 4e probvai o6te nqkolko puti ako tq iska i ako pak stane taka ve4e ne znam

Trisha1991
02-23-2007, 15:12
Лъсни си бастуна и ще изкарваш по дълго при секса \:D/

BloodSoul
02-23-2007, 17:33
Нормално е. С времето ще се научиш да се сдържаш. То лек няма, но ползвай Durex Performa, презарвативите забавят свършването. Успех! ;)

theworldleader
02-23-2007, 17:40
Потребителя над мен, наистина ли задържат, щото не съм ги ползвам и ми е интересно.

А иначе до автора на темата.. ами приятелю, всичко с времето си.

Не може точно да си започнал половия си живот и да ги праскаш по 1-2 часа.. което пак не е най-много.

Правиш бройки, различни момичета и т.н. или с приятелката си, колкото повече секс, по бързо ще свикнеш.. ;)

A_Loving_Girl
02-23-2007, 22:12
Тая тема ме навява на мисълта ,че ще трябва да гърмя някой който ме е излъгал....хм...ама може и да не е ,но все пак може и да ме дават по телевизията как съм убила един човек :smt067 който ме е излъгал :---) : :smt075 ,а аз много мразя да ме лъжат... :twisted: :smt021

Rise Agains't
02-23-2007, 23:57
Imam ujasen problem. Na 16 sum i go napravih za purvi predi dve sedmici. Oshte togava mnogo se izlojih - tq samo go dokosna nqkolko puti i svurshih. Pomislih che sum prevuzbuden no sledvashtite nqkolko puti pak se sluchi - dokato i go vkaram i veche svurshvam :( Posuvetvaite me kakvo da pravq


Еми лъсни бастута преди да я ебеш ей тва ти препоръчвам тая трябва да е много яка щом така свършваш ;)