PDA

View Full Version : zadu6ava me



prosto edno f-4e
02-16-2007, 12:52
преди няколко месеца разбрах 4е едно мом4е от др клас ме харесва.Аз го подозирах и преди това но преди 2-3 месеца една негова приятелка(само приятелка) доиде при мен и ми каза 4е тои мн ме харесва и иска да трагнем.Аз не го харевам и и казах 4е неискам.Тои ми испра6та6е смс-и а аз не отговарах.Не искам да си помислите "тая пак неможе да трагне с него само за6тото не е хубав"- но аз ако трагвам с всеки които ми предложи на какво 6е заприли4ам.....наа к*рвенце. :( Просто не ми харесва нямам желание да трагна с него.Аз по4ти имам приятел и една ве4ер си говорихме за него и тои каза 4е ако не6то прави с мен 6те го сма4ка от бои.Мен ме е мн страх да не го направи за6тото 6те стане мн гадно.Приятеля ми не е от моито у4или6те но неговия наи добар фр ходи с моита наи добра фр и му казва вси4ко а пък и тои през половината време е в на6то у4.МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ КАКВО ДА ПРАВЯЯЯЯЯ само немога да говора с него за6тото 6те стане ужасно гаднооооо.Аз сам на 15 год PLS HEPL :(

dEnIsTy
02-16-2007, 12:55
1о се научи да пишеш правилно....
второ...какво значи"почти си имам приятел"..или имаш или не....
и ттрето...колкото и да не ти се говори с въпросното момче...мисля че си длъжна да му кажеш как стоят нещата...

XpM
02-16-2007, 12:57
Ми малко тая историйка кат "Дързост и Грозота" Абе - не се занимавай излишно с глупости - кажи му че не го харесваш и си имаш друг приятел в прав текст и няма да ти прави проблеми. Какво толкова те е страх да не се убиди. все некак ще го разбере... :D

gamercheto_
02-16-2007, 13:02
1о се научи да пишеш правилно....
второ...какво значи"почти си имам приятел"..или имаш или не....
и ттрето...колкото и да не ти се говори с въпросното момче...мисля че си длъжна да му кажеш как стоят нещата...

Напълно подкрепям това....какви са тези работи не мога да разбера..."абее аз почти си имам хадже"!А твойто "гадже" защо иска да бие това момче...ще кажеш че кой знае какво станало....Другото което е как може ти да не си говорила с това момче което ти пише....отиди говори с него и всичко ще приключи ](*,) но май май на теб ти харесва да си желана и за това си траеш така...не мисля че ако този ти беше толкова голям проблем нямаше лично да го разкараш

Papagal4e
02-16-2007, 13:15
добре де ти си на 15..не мога да разбера кчво има да отидеш до енго и да му кажеш как седят работите..и кви са тия драми тя ше каже на него,а той на нея,а пък оня ще го набие..лапешки истории !

prosto edno f-4e
02-16-2007, 13:51
ama tova za po4ti si imam fr - mii ok imam. iskam da kaja 4e izlizame sqka ve4er,zabavlqvame se , hoim tyk tam zaedno,celuvame se iiiiii taka.Kazvam po4ti za6toto toi mi predloji ama az ne mu kazah ni6to - az go haresvam ama nz za6to ne mu kazah ni6to no toi mislq 4e razbra 6tom sme postoqnno zaedno
iii 2.hora vie ne me razbirate ama ok ni6ty sigyrno az nemoga da go obqsnq no 6te stane mn zle ako govorq s nego za6toto toi na men ne mi kazva 4e iska da tragneme a samo mi namekva.Ot roda "koga 6te izlezneme,znae6 az za tebe vinagi sam svoboden"a na priqtelkata mu i be6e kazala da mi kaje 4e iska da tragnemee ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) a tova 4e moq fr iska da go bie - i az nemoga da go razbera.Nqma da se opravi s boi ama.....az kakvo da napravq.Govorih s nego noo toi be6e tolkova nerviran i me e strah da ne go napravi naistina :( ](*,) ](*,)

gamercheto_
02-16-2007, 14:00
никой не ти е казал да отидеш и да почнеш да му се обесняваш ж любов....просто говори с него и му кажи че нищо не може да се получи и ако пак не разбере му кажи че ако не престане ще папка бой и това е.....има и такива хора които са като напасти...с тях с добро не става

Papagal4e
02-16-2007, 14:46
ааа и ако все пак ти пука за това момче ще бъде по-добре скоро да говориш с него !

mirelchety
02-16-2007, 15:02
никой не ти е казал да отидеш и да почнеш да му се обесняваш ж любов....просто говори с него и му кажи че нищо не може да се получи и ако пак не разбере му кажи че ако не престане ще папка бой и това е.....има и такива хора които са като напасти...с тях с добро не става


bravooooo i az sym na syshtoto mnenie :)

nenormalna
02-16-2007, 15:08
abe kako napadate momi4eto be
kak da pishela kfo da kazvala emi nali za tva e toq FORUM..
Uchitelkite v Uchilishtata mai sa !
mi macka ,tova e mn chesto sreshtan problem!
Moje bi prosto trqbva da otidesh pri tova momche i da mu kajesh ,che ne iskash, da se zanimavash s nego ,da te ostavi na mira za ,da ne si izpati ,dori budi malko po ostra !
a na svoq jrebec mu kaji da e po spokoen ,sama shte se spravish mn dobre :))))))

prosto edno f-4e
02-16-2007, 15:13
10x nenormalna mn 10x ama kakfo da naprafa kato neiskam da mi se rasardi makar 4e taka mai 6te e po dobre ama ne sam takava ...da go otreja bez da mi puka ](*,)

In4iTu_
02-16-2007, 15:14
Мм не разбирам много проблема ти... т.е. то няма проблем според мен - някакво момче те харесва - добре; ти си имаш приятел....и толкова...; кажи на другото момче, че харесваш приятеля си и, че няма да го оставиш...а пък той би трябвало да разбере, че нищо няма да стене между вас и да се примири..

koalka
02-16-2007, 15:31
Отиваш и говориш с това момче да престане, защото нищо няма да стане.

fillis
02-16-2007, 16:03
lele kolko e trudno dale ne6to ne moga da ti zagreq problema 6to tolkowa li problemi ti sazdava towa mom4e ot sasednite klasove otidi i mu kaji 4e ne ti e priqtno da ti pra6ta smsi i 4e si zaeta sa6to 4e nqma 6ans s teb no ne mu kazvai 4e e gruzen za6toto pak tak ne eti4no

misli pozitivno
02-16-2007, 16:07
Ми по-добре поговорете и си изяснето нещата

CrIsTiaNo_
02-16-2007, 16:13
kaji na mom4eto koeto te haresva 4e neiska6 da si s nego no mu go kaji li4no v o4ite a ne s sms-si ili s skype idi i mu kaji .....moje da ne e mn no spored men pone za nego 6te zna4i ne6to 4e si mu go kazala v u4lite ...

XpM
02-16-2007, 16:19
Разговорите са хубаво нещо.....

teardrop
02-16-2007, 17:25
Е какво пък толкова ти пречи да говориш с него?? Не си за обществено ползване, че да си с всеки, който те харесва. Отиваш, казваш му и точка. Не зависи от теб дали ще го харесваш или не.